Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

witam z ranka ja wlasnie wcinam paróweczki na cieplo życze wam powodzonka i szybkiego zzucenia kilogramków🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha,, dziewczyny ,,, ja wczoraj po tej kapusćie poł godziny na kiblu spędziłam :D Dziękuję za taką diete:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jadłaś kiszoną czy surową, ja od dziś też wcinam, jak na razie nic mi nie jest, ale dopiero pierwszą porcję zjadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) a ja ograniczyłam jedzenie i modle sie by wytrzymać jak najdłużej...nie tydzień jak ostatnio:( zostały mi 3 egzaminy i koniec sesji- ale nei wiem jak ja je przeżyje-jeden gorszy od drugiego:(:o zazdroszczę tym którym stres odbiera apetyt...bo u mnie wszystko jest odwrotnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jak sie stresuje to musze miec jedzenie,bo jest jeszcze gorzej. Nie moge byc głodna i mam wielkie zachcianki. Kiszoną kapuste jadłam i to nie duzo,,miseczke i tak mnie pogoniło ze masakra:D Powodzenia Elewina na testach, ja mam jutro pierwszy.... 6 mnie czeka egzaminów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marola7
hej ja już tydzien na kapuscie i 5 kilo mniej bylo by wiecej ale troche podjadłam wczoraj jak robilam pączki a nawet bardzo dużo a nie troche i to po 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marola7
foczky masz odemnie wielkiego kopa na szczeście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEJjjj !! MArola!! To gratulacje,,powiem szczerze że niespodziewałam się... Mam nadzieje że jak zaczniesz jeść normalnie,to nie przytyjesz,własnie tego sie najbardziej boje.. Ale w sumie,to dobra ta dieta..To ile jesz tej kapusty dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marola7
woreczek pół kilogrqma starcza mi na dwa dni ja lubie kapuste wiec niemam zadnego problemu z jedzeniem jej ale duzo jej tez nie najjem bo robi mi sie niedobrze na samą mysl o czym kolwiek. ten sok z tej kapustu tak czyc ze niechce sie jesc . na obiad jem goracy kubek. a co do efektu jojo to az tak bardzo sie nie obawiam wczoraj i przed wczoraj najadłam sie pączków jak kto głupi żucilam sie na nie jak bym nie widziala w zyci i dzisiaj waze normalnie ani grama wiecej. po tej kapuscie bardo poprawila mi sie przemiana materi.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marola7
pije 2 albo 3 litry wody niegazoanej. polecam bystra w 5 litrowych bankach kosztujr tylko 2,50 i jest zajebista w smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marola7
zaba25 a jak tobie idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważyć się powinnaś co tydzien a nie codziennie .To że w czwartek zjadłaś pączki,to CI w piątek rano na wadze nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w sklepie nie ma bystrej,,kupuuje żywca albo primawere,ale primawera 6L ma i butelka taka gietka ze hujowa aż, wiec zywca pije,,a ona taka troche słodka ta woda,,hmm :D i 3,3o płace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marola7
ja tam wole sie wazyc codziennie i to chyba niema różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na momet sie przywitam u nas ok bez zmian tylko brzuch strasznie szybko rosnie hi hi hi Powodzonka laseczki na egzaminie buzka😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz wagę elektroniczną to sie zważ przed siku i po siku i zobaczysz jaka jest róznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3,30 zł za 5 l żywaca??? gdzie Ty to kupujesz??!! chyba musie sie pożadnie rozejrzeć, może i u mnie jest tylko ja widze same jakieś dziwnie drogie:o ostatnio jakoś woda mi nie idzie...zimno jest i pewnie dlatego:o lece wyczyścić sobie buciory i jutro rano na egzamin:(:o :o masakra:o NIECH MOC BEDZIE ZE MNĄ :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bez zmian, kapustę porzuciłam bo nie dam rady jej jeść cały dzień. ale stosuję moją sprawdzoną dietkę z CLO. jeżeli chodzi o wagę to nie wiem bo się nie ważyłam, może jutro rano. jeszcze zobaczę ale po 2 dniach diety na cuda nie liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja wlasnie wcinam nalesniki z serkiem pycha... Ewelinka powodzonka 🌻🌻🌻 A ty foczki co wkoncu za prezent wymyśliłas dla lubego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegarki sobie zakupilismy na walentynki i na 2 rocznice :) łącznie, w też w lutym wypada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia ale mi wysłałaś fajny plik o czekoladzie :D No super super super :D Aż sobie kuie jedną :) hehehe :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CLO to centrum leczenia otyłości, pod okiem dietetyka się odchudzałam ponad rok temu, ale potem życie się pokomplikowało i odpuściłam. dostałam dietę, zioła i błonnik i schudłam 12 kg w ciągu niecałych dwóch miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piekną słoneczna niedziele przynajmniej u mnie:(:(:( Jak tam chuderlaczki mam nadzieje że dietka jakoś wam idzie...... Jak ja mam na razie dobrze że nie musze sie martwic o zbędne kilogramy ja narazie po tym moim schudnięciu na plusie mam 2,5 kg to myśle że nie zle jak na 5 miesiąc ciąży.Mam nadzieje że nie przekrocze 80 kg narazie wszystko na dobrej drodze:):):) 11 lutego mam nastepne usg to wysle wam zdjecia mam nadzieje że sie nie zarazicie moim wirusikiem hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooj MArtusia,jak masz wirucha,to lepiej zamiesć te zdjęcia na Twojej stronie i sobie obejzymy :) Zabko,,a to sie płaci za takie usługi w takim centrum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :D hehe :D to ja wolałabym nie,aczkolwiek nie jest to wykluczone w danej chwili :D Od CIebie to się raczej nie zaraże,ale mój Piotrek jest nosicielem :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam sie nie udzielam,bo egzamin za egzaminem mam,,,juz mi wiedza nie wchodzi i nie mam na nic czasu :( w piątek coś wiecej napisze moze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×