Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

ciesze sie ze tak myslisz... nie dla zaslug sie pomaga czy sprawia przyjemnosc.... to jak z rakietą powietrze- powietrze typ nazwany przez pilotow "odpal i zapomnij" czyli takie "pomoz i szukaj nastepnego celu ;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie bylem ...wybieram mniej halasliwe sporty :)... qwertz ! nie musisz sie z niczego tlumaczyć .... Ja musialbym sie tlumaczyć i to niezle, gdybym nie dotrzymal slowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczna ziuteczka
coś takiego!a ja szukam faceta ktory sie mną zaopiekuje i pokocha, a ile masz lat, napisz coś wiecej o sobie, jakie lubisz dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dla ciebie ja przeznaczony.....jestem w wieku w ktorym moge sobie pozwolic na kobiety mowic dziewczyny :)......wiek, wieku, wieko....:) nie jest to wieko od trumny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma takiej opcji na drugie imie mam "anielska cierpliwosc" ;) .... hihih mandarynka jak na jednego posta zadala zbyt wiele pytan i to w dodatku takie na ktore nie lubie odpowiadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszeliście kiedyś o takich akcjach które mają swoje źródło w internecie? Mianowicie ludzie spotykają sie na jakichś tam forach i dokonują wymiany usług. NP. pan A zrobi zakupy pani B, pani B pomoże zredagować panu C jakieś pismo urzędowe, pan C naprawi zepsuty kran pani E itp itd. Mam wrażenie że Kabel działa właśnie w takiej \"organizacji\" albo co najmniej robi za internetowy telefon zaufania. Mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;)...zonk czukerku :) nie swiadcze takich uslug .... ja tylko pomagam w realizacji drobnych marzen ;) a co do telefonu zaufania hmmm bylo by to dla mnie duze wyzwanie ..pomysle o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm prometejska to będzie... coś mi się kojarzy z poswięcaniem sie dla ludzkości... może dr.Judym z ludzi bezdomnych? coś z romantyzmu na pewno więc konrad z III części dziadów będzie git, Wallenrod ale tu bym się wahała bo nie pamiętam dokladnie o co mu biegało hmmmm ruszcze jeszcze mózgiem, moze mi coś wpadnie do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Roskolnikov ze "zbrodni i kary"-nie odpowiada mu ze jedni ludzie mają pieniądze a drudzy nie, więc zaczyna się buntować. poprzez zabójstwo chce zaradzić problemom innych osób. On moze byś tak od biedy;) -Kordian słowackiego -Andrzej Kmicic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////////////
jaka cichota:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////////////
MUSZE SAM O SIEBIE DBAC:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////////////
:P głupi bo głupi ale podnieść można:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwierze błaga o pomoc
pomóżcie tym fokom http://www.empatia.pl/ i innym stworom!! pliiiiz!! PROSZE WAS!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a to i ja sie zamelduje 🖐️ o wzroscie jade za tydzien do poznania. Na tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu to juz niedlugo :) a co to za jakies interesa tam masz, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×