Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hania grubasek

Jakie preparaty odchudzające działają ?

Polecane posty

Gość ygyg
Znalazłam super tabletki na stronie www.acetomale.pl Stosuję już trzeci miesiąc i efekty są rewelacyjne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dietę dopasowaną do swojego organizmu. Wspomagam się tabletkami Foreverslim. Spadek wagi 10 kg po 3 miesiącach, ale jeszcze z miesiąć przedłużam sobie kurację, później odrzucam tabletki i zostaje mi tylko zdrowe, racjonalne odżywianie aby utrzymać wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLaura
U mnie sprawdziły się tabletki ze strony www.acetomale.pl Schudłam już ponad 7kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karou4
Działają te ze strony www.acetomale.pl Oczyszczają organizm i wspomagają zrzucanie kilogramów. Sama stosuję i jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preparaty na odchudzanie nie działają, chyba, że mówimy o odchudzaniu portfela. Tylko dieta + ćwiczenia dają ci szanse. Ja stosowałam zielony jęczmień w proszku, schudłam, ale i tak twierdzę, że na pewno nie tylko dzięki temu, bo przeszłam też na dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuje już 3 środek. Dopiero pierwszy który działa. To tabletki Slimcea. 3 tygodnie i zanotowałam że schudłam już 3kg. Myśle że będzie coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też stosuje slimcea. Najlepsz wybór według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudłam dzięki wspomaganiu się Foreverslimem.Wydaje mi się że kluczem do tego było przede wszystkim zmiana diety i walka ze złymi nawykami.Trzy miesiące to wystarczająco dużo czasu aby nauczyć się jeść od nowa.Jeżeli każdy odchudzający się zmieni podejście do tego co je jak je to z pewnością uda mu się schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry preparat to www.limvena.pl stosowałam i super utrata wagi wystarczy trzymać się programu odchudzania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzie polecam suplement slimcea. Na mnie jedyny który zadziałał i pomógł mi w walce z otyłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankauk
ja przytylam bo zajadalam niepowodzenia i stresy w pracy. znalazłam w jakimś rankingu tabletek odchudzających iqgreen i wydały mi się najciekawsze bo miały też hamować łaknienie. nie zawiodłam się,a do tego w miesiac bez zadnych dodtkowych wyrzeczen schudlam prawie 6kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybrałam slimcea. oprócz hamowania łaknienia świetnie przyśpiesza przemianę materii. Połączenie te daje fajne i szybkie rezultaty po kilku dniach nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi koleżanka poleciła Forskolin bo była z niego zadowolona. Sama stosuje już trzeci miesiąc i też mogę go polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnie
Stoswałam Foreverslim, i na dobre mi to wyszło, obniżyło mi się łaknienie przez to że kupiłam te tabletki zmusiłam się do diety i ćwieczeń, co dało mi efekt 15 kilogramów w dół po 3 miesiącach, z początku ważyam sporo bo 75kg, jeszcze nie doszłam do swojej upragnionej wagi, ale teraz wiem że mi się to uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Forskolin jest bardzo fajny. Ostatnio kupiłam i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz dojść wymagającej walki z samym sobą? Chcesz poczuć się doceniona? Marzysz o seksownej sylwetce ale brakuje Ci motywacji? Jestem tu dla Ciebie! Uzyskaj szczupłą sylwetkę bez chodzenia na siłownię! ZACZNIJ DZIAŁAĆ! Jeżeli nie chcesz fajnej sylwetki to nie wchodź: www.wymarzonasylwetka.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie 3 najlepsze preparaty na odchudzanie to Zielona kawa, Forskolin i cga800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
środki na odchudzanie to zawsze był dla mnie temat do którego podchodziłam z niedowierzaniem, bardzo sceptycznie. W momencie jak z koleżanką rozmawiałam na temat jej diety oraz jej sposobów na zrzucenie wagi wspomniała mi o tabletkach Slimcea. Dopytałam ją dokładnie na jakiej zasadzie działają i czy faktycznie to one dają jej takie efekty. Potwierdziła więc zamówiłam i sama sprawdziłam. Faktycznie tabletki Slimcea powodują spory spadek wagi. Schudłam ponad 10kg w niespełna 3 miesieczną kurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie wybór również padł na slimcea. Zdecydowanie najlepszy wybór z dostępnych na rynku suplementów na odchudzanie. Szybko pohamował łaknienie i zwiększył moją przemianę materii. Efekty same przyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Novoslim brałąm razem z siostrą i obydwie schudłyśmy prawie 8/10 kg ona oczywiście więcej;p i co najważniejsze nie ma się co bać o skutki uboczne bo kompeltnie nic nie czuć jak się bierzez te tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odchudzam się również ze slimcea i niedługo mam wyjazd na plaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi właśnie udało się schudnąć dzięki tabletką Foreverslim.Wcześniej brałam błonnik jedyne co po nim uzyskałam to wyregulowanie przemiany materii nie schudłam nic.Na Foreverslim przemiana materii znacznie przyspieszyła co za tym idzie kilogramy traciłam szybciej. Nie wystąpił też efekt jajo.Ja ze swojej strony bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szukałam odpowiedniego rozwiązania dla mnie. zawsze miałam mega problemy z odchudzaniem a mój organizm niestety zawsze odkładał (słaba przemiana). Trafiłam na slimcea bo czytałam o nich na tym portalu. Odmieniły mi życie muszę przyznać. Zmieniły moją przemianę, poprawiły w znacznym stopniu. Kilogramy zaczeły bardzo przez to spadać. Schudłam 12kg a wcześniej jak schudłam 2kg to był sukces.. na prawdę bardzo polecam Slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, jestem świeżo po kuracji z Foreverslimem na której schudłam 14 kg, świetnie się teraz czuję i co najlepsze wypracowałam zdrowe nawyki żywieniowe a ćwiczenia weszły mi w krew. Nie boję się efektu jojo bo nie zamierzam przestawać ćwiczyć i stosować się do zasad zdrowego odżywienia. Dzięki swojemu sukcesowi zamknęłam buzie niedowiarkom którzy mówili mi że tylko stracę pieniądze a moja waga nie spadnie ani troszkę, teraz koleżanki które to mówiły są jakby zamurowane i te które również mają problem z nadwagą właśnie kupują ten preparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
działa na pewno Slimcea. Stosuje 2 miesiąc. 8kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Slimcea. Schudłam i czuje się świetnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie myślą że tabletka wspomagająca odchudzanie schudnie za nich. Żeby tabletka wspomagająca pomogła musi mieć co wspomagać. W tym wypadku ćwiczenia i dieta, dopiero to można wspomagać a nie obżeranie się przed tv. Ja zrobiłam co trzeba aby schudnąć wspomogłam się tym cga800 i nie mogę złego słowa powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita776
Widzę, że dobrze trafiłam, coś Wam doradze Przeglądajac sieć, przypadkiem natknęłam sie na pewien suplement. Nigdy nie ufałam takim rzeczom, no ale skusiło mnie to, ze jest z naturalnych składników, bez chemii i jestem mega szczęśliwa, że natrafiłam na African Mango. Ogólnie etap odchudzania mam juz za sobą, zajęło mi to ok 1,5 miesiąca. Zgubiłam przez ten czas 11 kg z czego jestem zadowolona. I zbytnio nie katowałam sie dietami. Wiadomo, ograniczyłam smażenie w głębokim tłuszczu a słodycze to też raz na jakiś czas. Najgorsze wyzwanie to były imprezy, grille itp., bo wiadomo jak to jest, nie wypada odmawiać Jadłam sporo a waga ani drgnęła. Jestem pewna że jak to przetrwałam to przetrwam wszystko. Jeszcze raz serdecznie polecam ! tutaj link do tego cuda; http://nplink.net/cAFbO7nx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×