Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

qwertz---wiem coś o tym :)....i jeszcze powiem Ci,ze przyjaźń również dodaje skrzydeł.....:) A teraz to ja serio idę spać bo jutro będę otwierać oczy na zapałki;) Dobrej nocy qwertz,i Tobie też kabel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy ukulele 🖐️ hej qwertz :D przyjazn uskrzydla? Przyjazn zawsze stawialam na I miejscu.. ponad wszystko :) wiec mam skrzydelka? :D jak z reklamy red bulla :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko sie \"potem\" docenia :) nie wiem, moze cos ze mna nie tak, ale prawdziwa przyjazn wiecej znaczy dla mnie niz milosc.. moze to przez doswiadczenia ;) moze dlatego, ze mam prawdziwych przyjaciol.. zawsze byli i wiem, ze beda.. a moze dlatego, ze prawdziwa przyjazn moze byc i pewnie jest poczatkiem prawdziwej milosci? Wszystko zaczyna sie od przyjazni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..nie ma tego zlego.. :) widzisz, gdybys akurat nie potrzebowala pomocy, to pewnie bys sie nie dowiedziala, ze ci, ktorych uznawalas za przyjaciol, wcale nimi nie byli.. Przykre, ze czasem znajomosci tak sie koncza, ale mimo wszystko, to nie sa wielkie straty.. ja jako zyciowy nieudacznik/nieudolnik bardzo czesto potrzebuje pomocy od moich znajomych.. czasem sa ta drobne sprawy, czasem troche grubsze ;) ale wiem, ze moge na nich liczyc. Bardzo sie z tego ciesze i uznaje to za skarb. Oczywiscie, to dziala w obie strony i czasem mnie tez sie uda pomoc. Fajnie jest miec przyjaciol i trzeba o tym pamietac, ze to naprawde wielkie szczescie. Tak samo jak przyjazn to mocne slowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilem w sensie AZERTY- bo to ma chyba forme meska. A tak na codzien jestem bezplciowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ze na sama mysl o tych kilku osobach, morda mi sie cieszy :D wiem ,ze sa i oni wiedza, ze ja jestem.. wiem, ze mozemy na siebie liczyc :) zawsze pogadac jak trzeba.. dawno tak o tym nie myslalam, bo zawsze uznawalam to za cos normalnego, to ze sa :) nieudolni-czka? :D qwertz - bo gdybym kilka razy pomyslala zanim zrobilam, gdybym byla bardziej konsekwentna, moje zycie byloby jak bajka. Nie, nie marudze, teraz tez jest dobrze. Ale bywalo, ze pakowalam sie w takie bagno.. ze szkoda gadac :O azerty - witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AZERTY witam, my się chyba jeszcze nie znamy :) przedstawiam się więc i pozdrawiam cieplutko w ten wietrzny dzionek. kabel... i jak oglądałeś ten film? Ciekawa jestem czy był fajny ;) Zgadzam się z tym że bycie aniołem jest całoetatowe :) więc musisz pić dużo tej kawy hehehe Ja właśnie siedzę w pracy----tak dla odmiany ;) Ale będę tylko do 9 :( muszę iść na spotkanie, a później...jestem zajęta hehehe Co do tematu przyjaciół, to ja chyba niezbyt miałam w życiu do nich szczęścia, do tych pawdziwych, ale kilku jest :) Ech...karakanki kochane, dzięki za przytuski i przygarnięcie biednej joni :) wczoraj miałam jakoś dołka...czułam się samotna, więc zrobiłam sobie wieczorem kąpiel z \"bąbelkami\" :) ze świeczką i lampką winka ;) wypoczęłam sobie troszkę. buziaki dla Was wszystkich. jonia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kabel :) właśnie weszłam na forum i również coś u mnie wolno idzie :(,posty również bardzo wolno wysyła 😠mam nadzieję,że się poprawi!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie mam cierpliwooooośśśśśśśściiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!! To prawda---ładne i prawdziwe....... Kabel----jesteś tam???Czy Tobie najwolniej chodzi??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURNAAAAAA! GG nie ma net mi muli niech mnie w końcu ktos przytuli😭 Może mnie ktoś uświadomić kto to jest ten nowy czarny nick, alter ego qwertz? Nie pamiętam jak brzmiał dokładnie a jeśli wrócę na ostatnią stronkę topiku mina wieki. Czy komus z was jest też dzis tak niemrawo jak mi? 😭 Coś mialam pisac apropos tego co wy tu sobie skrobiecie ale jak zwykle zpomniałam jak tylko otworzyło mi się okienko do wpisywania postów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulaj🖐️ ja Cię przytulam :),ale dopiero teraz,bo jednak cały czas jest bardzo woooolnnnoooooooooooo 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie linki do jakichs ciekawych artykułów na necie? albo jakichś opowiadań? ja zaraz znajdę takie jedno przy którym z moja siostrzenica ryczałyśmy jak rozhisteryzowane bobry (ja czytałam na głos więc wyobrazacie sobie jak brzmiała końcówka?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×