Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

Igi...burzowo i u mnie... Słucham...jednak brak zapachu maciejki :) Za to kwitną róże herbaciane...Z lekka powiewa wiatr, ciemne chmury naszły....Ale z muzyką wprawiam się właśnie w ten piękny nastrój ciepła wewnętrznego...spokoju..radości... Wam życzę tego samego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sama tu jestem....:) Ale może choc maleńkim wspomnieniem jestem dla Was :) ;) Posłucham jeszcze chwilkę i pójdę poczytać coś przed snem... Jutro poniedziałek...:p ale tylko dwa dni i wolne :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och, wrócili niektórzy nawet popracowali;) ale ja pracuje w dziwne dni, i w dziwne pory;) udało mi się załatwić trochę wakacji - i może tydzień tam wytrzymam..... kupiłam też sobie prezent:) Ignis🌻 a dla Ciebie czekają \"maltanki\" /takie herbatniki w czekoladzie - moje ulubione...;) ale egoistka ze mnie;) / przeraza mnie ten tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szetp wirtualności
Witajcie w poniedziałkowy poranek 🖐️ :) Jak dobrze przywitać się tu z Wami :) Przed nami perspektywa (może nie przed wszystkimi) dwóch dni pracy...i wolne :) 🌻 Dlatego może ten poniedziałek nie wydaje się dzis taki straszny...A może są tez inne powody ;)......... KAriolka.....co Cię tak przeraża w tym tygodniu...Czyżby tyle pracy ? Daj znać....A z maltanek Igi na pewno się ucieszy.... To w takim razie słychać wyłącznik expressu i roznowsi sie aromat kofeinki.....mhhhmmm jak dobrze o poranku wypić filiżankę kawki :) Dokładam drożdżówki z serem i rodzynkami...dla łasuchów i nie tylko. Miłęgo poniedziałkowego dzionka życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szepciku. Widzę, że wesele się udało. :) Dawaj tą kawę, bo zaraz padnę z niewyspania. Mam jabłuszko więc mogę podzielić się z tobą w zamian. Chyba, że ktoś jeszcze reflektuje? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim:) Kariolka dziekuję za pamiec i ciasteczka 🌼 KAte jesteś wielka! -dlatego ze przypomniałas nam niezapomniany Dead Can dance:) No i Ty z Szeptem zaskoczylyście mnie:) - takie metalowe kawałki:) Motorhead i Saxon:) KAte - ukazała sie wlasnie koncertowa płyta Motorhead Szeptaczku na koncercie Saxon byłem w tym roku w Warszawie:) Milego dnia. A gdzie jest Becia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Ale fajny ten tydzień, chociaż ja nie mam wolnego czwartku i piątku, ale i tak jest milutko. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani tylko dwa dni do pracy i środa wolna. Nie jest tak żle. :) Szepciku dzięki za kawkę. Jak nóżki po weselu? Przestały już boleć? Częstujcie się jabłuszkiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tanecznym krokiem, z rozśpiewaną radośnie duszą przystępuje do mych czynności codziennych. Tak więc, do roboty.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno, stawiam na stoliczku brzoskwinie i nektarynki, częstujcie się śmiało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dla mnie też kawusi proszę :) i witam w poniedziałek, jutro mam urlop, wyjeżdżam i wracam na czwartek :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Szepciku, wielkie dzieki :). Po drugiej stronie ulicy budowa, ciągle jakieś ciężkie maszyny wjeżdżają, hałas, smród..... mam dość. Głowa mi puchnie i nie mogę skupić się należycie na pracy wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam porannie i niestety, bardzo szybciutko, bo roboty huk :) Zycze wszystkim milego dnia, moze wieczorkiem jakis muzyczny wieczor sobie zrobimy? Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się melduje:) lepiej późno niż wcale:) oj szepciku roboty tyle ze nie wiem jak tydzien przetrwam... a swieta... znam je bo mają czerwone cyferki w kalendarzu ale niestety dla mnie niewiele to oznacza... czasami wrecz wiecej pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo bardzo cieplutko 🖐️ bukiet 🌼 dla ignis z okazji urodzin A ja jestem po śniadanku i porannej kawce u siebie w domku, a nie w pracy, bo dzisiaj rozpoczęłam swój urlopik :D I humorek mi dopisuje, bardzo dopisuje :D :D :D :D :D :D :D :D Tym, co pracują, spokojnej pracy życzę, a ja uciekam nadrobić zaległości w czytaniu. Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×