Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gonia1987

MŁODZIUTKIE MAMUSIE I PRZYSZŁE MAMUSIE -ZAPRASZAM

Polecane posty

Hej:D Niedawno wrocilam z labolatorium bo byłam na pobraniu krwi:/ bolało. Tzn nie bolało ale ja sie tak boje ze i tak bolało:P PRzedwczoraj sprawilismy Roksance ładne łóżeczko:D takie ze mozna przykrecic listwewki i bedzie kolyska i boki ma takie wyprofilowane, nie proste. Do tego materacyk kokosowy:) śliczne to. Normalnie ja juz chce moje malenstwo:D Krasnalek fajnie z tym mieszkaniem wyszło:D ja tez juz bym chciała myc podlogi u siebie:P ale jeszcze troche musze poczekać. Mam nadzieje ze do konca stycznia uda sie to wszystko zrobić i w lutym bede szykowac D. kanapki do pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka❤️Hej!To mnie neurochirurg tak pocieszyl:DA nio,czas leci nie ublaganie!łojłoj!!:)Jak sie czujesz? Gochencja❤️Nie pamietasz porodu?To moze i lepiej.Ponoc moja siostra wolala by nic nie pamietac,heh:( SarahBan❤️Ja sie modle co noc i co rano by wkoncu pojsc na swoje,ale z kims kto bedzie przy mnie. marryme----->JAKIS PROBLEM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie ciesze ze bedziemy na swoim cvhoc moja mama i babcia strasznie rpzezywająjaksobie poradzę:P wiesz ostatnie dni mi zostaly wiec maluszkowi nci sie nei stanie jak troszkepopracuje... M.mi pomagał jak cos u góry trzeba było wytrzec albo zdjąć... a pozatym ja jestem pełna energii :D w domu tez jeszcze normalnie odkurzam i wogle:P tam tez moge ... z M. takmyslimy ze wsobote juz sie wprowadzimy:D heheh i w nowym mieszkanku jeszcze w nocy troszke poszalejemy :D hihihi bedzie fajnie :D porodu boje sie strasznieee:O mama ma byc ze mną ale i taksie boję:( tez przykro mi ze nie bede mogła wam tu opisac wszystkiego:( i wogle po porodzie bede musiała siedziec w domku ale jak malutka skonczy 2 tyg to wezme jąna spacerek do mojej siostry ciotecznej i u niej usiąde na troche do kompa:D hihihi marryme- mi tez jest szkoda mojej młododści wiem ze wszytsko mogło potoczyć sie inaczej... ale jest jak jest czasu nei cofne... a to małą istotkę w moim brzuszku kocham ponad wszystko i teraz żyć będę dla niej :) do tego jestem szczesliwa ze z ojcem dziecka uklada sie nam dobrze... więc kocham, jestem kochana i do tego jestem szczesliwa... a dziecko wszystkiego nei przekresla .. prawda? Przeciez to ze będę matką nie znaczy ze nie bede juz młoda? heheh belong - to super my jedziemy w sobote po lozeczko:D juz sobie upatrzylismy bez takich bajerów jak twoje ale mamy na ten miesiąc tylko ok 2 tys. i musimy za to kupic wózek łozeczko wanienkę i zyc do konca miesiaca ... ale wózek juz nawet tani upatrzylam łózeczko tez w przyzwoitej cenie:P wiec mamy nadzieje ze bedzie dobrze :D:P belong a ty bedziesz miec tam kompa i neta czy tez nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krasnalek my na poczatku tez neta nie bedziemy mieli:( bosh jak ja przezyje:P ale potem moze zalozymy:) wzielam sie za porzadki w moim pokoju bo tak wsyzstko magazynuje ze nie mam juz gdzie tego kłaść:D i wywalam to co niepotrzebne:) Zjadłam obiad i pare ciastek i mi tak niedobrz eze szok:/ A no i pora na moje witamiki hehe:) lece po cos do popicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belong - nam sie nie oplaca na pol roku zakladac bo w ty mieszkaniu tylko do konca czerwca, w czerwcu zwalnia mieszkanie nasza znajoma a tam ludzie wynajmują nawet na kilka lat i uzgodnilismy ze w czerwcu my sie tam przeniesmy i tam juz zalozymy neta:P a ja dzis mialam na obiad pyszną zupkę pomidorową z własnym domowym makaronem (mmm uwielbiam) heheh babcia specjalnei wczesniej przyszła zeby zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu takie pustki ??? my juz wczoraj wszystko zrobilismy :D jeszcze balkon mi został ale to jakjzu zamieszkamy tam, drzwi wejsciowe musze umyc i na przedpokoj jakis dywan:D dzis juz moje łóżko przeniesmy bo ja mam praktycznie nowiutkie :D wczopra umylam i poukladalam w kuchni w szaafce talerze, kubki, sztućce:D no i mama M. kupila nam taki fajny stojak a na nim komplet 6 filizanek i 6 talerzyków dzis do tego komplety z tej samej serii dokupilam cukiernice :D i bardzo fajnie wygląda:D juz w sobote spedze pierwszą noc w swoim nowym mieszkanku :D jhejuu tak sie boje a zarazem ciesze:) troche szkoda mi ... bo zawsze wieczorami z mamą siedzialam gadalysmy i wogle a teraz juz tak nie bedzie:( ... heheh ale chyba jakos to zniose w koncu bedziemy sie odwiedzac:D:P belong zostawilam ci wiadomosc na gg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko do doświadczonych
hej dziewczyny. mam pytanie.bardzo chcemy miec dziecko i od nowego roku zaczelismy sie kochac bez zabezpieczenia.moj cykl trwa 29 dni, najberdziej plodny dzien mialam 6 stycznia.niestety tego dnia nie kochlismy sie.robilismy to 4 a pozniej 7.Czy moglam wtedy zajsc w ciąze? niby wiem ze to mozliwe ale tak bardzo mi zalezy ze juz nie mysle hehe.wczoraj robiłam 6 dniowy test ciazowy ale był negatyw..czy to prawda ze po stosunku trzeba lezeć z tylkiem w górze zeby sperma wpłyneła do srodka? troche mnie to dziwi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh tak prawde powiedziawszy to prawie wszystkei z nas nei planowaly dzidziusiów, więc raczej zadna ci nei odpowie na pytanie :P heheh my nei musialysmy liczyc itd. i bez tego jest dzieciaczek:D ale ja Ci powiem ze z tego co słyszałamto lepiej nie liczyc tylko poprostu kochac sie z przyjemnoscią wteyd predzej mozna zajsc... bo tak myslisz tylko o tym zeby sie udało i przez stres moze nie wychodzic:) pozdrawiam i zycze szybkiego zajscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Krasnalku jak ja ci zazdroszczę!!!!!! Też bym już chciała być na swoim. Na razie dopóki nie zrobimy sobie poddasza musimy siedzieć z teściami :( Niby dom duży tylko oni my i dzieciątka, ale zero prywatności, nawet pokłócić się głośniej nie można bo zaraz interwencja) przynajmniej własną kuchnię i łazienkę chciałabym mieć. I gotować osobno bo moja teściowa to wszystkich przyzwyczaiła do ciężkostrawnej, kalorycznej kuchni i muszę mojemu M. gotować tak jak MAMUSIA;P ale ja go oduczę!!! A przedwczoraj ugotowałam pomidorówkę to troszkę dziabnął i schabowe mu smaż, szkoda gadać... A co tu tak puściutko, imprezka przeniosła się na porodówkę ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTAJKA21
Mam pytanie do mam dwu miesięcznych dzieci. Jak często wasze maluszkissą pierś w dzień, co ile godzin? I jak długo, ile minut trwa takie karmienie? Bo moja córcia w dzień ssie co 2 godziny (albo i częściej) tak 5 - 10 minut, a w nocy co 3- 4 godzinki ssie około 10 minut. czy to jest prawidłowe? W dzień bardzo mało śpi, tak około 4 razy po 15 - 30 minut a w nocy spi po 3 - 4 godzinki. czy to też normalne że w dzień tak mało śpi? Ona ma dopiero 2 miesiace i 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi 4
czesc mam synka 1.5 roku kornelka a ja mam 24 lata chcialam sie spytac czy przyjmiecie mnie do swojego grona???? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mimi, jasne że przyjmniemy cię do siebie, wszystkie młode mamusie mile widziane. Ja mam 21 lat , moja córcia Marysia za 3 dni skończy 2 latka a młodsza Madzia za 9 dni skończy 4 miesiące. Do pytajki: Pory karmienia dzidziuś wyznacza sam, więc każdy inaczej. Zalecane jest karmienie \"na żądanie\" dlatego normalne jest, że maleństwo może jeść co 3 godziny ale też normą może być karmienie co pół godziny. Co do snu to rzeczywiście trochę dziwne że tak mało śpi w ciągu dnia, ale za to w nocy masz super! Moje szkraby to na początku w nocy tak mi dawały popalić, że w ciągu dnia chodziłam jak zombi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi--->Witaj:)Witamy serdecznie!!! gonieczka--->Jak samopoczucie? krasnelek--->Ja jak urodze to po miesiacu ,dwoch tez pojde na swoje,ale czy az tak bardzo tego chce?I tak i nie.Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA 18
HEJKA CO TAM U WAS MAMUSKI I U WASZYCH POCIECH??? MOJ SYNEK MA JUZ 5TYGODNI I JEST JUZ TAKI DUZY :):) TERAZ MIESZKAM U MOJEGO ZA RUCZAJEM I NIE ZNAM TU ZADNEJ DZIEWCZYNY MOZE JEST TU JAKAS W OKOLICACH SKOTNIK??SAMA CHODZE NA SPACERKI I NIE MAM Z KIM NAWET POGADAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonieczka❤️Nie ma czego zazdroscic,choc ja sie ciesze,ze mam wlasny dom,a nie mieszkanie w bloku.Moja siostra ma 36 m2 i tak sie cisnął tam,ze szok.A jeszcze mala wszedzie lazi,ech. Od pampersow,a ja durna przeczytalam od papierosow :p o zesz!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) nie nie jeszcze nie na porodówce:) Oliwka czeka azmoja mama bedzie miala urlop:P bo wie ze ja chce ze swoją mamą rodzić:P choc moja mama jest przerazona heheh my juz wczoraj lodówke przenieslismy znaczy M. ze swoim tatą, mama jeszcze wczoraj kupila nam odkurzacz znaczy dała nam na niego kase, a jego rodzice mikrofalówke... lodówkę mamy taką starą co stala u mojej babci w piwnicy to jak ją przeniesli do nas to ją wymylam i juz podlączylismy i dzial:D w szafie poukladalam moje i M. ubrania... mama przyszła jeszcze balkon wysprzątała bo tam tak było brudno... heheh i najsmieszniejsze ze rodzice zarzucają nas zakupami moja mama nam spozywcze rzeczy kupila, proszki do prania kilku kilogramowe i płyn do płukania tkanin ... jego rodzice spozywcze rzeczy :P w sumie nie musimy do sklepu wychodzic:P bo nawet chleb nam przyniesli hihihihihi M. juz dzis tam spał ja jeszcze dzis w domku:P a zaraz jedziemy po różne rzeczy do domku:D wiec lece pozdrawiam was wszystkie bo teraz niewiem kiedy dopiero napisze:) ale neta moze bedziemy mieć bo on pod kolege chce sie podpiąć znaczy to jego kolega mu zaproponował:P więc moze cos z tego wyjdzie:P heheh:) ja mykam 🖐️ odezwe sie jak bede mogła :) jesli przez ten czas urodzę to belong wam napisze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Jak ja zazdroszczę tym, które niedługo rodzą. Ja narodziny swoich maleństw wspominam jako najszczęśliwsze chwile w moim życiu. taka mnie wtedy duma ogarniała, że ja byłam w stanie takie sliczne maleństwa na świat wydać. I tak strasznie chciałam, zeby wszyscy widzieli i podziwiali moje skarby. I do tej pory o wiele większą przyjemność mi sprawia jeśli ktos mi powie ,ze mam śliczną/mądrą/dużą niunię niz jakbym usłyszała jakiś komplement o sobie samej. Mamy, Które mają już swoje dzieciątka na pewno wiedzą o czym mowię, a te, które lada chwilkę będą mamusiami zaraz się przekonają!!! Taka chwilka refleksji mnie ogarnęła... Może kiedyś się jednak zdecyduje na trzecie maleństwo...:) Ale najpierw studia. I dziewczynki muszą troszkę podrosnąć. Ale juz czuję że trzecia też będzie dziewuszka. Trzeba poszukać imion damskich na M. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Nie mam czasu wam nawet nic napisac bo synek wdzien prawie wogole nie spi 11 skonczył dwa miesiace i od tamtej pory spi tak ze 3 razy w dzien po 10-15 minut .. a tak to walczy :P hehe ale za to wnocy przesypia 8 godzinek :D wiec daje mi sie przynajmniej wyspac :D a jak tam u was ciężaróweczki?? Dawno Gonia sie nie odzywała nie ciekawe co sie stało .. A właśnie zrobiłam sobie fotosika :) wejdzcie i powiedzcie czy sie podobaja fotki :D www.gochencja.fotosik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slicznie!!:D Gohencja!Gratuluje!!!!!!I wogole ,ale mam jeszcze wieksze obawy,ze w rodzinie bede mnie wysmiewac,bo babcia juz gada ,z eja gruba:( i tak smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Własnie wrociłam od gina:) Powiedzial ze wszystko wporządku z Rokasnką, że z utrzymaniem ciazy tez wszystko ok. Zapisał mi tylko zelazo jakieś na S i kazał nie pić wody tylko przetwory mleczne bo powiedział ze mam tendencje do zatrzymywania wody i zaczne puchnac w koncu:P ale bym wygladała hihi jak balon:P wiec skocze do sklepu po kefiry i jugurty bo samego mleka nienawidze:) Krasnalek juz w swoim mieszkanku:) jejku jak sie nie moge doczekać az u nas skonczymy remonty. Niewiele zostało tylko czasu brak... Gosia oglądam twoje fotki:D Śliczniutknie:D No nie moge od nich oderwać oczu:) Dobra juz dosć:D Mykam troszke ogarnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane 07-01-2008 pytałam czy mogę się do was dołączyc, a 09-01-2008 o godz. 8 : 05 zostałam po raz drugi mamą, mamy Synka Szymon Franciszek jak się urodził ważył 3600 g i miał 56 cm. Jestem bardzo szczęśliwą Mamą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jolu!!! Witam nową podwójną mamusię (jest nas coraz więcej ;) ) Gratuluję synka!!! Fajnie go nazwałaś. napisz coś więcej o sobie, a pierwsze maleństwo to chłopiec czy dziewczynka, ile ma lat? Jak ma na imię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belong❤️Ciesze sie z Maleńka jest ok:) i z Toba rowniez!!:) Kochana,a w ktorym tyg.jestes?I jak lekarz moze stwierdzic to,ze woda sie zatrzymuje i ,w ktorym tyg.?? Ja pije bardzooooo duzo wody (zreszta od zawsze,ale to ciaza teraz i co innego). Jola❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D ❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D ❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D ❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D ❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D ❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D ❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D ❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D ❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D ❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D ❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D ❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D ❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D❤️~🌼~:D GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!:D gonieczka❤️ krasnalek❤️A Ty gdzie sie podziewasz?Czyzby to juz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nimfo!!! Przecież krasnalek ze swoim kochanym już od soboty w nowym gniazdku siedzą ;) i oni tam nie mają internetu:( ale krasnalek coś wspominała że jak już zostanie szczęśliwą mamunią to belong ma nam napisać ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nimfa mi palce u rąk trochę puchną i nogi bardzo. A jestem w 28tyg. Ja czystej wody piłąm dosyć mało, wolę soki owocowe... A ty w którym tyg? Dziewczyny Krasnalek urodziła wczoraj przed 13:D:D Napisała mi wieczorem smsa. Malutka ma 56 cm i 3200g:) Kurcze ciesze sie razem z nia:D caly wieczor o niej myslałam, jak jej zazdroszcze i wogole ze wszystko jej sie ulozylo. A dzisiaj rano wstalam to pierwsza rzecza o jakiej pomyslałam było to ze jeszcze niecałe 3 miesiace i mi tez beda zazdroscili hihi:) Pozdrowienia od Krasnalka:) I ode mnie też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×