Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

tylko że ja ten cykl spisuję na straty... po pierwsze- wyjeżdżam na wakacje w dni płodne, a po drugie- nie mam możliwości zaplanowania kiedy będą przytulanka... ciężka sprawa powiem Wam... oj ciężka... pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli25
Ja już kupiłam test, jutro chwila prawdy. Jutro dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK.... MIASTO..........CYKL.......przewidywana@ zuzia23...........23.........Niemcy...........2......... .26.08.07 110581 (Gosia)..26.....UK/Basingstoke.....7..........24.08.07 Louisa.............30......3miasto.............1....... ...31.07.07 smutna_lala.......26...... śląskie.............2............26.08.07 Mika23.............23......lubelskie............1....... ....26.08.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK......MIASTO..........TC ..........PLEC fressia...........27.........wielkopolska.....5......... ....? Hej, ja tylko na chwile, ja mam bardzo regularne cykle rowno co 27dni, wszystko jak w zegarku a i tak sie nie udaje, ale co tam bedziemy probowac az do skutku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) miłego dnia życzę i duuużo uśmiechu:) ja lecę z samego rana na basen :D Deli- i jak??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babki :) Ja czekam dziś na @ (znaczy nie czekam, ale ta wredota przyjdzie :P) Może dziś może jutro. Ale czuje że przyjdzie. Ale nowy cykl się zaczyna wiec trzeba działać :)) Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działajcie działajcie :) miłych starań :) ja póki co początki mam nieuciążliwe, życzę Wam przynajmniej tak miłych - żadnych wymiotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie staraczki:) smutna lalo pisze dopiero dzisuiaj bo weszłam dzisiaj na neta:) czuje sie bardzo dobrze,czasami jeszcze troche mnie cofnie i musze leciec na spotkanie z sedesem ale ogolnie juz jest dobrze:) jestesmy w 15 tygodniu i brzusio juz mam dosyc uwypuklony:) fressia gratuluje kochana❤️ ciesze sie ze narazie nic Ci nie dolega i zycze zebys zniosła te pierwsze tygodnie bardzo przyjemnie bo ja miałam bleeee nic nie mogłam jesc bo wszystko ladowało w wc ale i tak jestem bardzo szczesliwa czego i Wam wszystkim zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli25
witam! u mnie się udało! dwie kreski, kiedy powinnam isc do lekarza? bo słyszałąm ze nie trzeba isc od razu, tylko poczekac z 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli25
hmm, jakos nie moge sie oswoic, ze juz jest tam w brzuszku...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli - gratulacje :D :D :D I oby dzidzia się dobrze rozwijała i rosła zdrowiutka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Ci :) No, wreszcie ktoś do mnie dołączył :) czekamy na następne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli super :D może faktycznie taki będzie system- jedna na miesiąc żeby szczęście dozować:> więc ja na ten cykl daję Wam pierwszeństwo;) działajcie w imię dobrej sprawy;) pzdr serdecznie:) ps. Urlop to fajna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzi_quatro
Czesc Dziewczyny, czy moge sie do was przylaczyc? Mam troszke inna historie ale tez staram sie o Dzidziusia, tylko Drugiego:) Moj synek ma juz 1,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deli ja się nie znam ale słuchaj doświadczonych koleżanek... a najlepiej zrób jak uważasz;) suzi_quatro- to co- z nami czy jednak nie?? pzdr ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna- tak z wami oczywiscie, a sorki bylo za brak gratulacji i pozdrowien:) deli25- moje gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fretka Beretka
Przeczytalam wasz caly topik i gratuluje tym zaciazonym (Deli 25 bo swiezutko zaciazona :) ) I trzymam kciuki za wszystkie inne. Moze w przyszlym miesiacu. Sama jestem w ciazy. 8 tydzien i niestety czuje sie koszmarnie (mdlosci i napady glodu). no ale jakos przezyje. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia w tym miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie dzisiaj wyspalam, chyba z nerwow :O a spalam od 19,30 do 5 rano bylismy wczoraj w miescie i jakos mi sie nawel lazic nie chcialo, chcialam co prawda kupic cos ladnego ale wyszlo ja wyszlo i nic nie kupilam. musze pojsc sama, bo wiadomo jak to z chlopami w sklepach!!! suzi- witaj na naszym topiku fretka beretka- serdecznie gratuluje dzidzi w brzuszku!! duzo zdrowka zycze moja kolezanka trzy miesiace miala mdlosci i wymiotowala tak mocno ze ja do szpitala zabierali w sobote ide wlasnie na jej wesele, ciekawe czy to nie uciazliwe tak tanczyc z brzuszkiem, napewno ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OŻESZ W MORDE
skrobanka za 1300, pisz smialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, gratulacje naserdeczniejsze, nowym przyszlym mamusiom:) my z mezem mamy abstynencje, tak jak lekarz zalecial:) chyba ciezko bedzie nam wytrzymac:( dopiero kilka dni a my juz nie mozemy:) smiesznie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj suzi - coraz wiecej nas staranek ;) WItaj fretka - i gratulacje :)) Co tam mdłości i głód jak się ma dzidzię w brzuszku :) trzymam kciuki - będzie dobrzre! A ja chyba zacznę drugi cykl, choć @ nie ma jeszcze. Tempreraturka mi spadła do normalnego poziomu a test wredny pokazał jedną krechę :P Już ja mu pokażę w następnym miesiącu kto tu rządzi :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Dziewczyny! ja mam jeszcze tydzien do testowania-moze zobacze kreseczke druga:) z moim Syneczkiem mialam bardzo gruba rozowa kreche juz 4 dni przed planowana @, zobaczymy tym razem jesli oczywiscie w tym cyklu Gora nam zesle drugie Dzieciatko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzi_quatro a kiedy masz termin @?? ja wierzę że Ci się udało... wiesz jesteś bardziej doświadczona ode mnie bo byłaś już w ciąży- masz jakieś podejrzenia?? pzdr ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj smutna! planowana @ ma przyjsc 13.08 ale mysle, ze test moge zrobic juz 8-9.08 i spodziwac sie juz wiarygodnego wyniku:) w tym cyklu bardzo wczesnie milam dni plodne i troszke sie \"postaralismy\" z mezem, wiec moze... O drugim dziecku zaczelismy myslec pare miesiecy temu i po prostu nie zabezpieczamy sie i czekamy na nasze Drugie Szczescie:) a z tym doswiadczeniem to taka smieszna sprawa, bo niby wiem cos o dzieciach, ciazy, porodzie itp. a nadal sie czuje jak \"dziecko we mgle\" - kazda ciaza jest inna i teraz czuje sie znowu jak na starcie 2 lata temu, czyli zieloniutka;) Jestem ostatnia osoba, ktora by chciala sie tu wymadrzac, ale jesli masz jakies pytanko to \"wal jak w dym\" moze wspolnie latwiej jest dochodzic do pewnych wnioskow, analizowac:) p.s. na razie nie ma mowy u mnie o objawach ciazy, bo to moze dopiero 2-3 dzien jednak bede caly czas relacjonowac swoj stan psycho-fizyczny:) Przy pierwszej ciazy czulam klucie w macicy, sennosc i taki dziwny bol jak na @, juz tydzien po poczeciu i wtedy juz wiedzialm, ze w moim ciele KTOS sobie uwil gniazdko:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzi zazdroszczę Ci takiego przekonania przy pierwszej ciąży- że od razu czułaś... to chyba sie fachowo nazywa KOBIECA INTUICJA;) mam sporo pytań ale wybieram się za tydzień do ginekologa- może mi trochę rozjaśni w głowie... mój @ trwał 2 dni, był tak skąpy, że na cały dzień starczyła 1 podpaska... boję się że może nie do końca wszystko mi się oczyściło... poza tym- nadal boli mnie brzuch i jajniki !!! to dopiero 6 dc więc za wcześnie na dni płodne, zwłaszcza, że cykle mam ostatnio 30 dniowe... w dodatku- użarło mnie coś w pierś i boli jak szlag- ale to już nie na temat;) pzdr ciepło i będę czekać razem z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×