Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

o wzroście🖐️---------nie zdążyłam Ci pomóc....byłeś w Poznaniu?Trafileś bez problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz------widzisz,już po strachu:).....ale fakt - qwertz brzmi lepiej niż Emma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel--------nie siedź za długo na tej parapetówce bo jutro do pracy;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakoś mi się trafiło:) ale szczęście że pojechałem samochodem bo chyba bym się nie znalazł w komunikacji miejskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak remontują ją już od dłuższego czasu i rzeczywiście komunikacją miejską trochę trudno byłoby Tobie trafić. A wizyta ogólnie się udała?Załatwiłeś to co miałes zaplanowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli może być powtórka z wizyty? A z daleka przybyłeś do mojego pięknego miasta?ile km.musiałeś pokonać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Twojego pięknego miasta miałem do pokonania 460km może niedaleko,jak się uda to będzie powtórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty z Mazur jesteś :) Poznań na zmianę.......dobry pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D to nie dziwne tylko nie miałam pojęcia,że tam mieszkasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz jestem chłop z mazur :) przepadłem na chwile,teraz to już zapewne do następnego razu:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed położeniem się spać,po papierosie kontrolnie zajrzałem,a tu whispers samotnie pali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zapalilam sobie w ciszy :) kabel - sasiadami powiadasz :D nooo wcale bym sie nie zdziwila :) qwertz - pasuje taka nazwa :D chociaz osobiscie mam nadzieje, ze zadnego huraganu juz nie bedzie. Bardzo sie wczoraj balam. Dobrej nocy i kolorowych :) aaa i mam mała prosbe - moglibyscie jutro i w srode trzymac kciuki.. tak w wolnej chwili. Bede wdzieczna, bo potrzebuje duuuzo szczescia :) 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj o wzroscie :) zajelam sie pisaniem i nie zauwazylam Cie. Jestes? to moze na rozchodniaczka jeszcze L&M? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odrazu malo zauwazalny :) po jednym i tzeba isc spac.. jutro sądny dzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani :) calym i zdrowym jest ;)....tylko kawisze ciasne jakos :O :D ale daje rade :D .... aha jutro tzn dzis mam urlop :)....zycze milego dnia karakanki ;) dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ MAM DWA DNI WOLNEGO!!!!!!!!!!!!! Kabel-----widzisz??O jeden dzień więcej od Ciebie:) Pozdrawiam karakanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby ten orkan nazywał się qwertz to bym się go tak nie bala:O dobrze ze juz po nim;) a ja zaraz mykam do budy:( i posiedze tam sobie do wieczora:( czeka mnie trzygodzinny(tak się to pisze?) wykład więc muszę sobie przygotować swoja pupinę co by mi nie odpadła od tego siedzenia. milego leniuchowania karakanki🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia Czukerek......mimo wykładu;) A pod pupinę zabierz mięciutką podusię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Moje dwa dni wolnego dobiegają końca :O ......Mój Andrzej????Fakt...lubię go,ale zaraz mój?:D qwertz------czy to rzeczywiście A.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×