Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hania grubasek

Jakie preparaty odchudzające działają ?

Polecane posty

Gość gość
nie ma innej opcji dla mnie aby się odchudzić. Moja przemiana jest tak wolna, ogólnie jak staram się sama to efekty są tak mizerne że zniechęcam się i przerywam kurację bardzo często. Odkąd mam slimcea jest o wiele lepiej, z efektami a za tym również z motywacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona kawa jest rewelacyjna ale dobrze działa jeszcze Forskolin. Polecam te dwa środki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowałam się do mojej diety dołączyć suplement FIGURENA. Była to dobra decyzja. Waga zaczeła dużo szybciej i bardziej spadać. Lepsza przemiana materii odczuwana. Blokada głódu bardzo przydatna. Polecam. Tabletek podobnych jest wiele. Ja stosowałam ze strony http://figurena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otriwinka
plaska wszystko ładnie pięknie ja sama się chyba do i green przekonałam tylko cholera gdzie ja je mogę dostać poza allegro? bo tam się boję kupować jednak troszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie wpisujesz Zielona Kawa w google i tam masz strony na których można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suplementy zawsze beda tylko dodatkiem jak sama nazwa wskazuje. Ja polecam bo dziala: http://elagik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje tabletki Slimcea. Moja koleżanka również je bierze. Obie mamy podobny i bardzo spory jak się nam wydaje spadek wagi. 4kg miesięcznie leci z tabletkami Slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak działają inne tabletki bo jak trafiłam na Foreverslim to nie zamierzałam ich zmieniać.Bo dla mnie efekty jakie przyniosły te tabletki mnie zadowalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też stosowałam slimcea. Schudłam 13kg w czasie 4 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje efektu :) ja jeszcze walcze ze slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111111111
oryginaly kupicie u ja2e3358@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko mi było pozbyć się 14 kg nadwagi która została mi po dwóch ciążach.Przechodziłam z jednej cudownej diety na drugą.No i niestety nic.Prawda tak że najpierw trzeba sobie poukładać pewne rzeczy w głowie a potem wziąć się za odchudzanie.Teraz jestem na diecie 1800 kal plus Foreverslim. Jeżeli uda mi się schudnąć jeszcze 3 kg zaczne biegać na razie mi trochę ciężko.Waga spada z czego bardzo się cieszę.I mam nadzieję że w końcu uda mi się zrzucić nadwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biorę tabletki slimcea. Po 2 tygodniach stosowania w pełni się do nich przekonałam. Genialne hamują łąkniienie. Dodatkowo przyśpieszają przemianę materii. Przemyślany produkt ;) Dzięki niemu i mojej diecie (prostej w sumie) schudłam 11kg. POlecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też stosowałam slimcea z sukcesami. rewelacja dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszymi preparatami są zielona kawa i forskolin, innymi nie ma co sobie zawracać głowy. Szkoda czasu i portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kończę odchudzanie z Foreverslimem.W ciągu tych trzech miesięcy systematycznie brałam te tabletki,zmieniłam nawyki żywieniowe.Straciłam 13 kg .Trochę się napracowałam aby mieć teraz takie efekty.Ale było warto.Po raz pierwszy od bardzo dawno podobam się sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRODUKTY Z LINII GET SLIM TO MÓJ NUMER JEDEN W ODCHUDZANIU trzeba zastosować cały zestaw i regularnie przyjmować ja schudłam w 3 tygodnie 5 kg oczyszanie energia i spalanie tłuszczu jednocześnie bardzo polecam i jest to Polska marka nie jakiś chińskie dziadostwo i wydajesz 100 zł / msc a nie 300 zł ja już tyle kasyy straciłam i nic ale teraz mam swój produkt teraz już tyle w dół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanka mówiła mi i spróbowałam tabletek SLIMCEA. Faktycznie pomogły mi w szybkim czasie schudnać tyle ile sobie zaplanowałam. Poczytajcie o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście po Foreverslimie przemiana materii znacznie przyspieszyła.Głód również między posiłkami nie daje o sobie znać.Pierwsze ważenia bardzo pozytywne.Jeżeli uda mi się schudnąć dzięki tym tabletką to będzie to mój wielki sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiało mogę polecić od siebie Forskolin. Działa dobrze na samopoczucie i hamuje łaknienie. Jestem pozytywnie zaskoczona jego działaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biorę slimcea i jakoś schudłam juz 7kg a kończe 2 miesiąc kuracji. Według mnie dla każdego lepsze jest co innego. Bardzo sobie chwalę ten suplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też słyszałam ze Forskolin robi furorę ostatnio, może w końcu zrobili coś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLuka
Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż Foreverslim.Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt jo-jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy woli co innego, lub na każdego co innego zadziała. Ja biorę tabletki Slimcea. Dopiero one zaczeły dawać mi zadowalające efekty w postaci zauważalnego spadku wagi. Schudłam już 9kg a dalej walcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działa na pewno ekstrakt z zielonej kawy przy odpowiedniej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×