Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gonia1987

MŁODZIUTKIE MAMUSIE I PRZYSZŁE MAMUSIE -ZAPRASZAM

Polecane posty

Hej kochane!!!!! wróciłam!!! jestem wykonczona.. latanie po mieście.. załatwianie.. i wogóle strasznie mnie to zmęczyło!! no a przedewszystkim... mieliśmy taiego pecha ze nas okradli... ze wszytkich pieniedzy... no szok w biały dzien i nawet niewiadomo kiedy!!!! byliśmy na tym usg 4D i super... dzidzia jest zdrowiuteńka!!! ale płci niepokazałą!!! wiec bedzie niespodzianka... bo to ze wczesniej niebyło widac jajek niekoniecznie mogło oznaczac dziewczynke.. wiec dowiem sie chyba dopiero na porodówce!!!! noo nareszcie kupiłam coś dla dzidzi.. 4 pary spiochów i 2 komplety śpiochy i kaftaniki , pieluszki tetrowe i flanelowe i oczywiście polskie kosmetyki bambino!!!! dobraja uciekam poodpoczywac... bo niewyspałąm sie :( ale odespie sobie jutro:P witam nowe mamy serdecznie!!!!!! krasnalku i belong... niepoganiajacie mam do rozmowy... musza same wszytko zaakceptowac... przemyśec.. dajcie im czas... pomyslce co wy byscie zrobiły na ich miejscu... !!! to ze ograniczaja rozmowy z wamji moze oznaczac ze niechca powiedziec czegos czego mogły by puzniej żałowac... wiem jak było miedzy moja mama a siostra mimo ze była w moim wieku jak zaszłą w ciaże!! pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze mama sie po prostu boi o Ciebie i sie martwi musi to przetrawic na spokojnie. a ogolnie relacje mialyscie dobre? lubie Twojego chlopaka? moze nie powinnam- ale nie uzywalas antykoncepcji zadnej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebolek - to fajnei ze podróz sie udała, a dzidzius to mały wstydnis skoro nie chciał pokazać:P dziewczyny słuchajcie a kiedy zaczać powoli kupowac wyprawkę? Nie chce wszystkiego na raz kupic, bo to spory koszt no ale kiedy jzu mozna powoli zaczynac kupowac spioszki, ubranka, kosmetyki itd? po prostu julka- no raczej z mamą układało nam się dobrze były dni, że się kłóciłysmy ale to chyba w kazdej rtodzinie tak jest... mojego chłopaka lubiła ( teraz to pewnie sie zmieniło;p diametralnie) hehe no oczywiscie ze się zabezpieczalismy, ale jak mówią prezerwatywa to zadne zabezpieczenia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim:) Nie było mnie 1 dzień, a tu tyle czytania - super:) Wczoraj miałam egzamin, więc nie było mnie pół dnia - pisałam od 9 do 13.30. A wyniki dopiero jutro...było strasznie trudne , ale mam nadzieję, że będzie dobrze...Wczoraj byliśmy też z mężem na zakupach i kupiliśmy płytki do łazienki i oczywiście śpioszki dla Synka:) Z każdej wyprawy na zakupy coś dla niego przynoszę. Mam 3 pary śpioszków, 4 kaftaniki, 2 pary body z krótkim rękawkiem, buciki, czapeczkę i rożek:) Nie kupiliśmy jeszcze łóżeczka, wózka, bo postanowiliśmy, że wybierzemy teraz , a kupimy jak maleństwo się urodzi. To znaczy mąż kupi, jak będę leżeć w szpitalu. BELONG Cieszę się, że powiedziałaś mamie - teraz to już z górki. Daj jej z tydzień - zobaczysz sama przyjdzie do Ciebie do pokoju, rozpłacze się jak bóbr, przytuli Cię , a potem spokojnie pogadacie. Moja mama też była najpierw w lekkim szoku, a teraz mnie woła , bo chce sobie poczuć jak mały kopie:)To dobrze, że postanowiłaś się uczyć dalej - jak się dobrze czujesz, to wszystko będzie super i na pewno bez niczego zaliczysz rok - a jak dzidziulek będzie mały, to możesz sobie zrobić przerwę, żeby się mu poświęcić przynajmniej przez kilka miesięcy. A Ty planujesz z chłopakiem zamieszkać? KRASNALKU Z Twoją mamą będzie tak samo, jak pisałam z do BELONG:) Tak, że nosek do góry - masz przecież kochająca Babcię, która na pewno Cię będzie wspierać i będziesz mogła z nią pogadać, dopóki mama się nie otworzy. Co do zwolnienia z wf - ja poprostu poprosiłam o nie lekarza, bo nie chciało mi się chodzić na zajecia - musiałam na nie czekać 2 godziny. Pogmerał tylko, że przecież moge ćwiczyć, zwłaszcza na basenie, że na pewno będę się wtwedy lepiej czuć i takie tam, ale w końcu mi je wypisał. BEBOLEK, fajnie, że wróciłaś - brakowało nam tu Ciebie:) Przykro mi, że spotkał was taki pech - no coż....polska i jej uroki:( A powiem Ci, że czuję, że będziesz mieć dziewczynkę - tak mi intuicja podpowiada - zobaczymy czy mi się sprawdzi:) Mój synek tak majdał pyrtkiem na usg, że nie ma wątpliwości , co do płci hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millkaaa
ja zaczelam kompletowac wyprawke mniej wiecej od 5miesiaca a jestem w 6 i troche nie mam jeszcze wszystkiegobo tak jak mowisz wszystko kupic na raz to spory koszt..pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to prawda bebolek ja tez Tobei współczuje, ale Polacy to naprawdę są, az czasami wstyd za nich :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiście witam Nowe mamusie - bardzo bardzo się cieszę, że topik się rozrasta:) Mam nadzieję, że niedługo będziemy tu wklejać zdjęcia naszych szkrabów:) MILKAAA Proponuję zaczernić sobie nicka, żeby żadna wredna pomarańczówka się pod Ciebie nie podszyła. To Ty już na połówce - gratuluje. Ja już przy końcu - zostało mi niecałe 6 tygodni:)Napisz coś więcej o sobie:) 9 LUTY Niestety możesz wyglądać jak szafa:) Ja przed ciążą ważyłam zaledwie 55 kg - byłam wręcz brzydko chuda, jestem wysoka - 173 cm., długo nie było nic widać, a jak mnie nagle rozwaliło, to wygladam jak szafa i to rozsuwna:)Przytyłam już 17 kg - ale mam nadzieję, że potem to szybko zrzucę - nie ma reguł, ale nie martw się nawet jak przytyjesz - będziemy się razem odchudzać hehe.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
millkaa - właśnei ja juz zaczęłam 5 miesiąc i sie zastanawialismy z chłopakiem zeby za jakiś czas wybrac się na jakies małe zakupy i kupic troszkę ciuszków, kosmetyki to pozniej kupie ... ale wolałabym właśnie teraz isc na takei zakupy póki jest jeszcze ciepło i nei mam zbytnio duzego brzuszka więc łatwiej mi by było chodzic po sklepach .. później takjzu w listoapdzie to bede miala duzy brzuszek i pewnei zimno będzie więc jzu zbytnio nie bedzie mi sie chciało wędrowac po tych wszystkich sklepach :P goniaa - trzymam kciuki za twój egzamin, ale napewno Ci dobrze poszedł w koncu jestes zdolna dziewczyna:):) i Co jzu zdecydowaliscie się na jakies imię na synka? Czy dalej nie mozecie wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się strasznie boje rozstępów, smaruje się oliwką ale i tak się boję:O dziewczyny a ile macie cm w obwodzie brzuszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a moze macie jakąś dobrą wyprawkę, znaczy liste rzeczy które są potrzebne ... ja troszke w necie szukałam ale na jednej stronie mówią ze po 6 par na innej ze po 3 i wkoncu juz niewiem sama ile mam tego wszystkiego kupic:( a sobie bym spisała na kartke bo ja jak nie mam listy to zawsze czegos zapomnę :P a i jeszcze jedno pytanko .. czy to prawda ze na rozm. 56 najlepiej kupic po jednej rzeczy albo góóra po dwie a reszte na 62?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh chyba juz zadnej z was nie ma :P i sama do siebie pisze no nic pojde zrbie sobie kakao bo mam taką ochotę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millkaaa
ehh ja tez sie balam rozstepow smarowalam sie specjalna mascia na rozstepy ale i tak dostalam na pupie:/ na brzuszku nie mam i mam nadzieje ze nie dostane juz wiecej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millkaaa
a jesli chodzi o ciuszki dla dzidzki to ja dostalam duzo bo moj brat ma 3 miesieczna coreczke:) wiec tylko dokupilam jeden komplecik ,rozek,lozeczko tez juz kupilismy jeszcze tylko posciel i kosmetyki dla malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millkaaa
Gonia1987 chcialam zaczernic nica ale zapomnialam hasla:P:P heheh ale zmienie troszke nica;) a jak juz pisalam wczesniej mam 20 lat jestem w 27tyg ciazy :) mieszkam z chlopakiem w pzn:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia1897
KRASNALKU Jeśli chodzi o rozstępy, to mi nie pojawiły się nigdzie oprócz piersi, ale ja miałam bardzo malutkie, a teraz miseczka C mnie uwiera, więc podejrzewam, że żadna maść by mi nie pomogła. Smarowałam się tylko oliwką. A co do wyprawki to nie kupuj za dużo, bo dzidziuś szybko z ciuszków wyrasta, poza tym napewno dostaniesz coś od rodzinki i znajomych jak urodzisz. Ja rozmiaru 56 nie kupuję w ogóle - tylko 62 i 68, ale ja wiem, że będę miała dzidzię ponad 4 kg - tak mi lekarz wyliczył. Jakby urodziła się mniejsza to zawsze można dokupić. A do większych ciuszków, dorośnie - imienia dalej nie mamy:( Mnie najbardziej podoba się Gabriel, ale mojej rodzince nie bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh pomyliłam pseudo:) Temu pomarańczowa się zrobiłam:) i dziękuję, że trzymasz kciuki Krasnalku. Milka, a jak zareagowali Twoi rodzice, jak im powiedziałaś o ciąży? I powiedz mi - uczysz się? I w ogóle buziaki dla wszystkich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no byl to szok dla rodzicow ale przyjeli to dobrze...bylam pozytywnie zaskoczona :) mama odrazu powiedziala ze moge na nia liczyc i ze brdzo mnie kocha:) ucze sie wlasnie przenosze sie na zaoczne studia...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszly tatus
witam wszystkie przyszle mlode mamy ... nie wiem czy wypada mi tu pisac o widze ze dominuje na tym forum plec przeciwna.. ale bardzo zacekawily mnie wasze rozmowy.. mysle ze wszystkie jestescie juz gotowe na przyjscie na swiat waszego maluszka, jedne w wiekszym a inne w mniejszym stopniu... cjcialem wam tylko powiedziec ze wiek ne ma znaczenia... najwazneijesze jest podejsce do zycia i wzajemne wsparcie przyszlych rodzcow... jeszcze raz serdecznie ozdrawiam przyszle mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich🌼 psze dosc pozno ale dopiero skonczylam czytac wasze wszystkie wypowiedzi:)mam nadzieje ze bede tu mile widziana:P mam 21 lat mieszkalam w szczecinie a obecnie mieszkam w anglii z chlopakiem jestem w 16 tygoniu i dniu ciazy:D za kilka dni jade do polski i przeogromnie sie z tego powodu ciesze.moja historia byla wogole bardzo dziwna bo jeszcze @ nie zaczal mi sie spozniac a ja juz chodzilam i mowilam ze musze test zrobic i wyszly 2 kreseczki:Dciaza byla na pol planowana to znaczy tak:kochajac sie z chlopakiem wiedzielismy co robimy i wiedzielismy jakie moga byc tego onsekwencje ale uznalismy ze bez liczenia ani mierzenia temoeratury ani bez niczego zobaczmy co z tego bedzie noi....niewiemy jeszcze co bedzie ale wiemy ze bedzie:D czytajac wasze wypowiedzi widze ze wiele z was nie ma zbyt lekko ja naszczescie moglam mamie powiedziec bez obaw i chociaz lekko w szoku to bardzo sie ucieszyla.bede z wami tu pisac jesli moge i bede wam opisywac wszystko co sie u mnie dzieje trzymajcie sie dzielnie i pozdrawiam serdecznie buziole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarnina3x3 widze ze tez tu przywedrowalas,zaskoczylas mnie jak napisalas ze masz 21 lat mimo tego ze nie znalam wczesniej twojego wieku bylam pewna ze jestes starsza ale dlaczego to mnie nie pytaj bo sama nie wiem :D he he fajnie masz do Polski lecisz... pozdro dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM:)dzis z rana u mnie chodno a ja wybieram sie zaraz do pracy:( nareszcie dzisiaj juz piateczek:D a od jutra mam urlop:)) u mnie w brzuszku cisza i spokoj wczoraj tylko troche pobolewal wieczorkim ale ogolnie dobrze najgorzej ze nic mi sie rano jesc nie chce i musze sie zmuszac na jakis jogurt:( 9 luty: witam cie serdevznie a no widzisz mloda dup[a w miare jestem:P pozdrawiam was mamunki kochane dbajcie o siebie🌼 brrr zimno u mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny witam katarine🌻 ja właśnie wróciłam od lekarza :) akurat trafiłam na jakiegos nawet sympatycznego.. zrobił mi cytologie... zbadał... i teraz musze isc i kupe wyników zrobić no i mam skierowanie na usg ,... myslalam ze on ma w swoim gabinecie i ze sam mi zrobi i jzu moze bede wiedziala czy to on czy ona :P ale neistety nei musze isc do szpitala na usg i ciekawe kiedy mi je zrobią:O ... no ale co tam ... jutro z rana pojade z moim M do laboratorium i zrobie te badania:) waże 61,300:P heh przytyłam ok 2,5 kg:P grubasek jestem :P no ale przy moim wzroscie 172cm to chyba nie az tak baaardzo duzoo :P hehe po porodzie wezme sie za odchudzanie :P a teraz ide jakis jogurt zjem i poczytam książke ... bo sobie wypożyczyłam ... \"Od narodzin do pierwszego roku zycia\" i duzo fajnych nawet rad tam pisze:P pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) wrocilam wlasnie ze spacerku i jestem wykonczona coraz ciezej mi dzwiga sie moj brzusio ale jeszcze te niecale 3 miesiace musze wytrzymac ...ale za miesiac to juz chyba nie bede miala sily podniesc sie z lozka...ide odpoczywac pozdrowionka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... milak mi zostały 2 miesiace niecałe... i mam dość!!! neimam sił sie ruszac!!!! gosiu mam pytanie czy miałaś skurcze przepowiadające??? jesli tak to od którego tygodnia ci sie zaczeły???? ja mam od jakis 8 dni.. a dzis normalnie było już 9 razy!!!! coto może oznaczac€??????? niemam sił pisac... ozdrawiam całą rezszre i nową mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YZA23
Cześć Dziewczyny. mam 23 latka a mamusią będe za 3 miesiące.Termin mam na 9 grudnia. To będzie synek-WOJTUŚ.Już tak strasznie mocno nie mogę się doczekać tego kiedy przyjdzie na świat i go przytulę:-) chciałabym kompletować już wyprawkę ale tatuś dziecka sądzi że to za wscześnie.No cóż też ma coś do powiedzenia.Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje nawiązac wiele ciekawych przyjaźni. BUŹKI DLA WSZYSTKICH:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YZA23 ja mam na 8 grudnia termin wiec bedziemy praktycznie w rownym czasie \"meczyc sie\" heheh pozdrawiam serdecznie i witam na forum :):):):) Bebolek 20 wierze ze ciezko Ci 3maj sie cieplutko..;) pozdrawiam :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YZA23
a już wiesz co bedziesz miała? ja to już przed ciążą chciałam synka. Potem śnił mi się malutki chłopczyk o bląd włosach. No i będzie:-) ale troche mi żal że sukieneczek ślicznych nie kupie chociaż tatus stwierdził że póki nie będzie mógł nas zaskarżyć to możemy go tak ubierać:-):-) w sukienki. Powiedziałam mu żeby sam założył moje. `````milkaa20````czy masz duży brzuszek? Bo ja mam malutki i troche się martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YZA23
a przepraszam brak mi wychowania nie przedstawiłam się jak trzeba. Mieszkam pod Lodzią.Nie mam męża(ślub będzie 30 sierpnia 2008)mam fantastycznego faceta z którym jestem od 27 kwietnia 2006 roku. mieszkam jeszcze z moimi rodzicami ale Slawek jest u mnie cały czas.Przeprowadzam się do niego za miesiąc po remoncie w domu. wogule to jestem zakręcona jak słoik ogórków... jak się zmienia nick na czarny? straszna ze mnie gaduła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×