Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szept wirtualności

Kącik Warszawianek i nie tylko

Polecane posty

witajcie, dziewczyny :) Wesoła Anka - faktycznie, piękny dzień. Trochę witaminy D zawsze dobrze wpływa na samopoczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romeo63
Kate, może Ty piękna dasz się namówić na randkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Ależ tu wysyp płci męskiej o tym pięknym, romantycznym imieniu :-P I są młodsi od oryginału ;) I obserwuję, że każdy z tych młodzieńców (hihi) upodobał sobie jedną z nas (każdy inną) :D W takim razie cierpliwie czekam na swojego Romea :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) 🌻 Zapraszam na kawę z rana :) Kupiłam paluszki, zapraszam dochrupania ;) Dzięn wczorajszy naprawdę był piękny, wieczór ciepły i miły. Liczmy, że dzisiejszy nie będzie gorszy od poprzednika, czego wszystkim nam życzę :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy....no nie do końca. Ja tam nie czekam na Romeo, wole podpatrzeć te amory tutaj :P:P:P Aczkolwiek witamy serdecznie tych podszywających sie pod nasz oryginał panów :):) ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. 🌻 Szepciku kawa pycha. ❤️ Paluszki do kawy już są, to ja dorzucam rodzynki. Miły dzień się zapowiada. Słoneczny i cieplutki. Szepciku wiedziałaś, że nasza Kate na swoją stronkę na kafe reklamującą jej wyroby? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3533356 Ma jakieś nowe wyroby więc trzeba zajrzeć. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka...widziałam i owszem...cudne....jak sroka normalnie lubię jak się świeci ;) Dziś sama mam zielone dodatki :) Kolczyki i bransoletka :) Pogoda dzis idealna na spacer po parku...Tak bym chciała móc wybrać się dziś...Gdyby tak zerwać sie z pracy i wyskoczyć na krótko :p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie skończyłam przeglądać. Ja też lubię jak się świeci. :D Dziś mam na sobie srebro z cyrkoniami. :) Kolczyki, łańcuszek i pierścionek. Pogoda piękna ale tylko za oknem. U mnie w pokoju zimno jak w lodówce. :P Ach jak bym chciała wyjść na zewnątrz i ugrzać się w słoneczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) Kate jak wcześniej pisałam, bardzo ładne rzeczy robisz:) Ja, jeśli chodzi o biżuterię to tylko złoto noszę. Srebro kupuję dla córki, ostatnio kupiłam jej takie wielkie serducho w APARCIE. Pogoda u mnie piękna, ale po południu ma chyba padać, jeśli dobrze w moim radiu usłyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Olu 🖐️ Ja uwielbiam srebro, pieknie sie komponuje z czarnymi dodatkami, ale nie tylko...:) Właśnie dzwoniłam do przyjaciółki, Jej córka jest cukrzykiem (de facto od niedawna). Ale wciąż nie potrafi się z tym pogodić. Dziś na domiar złego powiedziała mi, że oprócz skoków cukru z 300 jednostek spada Jej automatycznie na 50. Jest przerażona, bo przecież cztery m-ce wcześniej była odratowana z krytycznego stanu. Teraz na domiar złego doczepiła sie infekcja, organizm osłabiony, cukry Jej szaleją, żle sie czuje... Ja w związku z tym nie jestem Jej w stanie pomóc, czuję sie bezsilna. Tak bardzo martwie sie o Nią i Jej córkę. Musze dzis znależć kilka minut wieczorem, by odwiedzić Je i choc chilke dodaać otuchy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szepciku bardzo mi przykro. Koniecznie musisz iść do swojej koleżanki. Twoje wsparcie na pewno teraz jest jej bardzo potrzebne. I nie martw się na pewno będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) Szept :) Nelka :) anka :) Kariolka :) Ale mi poslodzilyscie z rana, superrrr :D Potrzebowalam tego po wizycie w urzedzie skarbowym..... Szepcie, przytulam. Choroba to trudna sprawa i nie wiadomo, jak sie zachowac, bo kazdy z nas reaguje inaczej i czego innego potrzebuje.... Ale napewno duzo zrobisz sama swoja obecnoscia. Wierze w to. wpadne pozniej :) paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, czesc zlotko :) Jak tam gary i wok? Rozdziewiczone? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kaśka :) a wiesz, wstyd się przyznać, jeszcze nie rozdziewiczone, obejrzałam je, wyjmując z pudła tylko jednego, stwierdziłam, że mi ich szkoda i że poczekam...do swiąt :D:D i w święta moje garnki będą mieć swój debiut :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, ha ha, strach sie bac :D wiesz, ze nowe garnki czesto sie przypalaja? :D dobra, mykam do domku...... milego wieczoru, dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, zrobiło się jesienne i i szaroburo, nic, tylko położyć się pod kocykiem, wyłączyć te cholerne Leppery i kaczyńskich, za to puścić jakiś delikatny jazzik i poczytać coś smakowitego :) O właśnie - co teraz czytacie warte polecenia? Ja się skusiłam na Feynmana, ale jestem troszkę rozczarowana (uległam reklamie na Merlinie, jak zwykle), poza tym mam jeszcze Pilipiuka \"Norweski dziennik\" i jeśli ktoś lubi absurdalny humor i polskie realia, to serdecznie polecam :) Wędrowycz to mój idol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem:) ja już nie pozyczam książek - za dużo ich straciłam w ten sposób nie wiem kto to jest Małaszyński, a czy warto wiedzieć? i już znikam - nie lubię siedzieć w komputerze wieczorami, bo mi sie wydaje, że to strata czasu, a jest przecież tyle przyjemniejszych rzeczy do zrobienia ;) :P muszę coś wymyśleć na prezent dla córki, urodzinoiwy, i jak zwykle nie mam pomysłu :( wiem tylko jaki tort zrobię, a obiad nie wiem czy w domu czy w restauracji, zobaczy się zmykam, mąż mnie właśnie usiłuje upić winem, ale się nie dam ;) upić znaczy się - się nie dam :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×