Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość peepco
powodzenia tylko sie nie wychylaj z niczym bo oni nie lubia lepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to?
O co chodzi z tą Agnieszką S. może ktoś opisać czym się zajmuje i czym podpadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem po :) było ok 30 osob na 4 miejsc nieźle:) ani się nie nastawiam na ta pracę nie mam szans zadał mi pytanie wiem że źle odpowiedziałam zaskoczył mnie tym pytanie no cóż chciałam pracę ale się nie udało...trudno... We wtorek ma byc odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła panna
Rafał! Możesz to napisać również do centrali na maila: klient@pepco.eu Pracownice będą musiały się z tego wytłumaczyć, a może i nawet któraś poleci na zbity p...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peepco
dobre to widze ze ciekawie dzieje sie po roznych sklepach nie tylko umnie ale ja sie boje wychylic bo wiem ze wylece a na pracy mi zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda11111111111111ja
a ja wam powiem ze kiedys przyjdzie taki dzień ze ktoś tą firmą się zajmnie. Bardzo dużo jest mobingu w tej firmie tylko każdy sie boi odezwać ze straci prace. Macie racje z tym ze nie ma sprawiedliwości w tej firmie,naprawde zwalniają bez przyczyny bo kierownikowi nie podoba sie pracownik albo dupy mu nie liże. Kierowniczki przesiaduja w biurze bez powodu a reszta zapieprza na nia, odstroi sie w kieckę i udaje kierowniczke. Moje drogie Panie jak chcecie ubierac sie w kiecki to do banku!!!!!!!!!!!!!! tu się dokłada towar i roznosi dostawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokkka
chyba wynosi towar jak w legnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuuuuuta
WITAM. MAM PYTANIE CZY KTOŚ WIE NA CZYM POLEGA SZKOLENIE KIEROWNIKA W PEPCO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peeeepco
pojedziesz do jakiegos sklepu szkoleniowego i tam bedaci pokazywac jak sie prowadzi sklep robi to co ma robic kierownik kiedys było to 2 tyg ale teraz chyba tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peeepco
no i powiedziałam co wiedziałam i juz dzis nie pracuje w pepco to niesprawiedliwe powinno sie czesciej rejonowym zmieniac rejony zeby sie z kierowniczkami nie kumały bo wtedy jest kaplica. DO LUDZI NA GORZE POWIEDZCIE MIDLACZEGO JAK SIE DOBRZE PRACUJE I CHCE LEPIEJ TO SIE ZAWSZE WYLATUJE PRZECIEZ TO ZE KOLEZANKI WAM WYNOSZA TOWAR I SA ZŁE INWENTURY POWINNO WAM ZALEZEC A TU PROSZE POWIEDZIAŁAM REJONOWEJ I CO WYLECIAŁAM A NAJLEPSZE TO TO ZE NIEPUJDE DO TEGO SKLEPU BO MAJA MNIE ZA KAPUSIA POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTORZY BRZYDZA SIE KŁAMSTWEM I ZŁODZIEJSTWEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peeepco
co tu tak cicho nikt nie zaglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essie
Szkoda słów na pracę w tej sieci. Wyzyskiwacze... Praca jak praca, uważam, że to nie problem pracować ciężko, ale za tę stawkę to można znaleźć o wiele lżejszą pracę (w moim regionie). Uważam, że 2000 netto dla sprzedawcy w tym sklepie byłoby w miarę ok. Zostaję do końca umowy i zmykam. Zaznaczę nieskromnie, że jestem dobrym pracownikiem, nie "narzekaczem", zespół jest super, ale wymagania tych "na górze" - z kosmosu... Współczuję kierownikom, którzy muszą wszystko robić pod dyktando, najlepiej, żeby się nie odzywali i do tego z pochylonym czołem przyjmowali najbardziej niesprawiedliwe słowa krytyki. Może ktoś ma pomysł co zrobić w tym chorym kraju, żeby ukrócić takie praktyki... Bo domyślam się, że w wielu sieciówkach jest podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepco i to co z nim związane
jak każda sieciówka rządzi się swoimi prawami ale czasami są ludzie dobierani w taki sposób że szkoda słów zacznijmy baczniej przyglądać się pracy kierownikom rejonu na akademi z tego co mi wiadomo mówi się co innego a rejonowi swoje a cała góra siedzi cicho i o takich jak my którzy mają swoje forum i piszą co nas boli wogóle nie reaguje bo po co dla nich tylko cyfry się liczą i nic więcej a my jak zwykle tania siła robocza do zapieprzania na nich nikt nie ma odwagi powiedzieć tego w prost... żeby po pewnym czasie nie było takiej afery w pepco jak kiedyś w biedronce to co się robiło z pracownikami pozdrawiam Tv będzie miała dobry ubaw a to że nastąpią zmiany rejonu czasami nie przemyślane bo w niektórych rejonach już od kilku lat jest ta sama rejonowa i ma swoje psiapsiółki a to tak na marginesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejonowi
psiapsiółki ? to kogo trzyma na stołeczkach pani z rejonu śląskiego ? kiedyś wróci do niej całe zło, która wyrządziła, najwyższa pora aby ktoś się zainteresował co się dzieje w sklepach w woj. śląskim i kto jest w tych sklepach na kierowniczych stanowiskach i jak dużo zwolnień dochodzi na sklepach !!! jeżeli telewizja ma kiedyś nagłośnić sprawy pracownicze dyskontu pepco to najlepiej niej materiały trafią do uwagi TVN -u !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peeepco
witam za pepco nikt sie nie weżmie bo mają dobrych prawników.dziwie sie ze jeszcze nikt sie nie odezwał do PIP PRZECIEZ JAK BY KAZDY ZACZĄŁ PISAC TO BY SIE COS MOZE ZMIENIŁO A TAK KAZDY TYLKO TU PISZE ,ludzie przeciez tu nawet z góry nie zaglądaja moze czasem bo słyszałam ze sie znowy co niektorzy rejonowi przenoszą w inne rejony ale to tylko dlatego ze wiecej sklepów sie otwiera i sobie nie radzą a tak wogule wracając do sprawy trzeba sie odzywac do wyzszych instancji a nie na forum tu nic nie da moze zeczywisci napisac do uwagi albo interwencji ale by była checa ale kto sie odezwie dzis kazdy cicho siedzi zeby pracy nie stracic ja sie odezwałam i co dzis juz nie pracuje w pepco pozdrawiam i mysle ze nie dacie z siebie robi murzynow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla pepka
czy w waszych sklepach kierowniczki tez pisza notatki sluzbowe na swoich pracowników , czy tylko w województwie śląskim są takie metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepkuś
najlepiej założyć oddzielne forum zgrać się zebrać dowody i do tvn-u uwagi i zobaczymy nie pomoże to PIP i tak a trzeba liczyć się z tym że jak ruszymy to stracimy pracę ale to nie o to chodzi może swoją odwagą i determinacją innym zrobimy dobrze a o firmie cała polska bedzie wiedziała jak szanuje pracowników i czego wymagają dopiero kasjerki mają się uśmiechać poje...ne to ludzie przejrzyjcie na oczy co rejonowi robią i wyprawiają na sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandzia2
a znacie sklepy z produktami sportowymi ERKE? Nie? Tak myślałam haha! Kto jest z Rzeszowa ten sie może przejść do galerii rzeszowskiej i popodziwiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fksieieieiieieie
a ile placa sprzedawcy ze chce ktos @ tysie? ja w biurze zarabiam 1700 , sorki ale takei stawki sa przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szepułka
Nie wiem czy chciałabyś zamienić prace w biurze na prace w pepco ? Pracują tam ludzie też po studiach i nie tylko a do biura to trzeba mieć cholerne szczęście lub po znajomościach szczególnie w małych miastach więc płaca 2000 brutto byłaby odpowiednia dla kasjera w pepco za tż prace co wykonują!!!A co do zgłoszeniu to do TVN ale by były JAJA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepka
czy ktos odpowie ile teraz zarabia się w pepco? wybieram się jutro na rozmowę pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepka
ile zarabia sie w pepco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdonj
Kasjer ok 1300zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepka
czy to jest cała suma czy już z premią? jak godzinowo się pracuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość premia....
o premii kochana to ty możesz zapomnieć, 1250 więcej nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarga
Gdzie mogę złożyć skargę na kierowniczkę sklepu w Piekarach Śląskich ? bo na pewno nie do regionalnej - gdzie wyżej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktet
jak nie do rejonowej to do regionalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktet
a wyzej to działu personalnego tylko skarga ta nie może być anonimowa pan Janusz Ratajczak , Wiesław Jankowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×