Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bede-mama

Moze sie udalo??? jeszcze tydzien czekania

Polecane posty

Roswitha-to Ty pewno w ciąży jesteś......... Ja nie mam tej ciotki ale objawów na ciąże też nie,może troszkę boleśniejsze piersi ale to może podświadomośc.Ja stawiam że dostanę @ pewno z mega opóźnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pola :) ja już sama nie wiem co mam myslec? jutro sie okaze... pewnie nic z tego. Nasmieszniejsze ze juz nie chce robic testów choc jestem ciekawa. Co ma byc to będzie. Ale jestem ciekawa jak u Ciebie będzie :) straszny stres co? Wiesz.. z tymi objawami to róznie bywa czasem wszystko wskazuje na ciąze a czasem nic. Mam kolezanke co od 4 m-cy sie stara o dzidzie, no i w 3 m-cu nie doczekała się @ ale 2 testy nic nie pokazały, badanie krwi też nie, dostała jedynie jakiegos brazowego plamienia i teraz znów czeka na @. Może jej się rozregulowało z powodu ślubu i przeprowadzki? myślę ze chyba tak. A czy Ty miałas jakiś stres ostatnio? jeśli nie to może jednak ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roswitha-sama już nie wiem,ale wiem jedno cholernir źle się dziś czuję,jakoś mi słabo i męcze się strasznie,nie wiem coś chyba jest w powietrzu. A gdzie Wy wszystkie się podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde wiecie co dziwnie się czuję,jakoś tak mi dziwnie,do tego zasypiam na stojąco,cycki mnie troszkę pobolewają,kupiłam sobie test i zrobię go jutro rano,zobaczymy ajki będzię.Pewno NEGATYWNY ale przynajmniej już będę wiedziała na 100 %.Nie chce mi się czekac do 32 dnia cyklu.Jutro będzie 29 więc myślę,że jak mam byc w ciąży to już napewno wyjdzie,ale szczerze powiem,że czuję po kościach,że nici z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola, wiec ja daje ci 100% pewnosc ze jestes w ciazy. chyba mozna ci tylko pogratulowac:) ciesze sie barzo i przeslij nam troszke swoich fluidow, co by zapoczatkowac dobra passe:):) objawy co opisalas, tonajbardziej typowe, wszystkie dziewczyny mialy takie, jak czytalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! I jak tam testy?? Pola ?? Roswitha ?? Trzymam kciuki za II krechy :))))) Ja czekam na owu, ale czuję że znów cykl będzie długi... Zobaczymy :)) Miłej niedzieli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Louisa - dziś powinnam dostać @ ale do tej pory nie przyszła Myślę ze jak nie przyjdzie do wtorku to wtedy zrobię test. Teraz się boję rozczarowania :) brzuch mnie kłuje a piersi dalej bolą, a co z tego będzie to zobaczymy. Mogło by się juz to wyjasnic, bo normalnie jestem opętana tymi myslami o ciązy. Już nawet przyzwyczaiłam się do tej myśli i szkoda będzie jak się okaże ze to wszytko urojone :P pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roswitha - najgorzej jak się nastawiamy na ciążę a tu jej nie ma. Takie przykre rozczarowanie jest smutne. I zaraz są pytania - czemu, co się stało.. Ja staram się nie nastawiać, chociaż to trudne. Ale mówię sobie że nie ten cykl to następny. W końcu przecież się uda! A wolę taka super pozytywną niespodziankę i radość wtedy niż nastawiać się że jestem w ciąży bo mam objawy, a potem się okazuje że to jednak urojenia moje były a ciąży nie ma. Życzę jednak cierpliwości i pozytywnego testu!!! Niech się dolna tabelka w końcu powiększy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia26
Witam Was dziewczynki. Miałam nadzieję ,że zagoszczę w topiku Kwietniówek 2008 ale nicz tego. W 34 dc dostałam @, nie wiem czy byłam w ciąży, (testy były mało diagnostyczne). Przyłączam się do Was i mam nadzieję, że każdej z nas się uda.MUSI SIĘ UDAĆ. Trzymam kciuki. Gorąco pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiaa
hej, ja tez czekam na @ a wlasciwie to nie czekam. jeszcze dwa dni do terminu a ja juz dostaje na glowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jakie tu panuje napiecie!! pola, roswitha, meldujcie sie, jak testy????? witam nowe staraczki! gosiu- postaraj sie odstawic rzeczy maczne, pozniej odstaw bialko i zobacz jak reaguje twoj organizm, ja wciaz mialam zgage, wszystko jedzenie ze tak powiem \"wracalo\" moze to byc takze na tle nerwowym, mamy taki pryzpadek w rodzinie (chlopiec 12lat) i zadne badania jakiejs choroby nie stiwerdzily a moze klimat ci nie pasuje- czy w Polsce tez tak mialas???? ja sie na ciaze nie nastawiam ale od wczoraj mam dziwne bole brzucha, jakby mi go ktos od srodka wpychal, wczoraj kiedy lezalam w lozku bylo to \"jeszcze do zniesiena\" pod warunkiem ze jesli zarodek miejsca sobie szuka- wtedy moge takie bole znosic :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gusia, witamy serdecznie, nie martw sie moze musialo ta byc w tym miesiacy, w nasepnym cyklu bedzie lepiej;) witaj zosiu, zapraszamy i czakej z nami az @ nie przyjdzie:) myslalam ze jakies wiesci od poli albo co a tu niestety. w polsce tak nie mialam, i to najgorsze, malo macznych produktow jem, moze powinnam wogole nabialu nie jest, ja juz sama nie wiem. wlasnie szykuje sie do pracy. ostatni tdzien basen:) wczoraj 50 razy po 25m i chyba tak zostanie co kazda wizyta, troche zmeczona, i zaczal mnie brzusek bolec lekko, ale to pewnie na zblizajaca sie @. bo jak juz pisalam wczesniej na pewno cokolwiek bym czula, a czuje ze nic a moze zuziu sie udalo?? moze jakis wysyp zaciazonych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu- napewno nikt by sie nie pogniewal, hehe identycznie jest u tego chlopaka, kiedy mieszkali w Polsce wszystko bylo ok, teraz sa w Niemczech i prawie codziennie zwija sie z bolu, lekarze nie wiedza dlaczego- tlumacza tylko ze moze byc na tle psychicznym- keidy sa w polsce lepiej sie czuje- ma mniejsze bole ja- np. w Polsce tez sie lepiej czuje, niewiem czy to swiadomosc ze jestem dlako od codziennosci, biegania po biurach, zalatwiania itp. czy poprostu klimat mi lepiej odpowiada postaraj sie z tydzien nie jesc nic macznego, potem jak znow cos wezniesz powinnas widziec roznice, jezeli to faktycznie alergia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy. bardzo chcialabym schudnac, choc troszke, w sumie to brzych mi tak wywala czasem i w czesc spodnie sie nie miesze:( wqrzam sie wtedy strasznie, mam nadzieje ze basen pomoze. ja w polsce tez czuje sie lepiej, mozliwe ze to klimat, nie wiem sama.gdie zniknela tabelka?? nowe dziewczyny, musicie dopisac sie do tabelki, trzeba od czasu do czasu ja znalesc i skopiowac ostatnia, bo zgubimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK.... MIASTO..........CYKL.......przewidywana @ zuzia23...........23.........Niemcy...........2......... .26.08.07 110581 (Gosia)..26.....UK/Basingstoke.....7..........24.08.07 Louisa.............30......3miasto.............2....... ...31.08.07 smutna_lala.......26...... śląskie.............2............26.08.07 Mika23.............23......lubelskie............1....... ....26.08.07 misia/27/........27.........lubuskie...........8........ . .26.08.07 Pola25............25........sląskie.............1....... ....15.08 .07 OlaPL.............26.....Irlandia/Laois........7........ ...31.08.07 Iska bb...........29.........slaskie.............1...........11.0 9.07 Roswitha.........25..........3miasto..........1......... ...19.08.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK......MIASTO..........TC ..........PLEC fressia...........27.........wielkopolska.....5......... ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK.... MIASTO..........CYKL.......przewidywana @ zuzia23...........23.........Niemcy...........2......... .26.08.07 110581 (Gosia)..26.....UK/Basingstoke.....7..........24.08.07 Louisa.............30......3miasto.............2....... ...31.08.07 smutna_lala.......26...... śląskie.............2............26.08.07 Mika23.............23......lubelskie............1....... ....26.08.07 misia/27/........27.........lubuskie...........8........ . .26.08.07 Pola25............25........sląskie.............1....... ....15.08 .07 OlaPL.............26.....Irlandia/Laois........7........ ...31.08.07 Iska bb...........29.........slaskie.............1...........11.0 9.07 Roswitha.........25..........3miasto..........1......... ...19.08.07 PRZYSZŁE MAMUSIE NICK..............WIEK......MIASTO..........TC ..........PLEC fressia...........27.........wielkopolska.....5......... ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obie skopiowalysmy, no coz, od przybytku glowa nie boli;) mam nadzieje ze pola i rozswita sie zmieni;) i jeszcze iska powinna jakos teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) melduje, ze testu jeszcze nie zrobiłam, a @ też nie dostałam :):) narazie muszę kończyć bo własnie wylałam kawę na biuko :P i zalałam faktury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo halo!!!!!!!A wiec melduję się i od razu mówię tak,ZROBIŁAM TEST WCZORAJ BO NIE WYTRZYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera tyle sie napisałam i skasowało mi.Napisze jeszcze raz,a wiec zrobiłam wczoraj test i taa druga krech wyszła ale prawie nie widoczna,naprawde trzeba było sie wpatrzyc,myśłałam że mam urojenia ale mąż popatrzył i mówi jest ale widoczna tylko pod światło ale tak ledwo co,poratujcie mnie,jakbyście to odczytały moje Kochane??????Ja już nic z tego nie wiem,okresu nie ma temperatura powyzej 37 nadal,cycki wczoraj kilka razy mnie pobolewały ale nie cały czas,a dzis wogóle nie bolą,mówię Wam taka prawie niewidoczna ta krecka,taka ledwo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roswitha-rób test,cos czuje że znajdziesz się na dole tabeleczki,życze Ci tego z całego serca :-) Zuzia Ty chyba też nas zaczynasz trzymac w napieciu heheheheheeh,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola- napeno nie tak bardzo jak ty, :D wedlug mnie jestes w ciazy na 1000% roswitha- hahha, tez mi sie raz udalo, bardziej moje spodnie na tym ucierpialy jak jakies dokumenty :D rob tescik i melduj ja to jeszcze sobie troche poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Często Was podczytuje i kibicuje ogromnie. Pola: Chyba można Ci juz pogratulować. Ja miałam dokładnie to samo i dziś jestem już mamą rocznej Natali. Na teście u mnie druga kreseczka była ledwo widoczna ale potwierdziło badanie krwi. Więc jesli chcesz mieć pewnośc to zrób badanie z krwi. Moim skromnym zdaniem to jesteś już w ciązy. Pozdrawiam i jestem z Wami całym serduszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika ,żuzia -dzięki bardzo za słowa otuchy ale ja nie wiem co myślec przy pierwszym dziecku zrobiłam tect w 33 dniu i wyszła normalna wyraźna kreska a tui taka naprawdę trzeba było mocno wytężac wzrok,myśłałam sobie tak że może te dwie kreski są pod tą warstwą białą na teście i ona po prostu troszkę przebijała,nie wiem myśłę już różne rzeczy zeby sie nie rozczarowac ale dziś to już 30 dzień cyklu,wczoraj był 29 wiec niby powinno chyba już wyraźne wyjśc,no nie wiem,myśłicie że jedna k to moze byc ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - zrób test z krwi :)) I wpisz się w dolną tabelkę :))))))) Roswitha - no to trzymamy kciuki :) :) Za zalane faktury i za test :)))) Która następna? ;))) Witam nowe dziewczynki :)) No i tradycyjnie trzymamy kciuki za wszystkie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - podobno nawet słabiutka druga krecha na ciążowym świadczy o ciąży :)) Ale test z krwi da Ci 100% pewności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TO ZAPISUJE SIE JAKO NASTEPNA :D objawy mam podobne jak miesiac temu :O ale brzuch mnie az tak nie bolal jak teraz zeby tylko sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×