Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

No hejo laseczki :) Ja już po sesji, trzy egzaminy do przodu i trzy niewiadome :D heheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja tez juz po sesji. ostatnio nawet staram sie trzymać diety...ciekawe jak długo ak wytrzymam... Chica była ale znowu nam zniknęła:( Martaaaa gdzie sie podziewasz??? jak dzidzia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki mnie nie ma i tak pusto u nas super byliśmy na badaniu usg i bedzie dziewczynka mój kochany w niebo wzjety bo bardzo chcial córunie. No dziewczyny gratulacje meki za wami🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D Super;P Też trzymałam kciuki na dziewczynke :D A cooo... Trzeba mieć równowage w rodzinie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzieki dziewczynki wejdzcie na zdjęcia bo dodalam nowe to sobie zobaczycie jak teraz wygląda moja Julia no i Kubuś. Bylismy w czoraj na urodzinach u rocznej dziewczynki i złapalismy jakiegos wirusa Kubusia własnie polożylam do łóżka z gorączka a ja jakąś jelitówke zalapalam jutro pewnie czeka nas lekarz. więc dziewczynki teraz macie spokój wszystko zaliczone to brzuchami do góry hi hi hi (chyba że ich brak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo matko,,to co to się tam działo na tych urodzinach??:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłabyś się troche uśmiechać na tych zdjeciach rosochoo!! a nie taka ponuraczka~!! wcale jak za kare w tej ciąży hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecuje nastepnym razem poprawe..... A mój maly wlasnie zalapal wirusika i siedzimy sobie w domciu a na dworze taka mgła że sąsiedniego domu nie widze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie tez dziś mgła, ale nie taka jak u Ciebie Marta. w ogółe zimno i nic sie nie chce:o szukam sobie jakiejś pracy ale w okolicy nic nie ma:o a w domu siedziec mi sie nie chce:o jestem głodna jak wilk a obiecaląm sobie ze już nic nie zjem aż do kolacji...:o napije sie herbaty moze mi przejdzie... Marta - fajne zdjęcia;) nie chorujcie tam;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz lepiej chyba malego juz jutro puszcze do szkoly bo w domu energia go rozpiera hi hi hi no ja wlasnie żurek gotuje na obiadek wiec taki troche dietetyczny obiadek tylko ta kielbacha:):):) Jak ci sie nudzi to wpadnij do mnie na tydzien to razem sie ponudzimy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo dziewczynki.... U mnie też mroźno,, ale dzis słoneczko poświeciło a tak to też ponuractwo.. Głodna jestem,,zjem sobie serek :P Też ostatnio przez trzy dni żarłam zurek :D hahah..BO teściowa narobiła i w słoikach przywiozłam do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Serce fryzurka pierwsza klasa a i widze po buzi że schudnełas sobie ,wygladasz super!!!!!!!!!!!!!!!! Ja dzisiaj robie śląskie kluseczki z rzeberkami w sosie i kalafiorka mniam!!! Mam treme bo ide dzisiaj w gości z moim synkiem do kolegi z jego klasy a moja angielszczyzna taka slaba ale ras sie żyje musze wkońcu zacząć gadac bo zgine w tym kraju:(:(:( pozdrawiam was kochane i milego dzionka😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj pulpeciki Wy moje,,nie ładnie się tak nieodzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lasecie co tam slychac jak tam z dietkami no bo wiecie wiosna sie zbliża no i z zimowych kurteczek czas wyskoczyć i pokazać swoje piękne krągłości😘😘😘 Foczki gratulacje z okazji rocznicy 🌻🌻🌻 żeby te następne latka były takie cudowne jak te 😘😘😘 Ewelinka a co tam u ciebie no i jak tam z tymi... sprawami ruszasz w końcu na podryw czy nie łobuzie😍😍😍 A u nas no cuż klamac czujemy sie przecudownie mala buszuje jak nie wiem energia ja rozpiera mam nadzieje ze po porodzie bedzie spokojniejsza.Pogoda jak na razie pięknie sloneczna idzie wiosna po malu to odrazu chce sie życ buziaki dla was moje kochane😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak mała będzie miała na imie ??? :) Dziękuję za gratulacje ;P Ja też mam nadzieje że sie nie skonczy na drugiej rocznicy tylko będzie ich wiele wiele wiele!! :) :) A moja dieta zaczeła się wczoraj porządna taka. Czyli właśnie wczoraj i dziś jadłam krem z brokułów.a teraz gotuje sobie kalafiora, i nie jem słodyczy,gazowanek i chleba zwyklego.. Także jazda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej po prostu nie wierze... myślałam ze temat upadł. kiedyś Was szukałam ale mi sie udało:) ostatni raz byłam tu chyba we wrześniu. Martusia gratuluję!!! z resztą wam wszystkim. nie zdążyłam jeszcze wszystkiego przeczytać ...tylko ostatnią stron, bo trochę czasu mi brakuje. Pozdrawiam bardzo serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) a no wiosna idzie a mi już wszystkiego sie odechciewa:o czasem to już jest mi szystko jedno... na dodatek @ mnie dopadła i miałam napady na jedzenie. oby to sie skończyło i zaczynam od nowa...ehh podryw póki co zawieszony bo była sesja i ferie i zajęć nie było. ale w niedziele tak sobie obserwowałam przystoiniaka i on też na mnie spojrzał i taka głupia sytuacja wyszła;);)hihi. a raczej krepująca bardz bym chcciała w końcu nie być sama. ciekawa jestem jak to jest czuć ruch dzidzi w brzuch...:) idę spać. kolorowych snów dziewuszki:) 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elewinka,od patrzenia to sie ludzie nie spikają :D Green! kochana,,,wpadaj do nas często :) JAk historia Twojej diety? PS>ten temat by nie przezył gdyby nie Martusia,bo zaszła w ciąze i zaczeła chudnąć :D hehehe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochaniutkie no i witam cie green dzieki i ciesze sie że nas odnalazlas😘😘😘 Ewelinka foczki ma racje od patrzenia to raczej nic nie wychodzi więc do dzieła i nie próznowac bo starą panna zostaniesz, a teraz wiosna idzie to zawsze jakos pomaga🌻🌻🌻 Foczki kochana Julia bedzia nasza dzidzia miala na imie no i gratulacje z dietka byle tak trzymac i będzie suuuuuuuuper😘😘😘 A teraz ja.......suchajcie w nocy przezyłam szok o kolo godziny 00:55 w nocy usłyszalam jakiś szelest a potem cala sypialnia zaczela sie ruszać trwalo to jakies 15 sekundi wydawalo mi sie że o wiele dużej .Przeżyłam pierwsze w moim życiu trzęsienie ziemi myślałam że ze strachu to....... Oczywiście obudziłam miśka no i on potwierdził że to prawda a nie jakieś moje przewidzenia. Dziewczyny mówie wam jakie to straszne uczucie a wiecie jak te domy w anglii sa budowane... normalnie prawie reszte nocy nie przespalam i obmyślałam plan co zrobic jak by sie to powtórzyło więc biorąc przyklad z filmów schować sie pod stol dobrze że mam taki duży jadalny i jest dość masywny.W domu jak wstalam na szczęście tylko kilka naczyń spadlo ze suszarki i obrazy się trochę poprzekręcaly na ścianie ale mam nadzieje że to się nie powtórzy..mówie wam szok w trampkach :(:(:( Miłego dzionka buzka😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde!!! nie dziwie Ci sie że sie wystraszyłaś! :o oby sie to nie powtórzyło więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki co tam u was piszcie wiecej bo jak narazie kiszka:):):) Więc co tam porabiacie no i co wcinacie bo ja jak sie domyslec nie ciężko pisze wlasnie na komputerze hi hi hi hi hi MILEGO DZIONKA ŁOBUZICE SE SE SE SE SE 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo jest co pisac bo u mnie nuda:o za oknem wieje strasznie:o właśnie zjadlam sobie grochową (mniam;)) może wieczorem najdzie mnie jakaś wena to coś napisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Kurcze Marta..To miałaś przeżycia.. U nas kiedyś na mazurach było też takie trzęsienie ale malutkie,i trzy razy w ciagu dnia.Ale minimalnie odczuwalne. A teraz kochane dziewczynki robie rybkę z kalafiorem.. i tak to :D wogóle żywie się sałatkami i chlebkiem razowym z pasztetem sojowym :D i jakoś mi mija :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie pozbylam się małego angolka z domu bo był z wizyta u mojego synalka i własnie mama go odebrała.Ja dzisiaj mialam ziemniaczki i małe chikenki oraz suruweczke z marchewki i jabuszka.U mni w zasadzie tez nuda pogoda nie najgorsza ale oczywiście moglo by byc jusz cieplej.Tak juz bym chciala tego ciepełka wiecej.a pozatym to mógł by być juz czerwiec nie moge doczekac sie mojej niuni ale jak na coś sie specialnie czeka to zawsze sie wszystko duży.Zaraz filmek więc uciekam do jutra buziole pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też spadam do łóżka pooglądać jakiś film. Ale mnie stopy bolą:o glupek ze mnie bo skacze na skakance tylko w skarpetkach... dziś tak popatrzyłąm na moje hula hop, które wisi sobie od...choo choo chyba ze 4 miesiace nie ruszane!! moze jutro sie przełame i pokręce troche, tzn popróbuje pokręcić bo w ogóle mi to nie szło:( raz jak chyba z godzine cudowałam coś z tym kółkiem to następnego dnia myślałam że umrę z bólu mięśni:o A co za rybke Foczky tam pitrasiłaś? ;) kalafiorek może być al eryby to mi kurde jakoś nie podchodzą( no może poza takimi kostkami rybnymi, smażonymi...ale te to na diecie nie wskazane:( ) no to do jutra🖐️ 🌻 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×