Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gonia1987

MŁODZIUTKIE MAMUSIE I PRZYSZŁE MAMUSIE -ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość Gonia1987

Czytałam już wiele topików i nastoletnich i dwudziestoparoletnich mamach. Niestety nie udało mi sie tam porozmawiać z młodziutkimi mamami, bo te starsze zalewały nas falą wyzwisk i obraz. Mam nadzieję, że tym razem tak nie będzie... Mamusie piszcie, w którym tyg jesteście, jak się czujecie a przede wszystkim jak sobie radzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia1987
Nie ma tu takich:(???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem dopiero w 3 tygodniu, ale już wiem ze jestem w ciąży! W tym roku skończe 24 latka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia1987
No to tylko pogratulować:) Ja jestem w 27 tyg:) Wsazystko co najlepsze, przed Tobą...pierwsze ruchy dzidzi, pierwsza czkawka:) To naprawdę niezwykłe, jak to zmienia kobietę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia1987
Cyba jestem jedną z nielicznych młodych mam na tym forum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj!ja mam 19 lat i jestem mama 8 miesiecznej córci.jakos sobie radzei jestem z niej dumna:) nie cieszylam sie jak sie dowiedzialam o ciazy,ale teraz córcie kocham najmocniej na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia1987
Gratuluję córci:) a jak przebiegała Twoja ciąża? bez komplikacji? ile miałaś USG? jak się czułaś? Czy poród okazał się tak straszny jak wszyscy mówią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec tak:ciaza przebiegala znakomicie,zadnych komplikacji , usg mialam tylko 2 razy,ale to dlatego ze dopiero w 6 miesiacu poszlam do lekarza.a poród straszny!boli okropnie!ja i tak sie długo nie meczylam w porównaniu do niektórych dziewczyn.takie mocne skurcze ze nie mogłam wytrzymac mialam tylko ponad 3 godziny a sam poród trwal 15 minut,ale teraz jak mnie juz nic nie boli to milo to wspominam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela1985
Hej! ja jestem w 37 tyg. i mam 22 lata - tzn.jeszcze nie mam skończę dopiero w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia1987
Znam wiele młodych mamuś i wcale niew uważam, że są złe. Czasem nastoletnia mama jest cudowną mamą i bardziej doświadczona czasami źle wychowuje dziecko, albo poświęca mu mało uwagi. Nie ma reguł....a wy jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia1987
zazdroszczę Ci...ja tak bardzo chciałabym już zobaczyć moją Kruszynkę, a wiesz już czy tobędzie chłopczyk czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia1987
ja też się boję porodu, choć dopiero za niecałe 3 miesiące:) ale myślę sobie, że cierpienie będzie trwało tylko 1 dzień , a potem to już sama radość z Dzidzi:) poza tym tyle kobiet przez to przechodzi, to my też sobie poradzimy:) a wybrałaś już imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dłgo zastanawialiśmy sie z mężem i wybralismy Beniamin a ty wiesz co nosisz pod serduchem ? ? ? teraz juz mniej sie boje bo maż wraca z podróży i za godzine bedzie w domu a jak go nie było cały tydzień to bałam sie strasznie że juz ale mąż rozmawiał z brzuszkiem codziennie przez telefon i prosił synka żeby na niego poczekał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia1987
Kochany Tatuś:) Ja nie wiem czy to chłopczyk czy dziewuszka. Postanowiliśmy z mężem , że to będzie niespodzianka:)ale jak chłopczyk to będzie Jaś albo Gabryś - nie wiem sama które ładniejsze, a dziewczynka Zuzia albo Oliwka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my też nie chcieliśmy widzieć i długo pokazywał pupe a raz na usg nie wstydził sie i pokazał to co miła miedzy nóżkami i lekarzowi sie wyrwało ale ja przeczuwałm że to chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia1987
Mi się wydaję, że urodzę dziewczynkę. może dlatego, że zbrzydłam w ciąży a mówią, że córcia zawsze odbiera mamus urodę a synuś dodaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia1987
taaak:) mam tylko 20 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia1987
dzidzia nieplanowana, ale spodziewana:) byliśmy z moim narzeczonym już 4 lata, a ja odstawiłam tabletki. chcieliśmy być razem nie tylko w weekendy. on jest starszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaa dużo starszy????? no ja powiem że wyładniałam w ciąży :) i wszycy mi to mówią że pięknie wyglądam no u nas dzidzia planowana ale przed slubbem zrobiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia1987
nie dużo - 2 lata. ale ma już pracę, więc jesteśmy niezależni od rodziców.. często na forach czytam, że jestem puszczalską , bo dzidzia została zrobiona przed ślubem, ale dzięki bogu widzę, że nie jestem sama hehehe:) bo wasza dzidzia też na pewno z miłości a nie z przygody jak niektózy myślą:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam tez20 latek i jestem juz mamusia od 2 tygodni,stwierdzam ze jest duzo obowizakow przy mallym dziecku ale oplaca sie ,kocham moja mala kruszynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia1987
nowa a jak sobie radzisz? dzidzia grzeczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia1987
może i papierek , ale fajna sprawa i piękne wspomnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×