Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

Studium protetyczne,jeśli chodzi o porcelanę to troszkę manualnie trzeba \"obracać rączkami\":D.Trzeba też rzeźbić w wosku i takie tam..... Ciekawe gdzie nasz romantyk się podziewa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Poznaniu 2,5 roku,można po liceum,technikum....a co Ty?Jesteś zainteresowana?A teraz co robisz---tzn.jaka szkoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj
qwertz podaj linak do foty Andrzejka,plissssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm,mikrobiologia--ciekawe,ale nie wiem czy ja bym podołała,więc-szacuneczek;).A tak w ogóle to o czym myślisz?Co chciałabyś robić jeżeli to Cię nudzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj
to choć opisz jak wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaś fanka Andrzejka się przybłąkała:D.Ciekawe jak on sobie w tej Anglii radzi?Bał się biedaczek bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może z tym talentem to jesteś za bardzo skromna,co?Wiesz,jak ja się porównuję z innymi to zawsze popadam w kompleksy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwertz----to do roboty;)PISZ,jak masz pomysły.Ja pisałam opowiadania,wiersze i niestety wszystko wylądowało w śmietniku,bo stwierdziłam,że to nie to:O.Może popełniłam błąd,bo przecież od czegoś trzeba zacząć!A ksiązkę bardzo chciałabym napisać,mam pomysł,lecz jakoś nie mogę się za to zabrać bo oczywiście zadaję sobie pytanie,czy warto pisać \"do szuflady\":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chętnie przeczytam:),jestem bardzo ciekawa!Jak już kończysz to jestem pełna podziwu dla Twojego samozaparcia,którego mi brak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz---odważ się i koniecznie daj mi do przeczytania.Jak przeczytam to pewnie wpadnę w następne kompleksy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech tam zaraz \"spalam się ze wstydu\".A Sienkiewicz i Dostojewski też od czegoś zaczynali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak to u mnie z czytaniem ?? najpierw tytul....jesli zatrzyma wzrok biore ksiazkie i czytam ....jesli doczytam do konca to znaczy ze byla tego warta .....nigdy nie sugeruje sie nazwiskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ukulele podobnie jak qwertz :O zdajcie sobie sprawe ze jesli dacie do przeczytania 10u osobom a tylko jedna powie ze czytala z ciekawoscią ....to znaczy ze bylo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może masz rację.....ale niestety ja mam chorobliwe niedowartościowanie własnej osoby i nic na to nie poradzę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam jeden czy dwa,ale nic z tego...nie przytoczę:(a wogóle to dziś załapałam jakiegoś smutka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kabel-----podoba mi się Twoja stopka pod nickiem.Jak ona do mnie pasuje,chyba sobie to napiszę i powieszę nad łóżkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przejmuję Twoje\"brzemię\"na siebie:( Ech chyba za bardzo Wam tu \"smęcę\" dziś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×