Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

Gość martusia 82
Chica nie wiem co się dzieje ale nie stety nie moge ci wysłać wiadomości na ten adres jakieś pierdoły wychodzą więc sorki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. kurcze Marta ja też bym chciała biegać, ale wiem, że po 300metrach padnę:o wiem, początki są najgorsze.... pomyśle nad tym i jakby co to od poniedziałku zacznę. tylko wieczorem będę musiała biegać, żeby sąsiedzi nie pomyśleli, że zwariowałam. I tak już widzą że codziennie jade gdzieś rowerem:) a zresztą to CO ICH TO OBCHODZI...dobre było by też bieganie rano, tylko musiałabym wstawać o siódmej...:o:opoważnie się nad tym zastanowie. myśle tez żeby wydłużyć trasę moich wycieczek rowerowych bo tę którą jeżdżę pokonuje w 45minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Elewinka ja wcześniej biegałam ponad tydzień trzy pierwsze dni katastrofa ale potem super bardzo dobrze się czułam psychicznie co do fizycznego stanu to nie bardzo bo sobie naderwałam mięsień.Mam nadzieje że teraz pójdzie mi lepiej.Ja biegałam rano po zaprowadzeniu malucha do szkoły ale teraz będe biegać wieczorem jak mój wruci z pracy.Mam nadzieje że mięsień nie da mi się znowu we znaki bo po przerwie ciężko mi wrucić do biegania.Ale się zaparłam nawet kupiłam tabletki na ból nóg. Damy rade ja musze bo na swoją wage to już patrzeć nie moge no i w odbicie w lustrze katastrofa:(:(:( To laseczki ja się żegnam do jutra karaluchy pod poduchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś niedziela i czas mojej próby...mam nadzieje, że przejdę ją pomyślnie i nic zakazanego nie zjem. A póki co to czekam do 9:00 żeby zjeść śniadanko bom głodna jak wilk:) no i ciągle myśle o bieganiu. Marta gdy biegałaś to jaki to był dystans???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Witam wszystkie dziewuszki bardzo serdecznie w ten piękny i słoneczny dzień. Dzisiaj z moją familiją wybieram się do zamku może jakiegoś ducha znajde hi hi hi:):):) Właśnie pije kawke z mleczkiem i zastanawiam się co dzisiaj na obiad ale chyba zrobie zupke jarzynową i ziemniaki,schaboszczaka i fasolke pycha:-p:-p:-p Witaj elewinka🌻 ja nie znam dokładnej odległości po prostu robiłam kułko na około osiedla ale zamowało mi to pół godziny ciągłego biegu:-o:-o:-o no i teraz planuje co dwa tygodnie zwiększać trase ale pożyjemy zobaczymy mam nadzieje że będe się trzymać mojego postanowienia.Zobaczysz uda nam się trzymam kciuki za ciebie z tymi dzisiejszymi słodkościami ale jak schrupiesz mały kawalek to przecierz świat się nie zawali przecierz to dzisiaj niedziela. To powodzenia:-p:-p:-p To laseczki życze miłego dnia bez pokus{kwiat]😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEjo :D Tu ja,,poranny ptaszek :D Marta nie żartuj że przytyłaś zamiast schudnąć? masakra..Oszukiwałaś coś :D hehe Moja waga stoi bo i moja dieta tak jakby sie zatrzymała na poziomie :D hehe..no ale dobrze dobrze..przyzwyczaje się i potem znowu coś odejmę... itp :D hehe ;) Pozdrawiam dziewczynki.. Ide szukać pracy...Boooze,,masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
No naprawde foczky ostatnio w sobote było 71.8 a teraz 72,4 ale ja mam takie porypane skoki wagi to przedewszystkim brak ruchu ale od poniedzałku biegam i mam nadzieje że takiej wagi nie zobacze:-o No to powodzonka w szukaniu pracy na szczęście dla ciebie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 PS. coś ostatnio nas mało co koleżanki nas opuściły tylko widze że we trzy jakoś się trzymamy i mam nadzieje że nie będzie nas już mniej😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No głupio by było..Ale jest nas 4... Ty, ja,Chica i Elewina.. Wiec jak narazie ciągniemy jakoś:D heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
No 4 nie policzyłam siebie hi hi hi Na zamku nie staszy ale było fajnie jakie tam jelenie wielkie chodzą na wolności i na dodatek są oswojone że z ręki jedzą:):):) Na drugi tydzień musze wyciągnąć chłopaków nad może tylko żeby pogoda się utrzymała bo dzisiaj upał jak cholera:):):) Jak tam z pracą?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki od jutra ruszamy z odchudzaniem pełną parą!!!!! chyba wstanę jutro rano i pójdę biegać, a jak nie to wieczorem. może jak razem weźmiemy się porządnie za ten tłuszczyk to uda się go pokonać:classic_cool: Musi nam się udać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiem prosto z mostu:P RUSZAMY DUPE:classic_cool: Dziś zrobiłam rundkę po biurach podróży i znalazła się oferta marzeń:D:D:D Lecę 31 sierpnia z miśkiem do Słonecznego Brzegu do Bułgarii z ITAKĄ:) Więc tzn, ze conajmniej 3 kg musze schudnąc (conajmniej) Bo przymierzałam dziś strój kąpielowy i powiem wam, ze widok nie zaciekawy był, szczególnie majtki wrzynające się w boczki:O No to jutro pełną parą i pamiętajmy o ćwiczeniach:) Wiecie, że mamy być laski:P:P:P Pokazemy całemu światu na co nas stać :classic_cool: Bądźmy twarde, pamiętajcie, ze jedzenie jest beee a ruch cacy:D:D:D Buziaki kochaniutkie:):) Eh jaka kapa że jutro Poniedziałek:O:O:O Zaś do roboty buuuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
NO TO LASECZKI ZACZYNAMY NA CAŁEGO:):):) nie ma wykrętów 🌻🌻🌻 właśnie oglądam na tvn sopot nawet wesoło pogrywają. Ja koło 20 pazdziernika jade do polski to musze przecie laska być no nie:-p:-p:-p Moje drogie ja dzisiaj juz uciekam się kąpac bo mój facecik zara tu siada i autka szuka bo musimy kupić zanim pojedziemy do polski bo tym naszym to już strach się w tak długą droge wybierać. To buziaki😍 i jutro start zdawać codziennie co żarłyście nawet to co po kryjomu bo przed nami nie wolno ukrywaćhi hi hi Dobrej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o własnie Marta!! piszmy tu wszystko co zjadamy, może jak pomyślimy że trzeba to to tu później zapisac to nam będzie wstyd i nie zjemy czegos bleeee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc laski! jak ja nie cierpię poniedziałków 😭 Siedzę w pracy i czuję sie jakby zegarek stanął, tak się wlecze, a moglaby być chociaż 12:P Ja jeszcze nic nie jadłam dzisiaj, ale za chwilkę chyba napiję się kawy zbożowej (oczywiście bez cukru) , nie wiem co ona ma ale podobna dobra jest przy odchudzaniu, więc się napije:P hehe Normalnie jak myślę o wyjeździe to mam motywację i o jedzeniu mi się zapomina:) Bo przeciez nie mogę być wilelorybem na plaży:D Dziś jedynie rundke zrobiłam do pracy na rowerku, póxniej pojade z pracy a wieczorem trochę się poruszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadłam właśnie serek wiejski i dwa kawałki wasy. no i wypiłam zieloną herbate. kurcze ja tez jestem dzis zmotywowana na maxa!!! oby mi tej motywacji wystarczyło na dłuuuuugo....no to ja uciekam bo mała robota mi się szykuje i co z tym związane spalanie kalorii:D miłego poniedziałku🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
No witam lalunie w ten poniedzałkowy poranek u mnie baz różnicy co to za dzień ja i tak codziennie robie to samo:):):) No to zaczynamy ja już czuje że chudne przez to nastawienie hihihi Właśnie pije kawke rozpuszczalną z mleczkiem od rano bo poniej ostatnio mam lepsza przemiane materii.Narazie nie jestem głodna to nie jem jak brzusio nie chce to co będe go zmuszać:-D:-D:-D Chica nie martw się ten dzień jeszcze troche i minie.Tobie teraz każdy dzień będzie się dużył przed tym wyjazdem ale musisz przeciez mieć czas na z rzucenie tego i owego dla ciebie na poprawienie chumorka🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Witaj ewelinka ja dzisiaj bieganie zaczynam o 20 i jestem tak nastawiona że normalnie już mam ochote więc do biegu gotowi start :-D:-D:-D Foczky leniuszku wstawaj😴😴😴 meldować się łobuzie bo zaczynamy a bez ciebie to jakoś nie w kąplecie hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Słuchajcie laseczki ja jestem osóbką która uwielbia wysyłać kartki i listy pocztą tradycyjną więc mam własnie ochote wysłac wam coś to jak możecie to na mój adres mejlowy wyślijcie swoje adresy🌻 Foczky a ty masz przeciez zdjęcia chicy to prześlij mi do mnie jak ci to nie sprawi kłopotu bo my mamy jakiś problem z przesyłaniem do siebie .Ja tak tylko na chwile bo tak mnie coś natkneło bo jak byście nie wiedziały to ja taka wariatka troche jestem hi hi hi :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :) nie odzywałam się chyba z tydzień, ale to dlatego, że komp mi chwilowo padł :( dieta poszła się .... więc od dzisiaj zaczynam od nowa i wiecie co też myślałam o bieganiu, ale są 2 problemy - po pierwsze, to nie wiem czy z 5 minut bym dała radę biegać a po drugie to ja nienawidzę biegania - ogólnie uwielbiam sport, ale biegać nie znoszę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Witaj celeste jak miło że jesteś🌻🌻🌻:):):) co do biegania to się nie martw:):):) Ubierz po prostu dresy i biegnij ile możesz jak się już zmęczysz to idz szypszym krokiem coś w podobie kożeniowskiego tylko takim normalnym. Jak zmęczenie troche przejdzie to znowu kawałek biegnij i znowu odpoczynek w trakcie szybszego chodzenia tylko najwazniejsze nie zatrzymój się bo potem ciężko spowrotem zacząć. Ja tak na początku robiłam i wierz potem mogłam przebiec coraz dłuszy kawałek pomaga na prawde i najwarzniejsze nie wolno przecholować na początku a potem już będzie ok:D:D:D A dziewuszki zapomniałam wam powiedzieć o dobrych witaminach w czasie odchudzania:):):) Nie wiem jak wy ale ja jak się odchudzam to mam zawsze problemy z wypadaniem włosów z łamaniem się paznokcji i rozdwajaniem :-O:-O Biore więc witaminy SKRZYPOWITA mówie wam super🌻🌻 Są na bazie ziół pomagają na włosy, paznokcje i cere to jak któraś z was ma takie problemy to polecam kosztują koło 20 zł ale jest w opakowaniu 80 tabletek no i bierzemy jedną dziennie to na długo starcza polecam😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuu:) właśnie zjadłam activie i fasolke szparagową, chyba nie jest źle. pogoda cos mi się tu zmienia, mam nadzieje, że nie będzie padać:o no i gdzie Foczky się podziewa??? może prace całodobową znalazła:D witaj Celeste jak dobrze że nas nie ubywa, a wręćz przeciwnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo kobietki! Ja juz w domku po pracy, właśnie odpoczywałam z ksiązką ale stwierdziłam, ze trzeba się wsypowiadać co się zjadło:P No więc tak rano: kawka zbożowa bez cukru, na obiadek była pomidorowa z ryżem i truskawki z makaronem:) Teraz spróbuje pociągnąc do końca dnia na wodzie, żeby żołądek skurczyć, no i wieczorkiem ćwiczonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Ewelinka wiem o czym mówisz też dostałam🌻🌻🌻 No to ja dzisiaj wciąglam dwie kawy, jabłko, małą miseczke zupki jarzynowej no i teraz mnie zabijecie 3 małe ciasteczka coś w rodzaju odpowiednika polskich piegusków z czekoladką:-O:-O:-O nie bijcie błagam ale dzisiaj biegam przyznaje się bez bicia pozdrawiam😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie jeszcze na ruszt wrzuciła brzoskwinka:P Ale do końca dnia już NIC!!! Jakoś nie umiem się zebrać do ćwiczen:O No ale jeszcze wieczór przedemną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czeeeeśśśććć:D Sorki dziewczyny,ale naprawde nie miałam głowy ostatnio żeby pisać.. No nie,,nie mam pracy :D haha..ALe jutro ide na rozmowe w tej sprawie :P sa sa sa a co do odchudzania..To no... hm,. :D no nie jem duzo,,ale tez jakoś nie staram się,chociaż wczoraj chciałam kupić hula hop ale było tylko taie dla dzieci,a mi potrzebne jakieś takie bardziej dla urzeźbienia sylwetki a nie do pomachania... No więc bede sie rozglądać,bo to jest zajebisty zbijacz tłuszczu na brzuchu i biodrach. IIII... iiii,,,,,wczoraj mój facet zapakował do wózka z zakupami piernik... I leży,,,, ale chyba jutro go zjemy... No ale hm,, ciezko mi sie na niego patrzy jak on tak sam lezy w szafce..Wiec jutro trzeba się go pozbyć.. Myślę ze poporstu mało zjem jutro :D No,,ale te hula hop trzeba kupić.. i skakanke!! i nie trzeba bbiegać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje kobietki, ze poćwiczyłam niby 20 minut ale zawsze to coś a może póxniej pokręce hula hop, bo mam tylko jakieś strasznie lekkie jest i utrzymuje sie jak kręce ni dłużej niż 15 sekund:D No ale ile człowiek się przy tym namacha jak głupi. Później prysznic, balsamy ujędrniające i ksiązka przed snem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i własnie ja potrzebuje jakiegoś ciezkiego hula hop też..Gdzie takie mozna kupic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. ale dziś miałąm urwanie głowy, cały dzień w ruchu. Ale to jak dla mnie bardzo dobrze bo troche kalorii zgubiłam. Ledwo co udało mi sie wyrwać na rower i dopiero co wróciłam. Biegi musze na jutro odłożyć. dziś zjadłam jak na mnie bardzo mało, ale jak czytam co Chica zjadła to wychodzi na to że jednak można jeszcze mniej.... teraz siędze głodna i żuje gume. zaraz ide spać bo jeszcze mnie cos dorwie i coś zjem. Ja kiedys skakałam na skakance, ale szybko się męczyłam i teraz wisi sobie ona na wieszaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 82
Hej!!! Ja właśnie po pryśnicu no i przedewszystkim po biegach normalnie jestwm dumna z siebie:):):) Co wcześniej tą samą trase robiłam w 30min to dzisiaj zrobiłam ją w 20min normalnie nie do wiary ale na pewno to pozytywne nastawienie.Jutro znowu mam tylko nadzieje że ten cholerny mięsień mi się nie odezwie:-D:-D:-D No to podsumowanie dnia z jedzonkiem -2 kawy z mlekiem -jabłko -3 cholerne ciastka -miseczka zupy jarzynowej -3 naleśniki z dżemem -wody ful no i co chyba nie najgorzej🌻🌻🌻 Wiecie co to pisania co się zjadło pomaga w ograniczaniu byle tak dalej.Dziewczynki ja teraz chce osiągnąć 69 kg na początek a przypominam że w sobote miałam 72.4kg no to do roboty:):):) Ja się żegnam na dzisiaj dobrej nocki wam życze no i powodzenia w jutrzejszym dniu😍🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×