Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Gość o wzroście
no niech jezeli się upierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
tak miało byc kuter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
nie to ty poetka jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale widziales te wierszyki qwertz? ta to ma dopiero fantazje! no i talent.. tylko pozazdroscic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
kierowniczka zawsze musi byc błyskotliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
whispers dobranoc i wam których nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulaj patrz co znalazlam: \"anki za to mają przerost ambicji nad mozliwosciami\" :D :D :D Twoje wlasne slowa zawsze wiedzialam, ze mnie cos zzera od srodka.. ale, zeby to byla ambicja.. no no nigdy bym nie pomyslala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej franka🖐️:) whispers o kurczakos:O widzisz czego to człowiek dowiaduje sie o sobie na kafe?;) przez jakiś tydzień będę miala ograniczony dostęp do kompa więc jak uda mi się kiedyś zasiąść na dłużej licze na małą imprezkę;) papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whm
pytali sie młodziezy skąd sie biora dzieci ,i jeden walną taki tekst-...ja myslałem że przez carskie cięcie rodzą dzieci kulturalne kobiety a przez pochwę-prostytutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
nogi mnie bolą potrójny to jest detal ja juz poczwórnego hulam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale Ci dobrze, ze masz gdzie cwiczyc tulupy.. i inne ;) u mnie pasta do podlogi sie przeterminowala i mama przerobila ja na margaryne :classic_cool: dlatego, tez bede do tylu z cwiczeniami, narazie jestem na etapie podwojnego tulupa i tanca hula z naprzemiennym wymachem biodrem w jedna strone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz to cwicz rittbergera a ja zaloze bamboszki babcine i pocwicze podwojnego flipa (oddzielnie) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze figury akrobacyjne wychodza w czasie powrotu z suto zakrapianej imprezy lub w jej trakcie :D takiej gdzie wypilo sie wiecej niz ograniczenia fabryczne na to pozwalaja. Jak do tej pory spontaniczne figury ala fikolki na krzakach i tulupy w tyl na laweczce sa juz klasyka sama w sobie. Ostatnio cwicze tulupy w przod z laweczki ale to juz jest wyzsza szkola jazdy i czesto wychodzi mi taki pol tulup ktory koncze w pozycji bocznej odwrocowej :D nie ma letko trza duzo trenowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to wyglada ze twoje zycie pelne jest niebezpieczenstw czyhachacych na ciebia na kazdym niemal kroku. musisz miec oczy na okolo glowy i zawsze byc czujna. Dla ciebie qwertz nawet niewyklute jaszczembie sa niebezpieczne i stanowia realne zagrozenie:D Mowiac krotko twoje zycie stanowi baze dla poczatkujacego ekwilibrysty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D no teraz ja sie pochwale: po % - wypadlam z samochodu na rondzie, spadlam z mostku do wody, znajomi mowili, ze tylko butelka z piwem wystawala - ja lezalam, przeskakiwalam przez ognisko i sie potknelam - wtedy to dopiero taniec odstawilam.. a trzezwa jak swinia: bieglam w zime do szkoly, lancuchy te przy chonikach zasypane byly sniegiem, a ja chcialam to przeskoczyc.. zawadzilam o ten lancuch, plecak przelecial mi przez glowe i juz na tym plecaku przejechalam przez cala szerokosc ulicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano zdarza sie nawet najlepszym ;) to byl maluch, a ja mialam to szczescie jechac z przodu..nie zamknelam dokladnie drzwi :O z tylu bylo chyba z 5 osob, wiec nie jechalismy zbyt szybko.. ale nawet sobie nie wyobrazacie, jak ja teraz prawdzam drzwi, zanim samochod ruszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×