Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

fanka bo ja mam tylko 3 dni w tygodniu zajęcia:) a was będę wspierać duchowo do piątku:) ale nie martwicie się, moja laba skończy się jeśli zalicze pierwszy semestr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanka a gdzie ty pracujesz? jako kto? już wiem ze ukulele jest protetykiem qwertz podgląda mikroby cancan jest stolarzem czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tu chyba coś trzyma,nie lubie zmian w życiu i kocham polskie jedzenie ale wszystko możliwe,moja kuzynka rok młodsza już sie tak dorobiła za granicą ,że ma kilkanaście milionów,ustawiona jest na najbliższe 20 lat. ale co najgorsze to juz wyzsza sfera i do rodziny nie chce sie przyznawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Witam :) Tradycyjnie na moment. Zakochany i szczęśliwy :) " W rzęsach jej daj się zagubić Wplątać się w jej szalone brwi Poczuć ust jej ostry rubin Choć przez kilka małych chwil Ref.: Ona... ona długo lubi w oczy patrzeć mi Ona nic nie mówi - tylko mi się śni, tylko mi się śni. Błahe to, co będzie potem Dookoła ciemność mrok Kocham mroczną swą ślepotę Gdy tak patrzy tracę wzrok Ref.: Ona... ona długo lubi w oczy patrzeć mi Ona nic nie mówi - tylko mi się śni, tylko mi się śni. Tylko mi się śni..." YEEEES :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cancan
Obsadziliście mnie w roli księżyca ???To suuuuper :)Bo japa mi się śmieje właśnie jako temu księżycowi :) Pozdrowionka dla wsiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cancan----aż miło czytać,tyle szczęścia od Ciebie bije :),cieszę się razem z Tobą. Witam wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczka twoja
Tradycyjnie na moment. Zakochany i szczęśliwy 00 jak ja:) sliczna piosenkaaaaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu to się porobiło:) zaraz ten topik zacznie parzyć, tak tu gorąco od uczuc cancana i koteczki. jak tak dalej pójdzie to szybciej będziem świętować ślub cancan nić ukulele z kablem;) QWERTZ prosze wyślij mi na maila ze trzy jakies twoje utworki, pokaże je jutro treflowi bo ona nie pamięta jaki podała adres @ na dowolnosci i nie widziała twojego wiersza. no i pomyslalam sobie ze jak zobaczy więcej twoich arcydzieł to będzie miała pełnijeszy obraz twojej twórczości:D że tak powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubik za marne milion złotych ma skomponować utwór o Łodzi,gdyby prezydent miasta wiedział jaki talent drzemie w qwertz pewnie była byś autorem tekstu a nasz zespół wykonał by ten utwór wspólnymi siłami kto jest naszym managerem ?chyba o wzroście wiec zadanie dla niego rozpocząc rozmowy z prezydentem łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomośc z ostatniej chwili radni łodzi nie zgodzili sie na taką sumę, qwertz bierzemy sie do pracy!! zrobimy to za jedyne 100 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielu wokalistów nie potrafi spierwć,skupmy sie na wizerunku a muzyke sie przerobi z jakiegoś starego przeboju ps.niezle sie ceni ten Rubik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jego menagerka to katarzyna kanclerz,najgorszy we współpracy manager.ostatnio o niej opowiadał ten z papa dance(była kiedyś jego managerem) niciekawie. Tak naprawde to Rubik w tym układzie ma mało do powiedzenia,to ona tyle chciała i on przez to stracił,zresztą coś o nim cicho zadnych nowych piosenek teraz porea na nas,tylko jak my zbierzemy całą ekipę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyślemy list gończy,a jak sie nie odnajdą urządzimy casting do zespołu a teraz trzeba obejrzeć gwiazdy na lodzie,podpatrzec choreografię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł🖐️ ja mogę spiewać, w końcu mi się to moje wycie na coś przyda. Najlepiej wychodzą mi piosenki disco polo:D a jak nie, to mogę wam klaskać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D wybacz qwertz zamiast scierka przeczytałam siekierka i zastanawialam się co za nowe ćwiczenia? i na co działają?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoch na roku? nieeeee, jakoś do tej pory nikt nie wpadł mi w oko więc pewnie mi nie wpadnie ostatni facet który nadawał by się na okladnika- zarąbiscie inteligentny, wysoki brunet, z super poczuciem humoru okazał się biseksualistą z większą sympatią dla chłopców:O :D wcześniej moimi kandydatami na okładników byli: napalony mlodziak ciotowaty staruch panienkowaty student:D no i teraz ten bi ciekawa jestem co jeszcze mnie czeka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo nie calkiem ;) nie jestem kibicem pilki noznej ale chcac nie chcac musze choć udawac ze interesuje mnie koszykowka :D Witaj ukulele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel :) 🖐️ to Ty jeden bez tego piłkarskiego szaleństwa:D,ja tak zerkam jednym okiem na boisko;) Dzięki za widoki---super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×