Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

u mnie objawa przedmiesiczkowe, bolace nogi, brzuch, czuje ze @ zbliza sie wielkimi krokami :(( co u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie o poranku...u mnie wczoraj pojawiła sie @ a dzis juz ani śladu...chyba coś ze mną nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ametyst- raz tez tak mialam, myslalam ze to okres ale po paru godzinach krwawienie ustalo, okres pojawil sie po dwuch dniach wczoraj ogladalam program o malzenstwach ktore nie moga miec dzieci, sztuchnie zaplodnienia, hormony i nic, jedna pracowala w szpitalu na porodowce, nie wytrzymala psychicznie i sie zwolnila jak to ogladalam az plakac mi sie chcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia -w sumie brzuch mnie boli tak okresowo a wczoraj mialam niesamowity ból głowy...myśle ze wszystko sie unormuje... ja zawsze płacze na takich programach... życie jest niesprawiedliwe...ci co chcą to nie maja a Ci co nie chcą to mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ehh... zaspałam do pracy lekko ale nic się wielkiego nie dzieje;) póki co- echo... 30 dc... lecę szybciutko popracować a potem do koleżanki i jej 4-o miesięcznej córy :D miłego i pełnego nadziei dnia:D pzdr ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja wlasne sie zaczynam szykowac do pracy, ja wczoraj tez miala placzliwy dzien, Wichrowe wzgorza ogladalam, chociaz juz to widzialam kilka razy to i tak ryczalam, a moj mac, ze co m jesat, a ja na to bo to takie smutne:) wiecie co nie wytrzymalam, i zrobilam ten glupi test, bo juz dzis mi sie w nocy nawet snil ze pozytywnie wyjdzie, a tu dypa, niestety jedna krecha jak w morde strzelil. w sumie dobrze mi tak, moja wina, bo ciekawosc to pierwszy stopien do piekla. ale teraz przynajmniej nie mam w domu juz zadnego testu i nie bedzie mnie korcic wiecej, teraz czekam do niedzieli, trudno szkoda, ale cycki nadal bola, pewnie przed @ smutna dobrze ze poprawa humoru nastapila, witam nowa kolezanke, zyzia, wiecej optymizmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) A mnie zaczęły właśnie cycki boleć.. Ale to chyba bardziej objaw nadchodzącej @. Przekonamy się ;) Jak to napisała lala - co ma być to będzie :D Pozdrowionka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia - ja już zjadłam połowę mojego niadania w pracy :) A to dopiero 10 godzina :) gosia - życzę Ci żeby test w niedzielę wyszedł dwukrechowy :) Teraz masz może za mały poziom jeszcze, ale w niedzielę... :) Trzymam kciuki :) A ja mam 37stopni temperaturkę, zasypiam i inne takie. Ale to pewnie zmęczenie spowodowane remontem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z mezem postanowilismy ze jezeli do jutra nie dostane okresu to kupujemy test i zrobie go w sobote rano, wtedy napewno bedzie wiarygodny. temperatury nie mierze, nie mam termometru w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, teraz to juz nie zrobie w niedziele, bede czaekac az przyjdzie@ chyba ze sie spozni np minimum 5dni, to wtedy zrobie. mam wrazenie ze moje cycki jakby jedrniejsze:) dla mnie super:) sutki nadal wrazliwe, i brzuch troche boli. czy sa wsrod was jakies dziewczyny co wiedza np co sie dzieje z szyjkka macicy jak sie zajdzie? znaczy czy unosi sie wysoko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.... MIASTO..........CYKL.......przewidywana@ STARACZKI zuzia23...........23.........Niemcy...........1......... .26.07.07 110581 (Gosia)..26.....UK/Basingstoke.....6..........29.07.07 Louisa.............30......3miasto.............1....... ...31.07.07 smutna_lala.......26...... śląskie.............1............26.07.07 PRZYSZŁE MAMUSIE Nick..............Wiek......MIASTO..........TC ..........Płeć fressia...........27.........wielkopolska.....5......... ....? dla przypomnienia ost tabelka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi mi ta strona, nie moge sie zarajestrowac:( poszukam w necie. jak samopoczucia? mi sie nie chce pracowac, pogoda taka okropna, pada i zimno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas slonecznie ale na krotki rekaw jest za zimno test zrobie w sobote zebym mogla na spokojnie w domu oswoic sie z wynikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na razie jak sie czujesz? ja glupia ze zrobilam, ale sama sobie winna jestem, nie wiem czego sie spodziewalam. teraz czekam:( szkoda, jakos stracilam kompletnie nadzieje. ale zawsze bedzie nowy miesiac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli mnie brzuch i ciagle jestem glodna, siedze w pracy i wyiaz mysle co bym zjadla, popycham czas do przodu do domu wracam o 16- 16.30 i klade sie spac bo taka zdechla jestem, nawet w glowie mi sie czasami zakreci sama niewiem co mam myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej przeraza mnie to ze jest 50 do 50 TAK albo NIE, czy zrobie test, czy pojde do lekarza- tak czy siak piedziesiat do piedziesieciu niewiem jak okreslic to co czuje, BOJE SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez staram sie o dziecko.staram sie juz od ponad roku i narazie nic. w tym miesiacu dostalam tabletki na owulacje. 5 sierpnia powinnam dostac miesiaczke. mam nadzieje, ze sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ola-karolina przylacz sie do nas i bedziemy czekac razem:) zuzia, mi sie wydaje ze ty masz wieksze szanse niz ja. wiec trzymam goraco ksiuki, i prosze koniecznie powiedz po zrobieniu testu jai wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu- moze szanse i wieksze, ale nerwy tez :D :D wynik podam dopiero w poniedzialek, w domu nie mam neta ide sie przewietrzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam jakieś dziwne mdłości. Albo to już sobie wmawiam ;) ola-karolina - trzymamy kciuki :) Ja się boję, że nie wytrzymam i zrobię test szybciej niż dostanę @. gosia - moze znajdziesz jakieś informacje na www.starania.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej zajac sie czyms, a najlepiej praca:) tylko mi tak strasznei nie chce sie pracowac ze nei wiem, najchetniej poszlabym spac, pogoda jest strasznie przymulajaca. patrzylam w necie na temat tej szyjki i wszedzie jest co innego, pewnie suma sumarum zalezy od kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam ten topik od początku i trzymam za was kciuki;-)mam nadzieję że się uda wam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki :) ja przysypiam lekko w pracy - nawet pyszna kawka nie pomaga... ja podobnie jak Wy czekam...tylko nie wiem na co hihihih :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu- ide juz do domu, czuje sie okropnie, jest mi niedobrze, glowa peka jutro zostane w domu, odpoczne troche i zrobie test, odezwe sie w poniedzialek wam wszystkim zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia - trzymamy kciuki żeby wyszły dwie krechy :)))))))))))))) Ja mam chyba gorączkę, bo mam jakieś wypieki na twarzy i mi ciepło.. Ale marne szanse żeby iśc do domu wcześnej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×