Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

UKELELE, ZUPEŁNIE cIĘ NIE ROZUMIEM!!! Przecież rozmawiam o sdprawach zyciowych, kobiecych. Normalnym jest, że golimy czasem cipki z różnych wzgędów. Ja na przykład nie lupię miec owłosionego odbytu. NIe lubię też jak krew w czasie okresu mi na owłosionych wargach przysycha. To oczywiste kwestie przecież. Ale moim zdaniem zastanawiająca jest kwestia podniet u mężczyzn wywoływanych ogoloną cipką. Przyczyny rzeczy dociec - to jest źródło wiedzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UKELELE przypominasz mi taką koleżankę, z która wykładałam na tej samej katedrze. Nazywaliśmy ją \"zakonnica\". Bo i tak była ubrana. Kiedyś na jakiejś wycieczce pod prysznicem przypaskiem pokazała się nago. Miedzy nogami miała jakby przyczepionego kota, czarnego, jak noc. Jak się schyliła aby sięgnąć do nog - z odbytu jej wychodziło czarne futerko, jak u pieska:). W czym podobieństwo Ciebie do niej? NIe tylko ubierała się jak zakonnica - ale i zachowywała tak. Nie dało się z nią pogadać na zaden życiowy temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłaś----jestem zakonnicą,jestem cała owłosiona jak małpa i nie masz o czym ze mną rozmawiać,żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka to nie ten dzial ! gdybys umiala czytać wiedzialabyś.....czy na pewno wykladalaś jesli tak to to wykazujesz sie malym taktem....a jako osoba wyksztalcona powinnas go mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O motylkach - czyli same o cipkach rozmawiałyście. I dlatego weszłam, moje miłe. Wolicie owłosione borsuczki - w porządku, wolny kraj. NIe chce nikomu narzucać golenia cipki, tylko pogadać o walorach zabiegu z punktu widzenia wzmżenia pożądliwości ze strony płci przecienwe:) No mój poprezdni lubiał, jak miałam owłosiona szparkę, choć dupcię goliłam. Nazywał ją borsuczkiem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynudzasz. qwartz. Opowiadanie o mastrurbacji?? Polecam dwa paluszki: jeden w dupcię drugi w cipkę na raz. Aby po dwóch stronach scianki jelita było je czuć. ORGAZM MEGA. Ale porządnej MINETY nic nie zastąpi - a do tego cipke wygolić troszkę warto. I tyłek umyć:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka prosisz zeby nie psioczyc ale puszczasz bokiem uwagi ze sama przynudzasz ..... rozmawiamy tu o czyms bardziej powazniejszym niz cipki 8 latek..... to dopiero pedofilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jak ładnie qwertz---cieszę się,że księżniczka spotkała księcia i mur runął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×