Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gonia1987

MŁODZIUTKIE MAMUSIE I PRZYSZŁE MAMUSIE -ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość Franelka
www.bobasy.pl/pinezka1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia--->Penwie,ze mozesz:) Amelka---->To mialas ciezko.A teraz jak na to rodzina,bo nie bawem rodzisz.Masz partnera,ktory jest przy Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka18
no teraz to moi rodzice sie cieszą ze bedą dziadkami,jezdza ze mną na zakupy i mama doradza z wyborem rzeczy dla dzidzi..tata nawęt kupił fotelik samochodowy i niemoze sie juz doczekac kiedy bedzie woził sie z wnukiem lub wnuczką;)wiec teraz juz jest ok...ale to rodzice reszta rodziny nadal uwarza mnie za dno!!zwłaszcza moja strsza siostra wyśmiewa sie z kolezankami ze wyglądam jak beczka a ostatnio powiedziała ze ma nadzieje ze urodzi mi sie ,,piedolony down\"(bardzo to boli)nierozumiem jej bo ona sama chce mieć kiedys maleństwo i ma20lat,wiec powinna zachowywać sie jak dorosła osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka18
a partnera mam:):)i to cudownego..teraz jest w wojsku i wychodzi dopiero w kwietni..ale dzwoni codziennie i zawsze moge na niego liczyć..on ma24lat wiec jest dojrzały..jest naprawde kochany!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franelka
A ile Wasze dzieciaczki jedzą? Mój synek np.na kolację zjada 120g kaszki.To mało czy dużo???? Potem dopiero 90g o 4ej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelko to,ze chlopak ma 24 nie swiadczy o jego dojrzalosci...czyli wiek nie swiadczy o dojrzalosci!Moj mial 27 lal i jest debilem:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 raz probuje napisac tego posta:P jak mi teraz nie wyjdzie to puszcze foszka :) Nie mam czasu tu zagladac ostatnio... Pełno obowiazkow w domu, D konczy remont i codziennie wieczorem wychodze zobaczyc jak mu idzie. W tym albo na poczatku przyszlego tygodnie D chce sie przeprowadzic. Nie pamietam ktora pytała kiedy mam termin:D 6 IV:) Jeszcze miesiac i 3 tyg:D Juz sie nie moge doczekać :) Rodzice tez sie zabrali za remont. Chca garderobe przerobic na sypialnie. Bałagan nie z tej ziemi. Gdzis ie nie obrucisz wszedzie worki z ciuchami. Ja popakowałam swoje te w ktore sie teraz nie mieszcze zeby zawiezc do nowego mieszkanka. Z tych wszystkich nosiłam moze z 3 swetry, pare bluzek i 3 pary spodni a jak spakowałam to 3 wielkie wory niebieskie mi wyszły. Nie liczac kurtek zimowych itp... Nie wiem po chol*%# mi tyle tych ubran ale ie moge sie znimi rozstać hehe:) KRasnalek piekne zdjecia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tak na moment. Co kupic na Walentynki dla faceta,ktory ma 29 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franelka
hmm...a dla 40letniego??????;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsii
Hey dzieczyny , jestem przyszla mloda mama:) wiec z checia sie do was przylacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfo...
to, że twój facet był debilem nie oznacza, że faceci pozostałych dziewczyn też są nieodpowiedzialnymi debilami...nie obnoś sie tak z tym, bo to jaki pech cie w życiu spotkał czyta sie w co drugim twoim poscie...więcej uśmiechu i radości z dzidziusia...może warto zacząć dostrzegać jakieś pozytywy, a nie wiecznie pogłębiać swoje doły i frustracje???:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mnie tez dawno tu nie było. Ale musze sie szkołą zająć bo zostaly mi góra 2 miesiace, dłuzej nie chce chodzic. Nimfa nie przejmuj sie jakimis głupotami ludzi ktorzy maja ze soba problemy. Zaraz po mnie zaczna jechac-a prosze bardzo :P ciezko mi samej. Ojciec dziecka juz zaczal sie za innymi dziewczynami uganiac... brak mi slow. myslalam ze bedzie mnie szanowal, a tu mu odbija. krasnalek jak sie czujesz jako mamusia?:) tez juz chce być:P:P ide jeść bo bob sie buntuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram apel
żeby tu nie dołować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nimfo...--->Wiesz ,ja teraz juz sie podnioslam i poznalam kogos.Pisalam,ze wiek nie swiadczy o tym czy czlowiek jest odpowiedzialny,bo przeciez bywa,ze 20 latek bardziej odpowiedzialny jets niz ten 30 :) SarahBan🌼Kochana ,nie przejmuje sie,bo to nie moj problem.Pisze to na co mam ochote ,bo topic po to jest,a to,ze sie tutaj ktos wkrada anonimowy to coz:) Tez juz bym chciala urodzic.Te ostatnie tygodnie to masakra :p Jak Ty sie czujesz?Nie pytam o uczucia wzgledem ojca dziecka.W ,ktorym tygodniu jestes? krasnalek❤️ Dla Was!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) wybaczcie że tak mało sie udzielam ale poprostu niemam na nic czasu.. u nas świtna pogoda wiec dużo spaceruje z małym. my od jutra wprowadzamy jabuszko:) zobaczymy:) iiii tu podam super wiadomośc.. mój syncio zaczyna miec początki ząbków... od dni straszniemarudzi.. czasmi podnisi sie mu temperaturka , slini sie strasznie i ciągle musi cos ssać inaczej płacz i histeria...:( u mnie w rodzinie dzieci szybko miały ząbki.. ale niezawsze.. mój kuzyn miał 3,5 miesiaca jak wyżynał sie mu ząbek.. moja siostra i ja miałąyśmy po 4 miesiące.. jakmiałąm pół roku to miałam już 4 zabki i kolejne 2 wychodziły.. smaruję mu CALGEL-em i troszke pomaga.. ale na godzinke 2 i puzniej znowu to samo.. coś zuje że bedzie cieżko:( muszę sie pochwaliś że mały strasznie chce siadac:) z pozycji pół leżącej 2 razy udało m sie siąść!!!!! i wszytko sam nawet go za rączki nietrzymam:) szok!!!!! Prawdopodobnie 9 marca bedziemy chrzcić Fabianka:) edziemy balować:) aaa mam jeszce pytanko jak ubieracie dzieci do chrztu lub w co były ubrane???? Kupowałyście nowe czy używanie??? dajcie znać prosze jak u was to było bo mam mało czasu ... a niewiem jakie kupic:) może któraś chce odsprzedać strój po synku na 62-68:) czekam na propozycje i odpowedzi:) pozdrawiam ... (ps. jak macie zdjęcia ubranek to mile widziane na meila ) tu w irlandi takie rzeczy są koszmarnie drogie... (np sukienka do komuni przeciętna 500 euro) pozdrawiam papa i całuski dla ciotek od Fabiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobitki:) FRANELKA dzis wyczytałam że jak chce się nauczyć dzidziolka przesypiać noc trzeba podawać mu zamiast jedzonka wodę w nocy - nauczy sie, że na wodę "nie opłaca" się budzić i będzie po pewnym czasie chciał więcej zjeść wieczorem i w przeciagu 2 tyg powinien przesypiać noc - to dotyczy wszystkich dzieci powyżej 6miesiaca czyli możesz spróbować. A powiedz jaki jest franio? Grzeczny? Śpi cos w ciagu dnia?Chodzi już? BEBOLEK Bardzo wcześnie zaczynasz dokarmiać małego! Mój ma 3 i pół miesiąca a nie dostał jeszcze nic oprócz mleka z cyca i herbatki i mam zamiar karmić go tylko piersią do 6 miesiąca. mały pieknie przybiera wiec pewnie mu wystarcza - waży już 7100:) ja też myślałam 3 tyg temu że idą ząbki - mnie wyszły w 3 miesiącu - ale lakarka powiedziała że to na pewno nie to. Mały był marudny, ślinił się, wkładał wszystko do buzi i nadal to robi, ale grymaszenie mu przeszło. KRASNALEK Jak dzidzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franelka
Bebolek 20 ja akurat mam stroj do chrztu dla chlopaczka-po moim synusiu!!!! Drogi byl...ale jak Ci sie spodoba to odsprzedam za rozsadna cene!!!! to sa spodenki,biala koszulka i taki slodki berecik...kolor-moze nietypowy bo taki...hmmm....baaardzo jasniutki brązik?ale uwierz ze teraz to dzieci sa do chrztu ubierane BAJKOWO!!!! podaj maila to Ci wysle pare fotek...wtedy sie zastanowisz,ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franelka
Do Gonia 1987 Franek jest zywiolem,wszedzie go pełno,cały dzien raczkuje,fika,smieje sie i w ogole:-)w ciagu dnia spi 2 razy po poł godzinki;-)czyli tez nie za duzo... je normalnie,nie przekarmiam go generalnie to na wieczor juz pada od wielogodzinnego chasania i czasami sobie mysle NO-DZISIAJ TO NAPEWNO PRZESPI CALA NOC BEZ PRZERWY a on po 1,5 h sie przebudza!!!!!!!!!!!!!!!!!! sprobuje z woda ale...jakos malo mam wiary;-) Do Bebolka 20-sierota jestem!!!!Przeciez masz napisanego maila:-)juz nawet wyslalam Ci zdjecia!!!! www.bobasy.pl/pinezka1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franelka
he he...obejrzalam sobie zdjatka Fabianka....jest słodziutki:-) jak kazde dziecko swojej mamusi,prawda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA 18
MOJ SYNEK BEDZIE CHRZCZONY W TA NIEDZIELE..ALE MAM WIELKI PROBLEM JESTEM TAKA WKURWIONA ZE SZOK.BO MOJA TESCIOWA WYMYSLILA TAK ZE POZYCZY SOE ID KOLEZANKI Z PRACY STROJU JAKIEGOS CO DZECKO SZLO DO CHRZTU I PRZYNIOSLAM TO NO SZOK...TO JEST PPROSTU KOMBNEZOM NIEBIESKI TAKA KURTECZKA I SPODENKI NA SZELKACH..TO JEST ROZMIAR 68I JEST DUZE I MOJ MALUSZEK MA OKOLO 68.I DZIS MOJ MAZ PRZYSZED RANO I PYTA JAKI MA ROZMIAR MALY I MOWIE ZE 68 I TESCIOWA POJECHALA I KUPILA MU UBRANKO KURWA NA 74 NO DOSC ZE SIE ONA DO MNEI NEI ODZYWA TO POJECHALA NIE ZAPYTALA MNIE JAKI ROZMIAR GDZIES KUPIC UBRANKA.I WYSZUKALAM TO UBRANKO W POKUJU U NIEJ I PRZYMIEZYLAM MU SPODENKI TO SPODENKI MA POD SZYJA I SA TAKIE SZEROKIE ZE MU ZLATUJA..A NIE MYSLE O KORTCE...JESTEM TAKA WKURWIONA ZE MASAKRA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka18
Ilona18-po prostu współczuje..ale cuz Twoja tesciowa sie za bardzo wtraca a mojama gdzieś to ze w ciazy jestem a to jej pierwszy wnuk;/....na Twoim miejscu kupiłabym drugie ubranko takie jakie mi sie podoba..ale teściowa pewnie wtedy szczeli focha i wiesz...hmmm...przerąbane!!Jedne sie za bardzo interere a inne maja gdzies wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka18
...jej jak ja zazdroszcze wam ze juz macie te maleństwa przy sobie..;>..ja juz niemoge sie doczekac porodu..chce juz przytulic moje maleństwo..ale z drugiej strony teraz mam je tylko dla siebie;)a jak w końcu bobas wyskoczy to sie bede musiała nim dzielic z dziadkami itp;)..~samolub ze mnie`;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franelka
Ilona18 jak ja ci wspolczuje....ja mam tesciowa 4 dni w miesiacu a i tak z ledwoscia ja znosze...te jej madrosci,wpomnienia,porady...czy one nie wiedza ze najlepiej jak czlowiek sam doswiadczy,poprobuje,na swoich bledach sie nauczy???? Kup ubranko takie jak uwazasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KATEGORYCZNIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka18
..ej dupencje;P mam takie pytanko..< jestem w 35tyg.ciazy>..i czy sex w tym okresie jest bespieczny jeżeli mam tam na dole jakąś infekcje..i biore dopochwowe tabletki??czy to morzliwe ze przyspieszy to poród lub zaszkodzi maleństwu?? i jeszcze jedno pytanko;) przez całą ciąze przytyłam 12kg(narazie)tak na wasze doświadczone oko;)durzo mi jeszcze przybedzie?i łatwo to zżuce po porodzie??a wogóle możliwe jest to ze skóra na brzuchu niebedzie obwisła po porodzie jeżeli sie bedzie smarowało brzuszek oliwka i ćwiczyło ostro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farelka:) jaki to rozmiar????? Sliczny ile byś chciała za niego??? Amelka 18... po porodzie niemożesz ostro cwiczyć!!!!!!!!!!!!! nimożesz uprawiac sexu mając infekcje. a tymbardziej kiedy bierzesz globulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franelka
BEBOLEK!!!!! mysle ze przez 50 zl nie zbiedniejesz??? to jest rozmiar 68 ale na rozmiarowke nie ma co liczyc.Moj synek ma 74 wzrostu a nosi niektore ubranka ....68!!! jak sie zdecydujesz to wyslij mi adres na maila,ok???mam jeszcze buciki ale sa DUZO za duze wiec szczerze nie polecam:-) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franelka
AMELKA18 seks odpada skoro masz infekcje(grzybiczne zapalenie???) ja w 9mcu wazylam 18kg wiecej niz normalnie;-)a normalnie waze 55kg.Zaraz po porodzie spadlam z wagi 7 kg!!!!a te 11 pozostale zrzucilam w 6mcy-bez diet i cwiczen bo to ZABRONIONE!!!! nie boj sie!!!Wrocisz do formy i do figury...chociaz szczerze mowiac brzuszek MÓJ nie wyglada korzystnie a dbalam o niego piekielnie...oliwki,balsamy,Fenissan,masaze....i co???I WISI:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franelka
DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE CHCE KTORAS WOZKA KUPIC????? MAM NA ZBYCIU:-) głeboki+spacerówka=pompowane koła Tak tylko pytam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×