Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hania grubasek

Jakie preparaty odchudzające działają ?

Polecane posty

Gość gość
Spróbujcie diety 42 Vital!Jest niskokaloryczna, smaczna, łatwa w przygotowaniu. Pozwala dość szybko schudnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestka
A ja jestem zdania,że po prostu warto jest odchudzać się racjonalnie. Nie stosować restrykcyjnych diet ale po prostu przerzucić się na zdrowe odżywianie się, uprawiać sport. Sama jestem na diecie oczyszczającej od stycznia. Obecnie czuję się znacznie lepiej i praktycznie bez wysiłku udało mi się zrzucić 5 kg. Nie przepadam za chemią. Jestem zdania,że i tak za dużo nas tym faszerują... Polecam abyście spróbowały soku z aloesu. Ja piję od jakiegoś czasu i jestem wprost zachwycona Bardzo dobrze na mnie wpłynął. Wspomaga odchudzanie, ułatwia trawienie. W aptekach można znaleźć środek Aloe Live Bio - w 100% sok z aloesu słodzony stewią. Coś innego niż te wszystkie soki z supermarketu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOphra
Foreverslim jest po prostu idealny, ja nigdy nie brałąm tego typu rzeczy i zawsze wydawało mi się to głupie ale jak zobaczyłam efekty u siostry to się skusiłam.I w moim przypadku tabletki zadziałały schudłam trochę mniej niż siora ale też zaczynałam z mniejszą nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie polecam Foreverslim.Wybrałam go ze względu na bardzo dużo pozytywnych opinii.I jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru.Schudłam efektu jo-jo nie ma.Więc czego chcięć więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w walce z otyłością postawiłam na slimcea. Potrzebowałam czegoś co hamuje łaknienie i przyśpiesza przemianę materii. Reszte chciałam zrobić sama odpowiednią dietą. Nie pomysłała bym nawet że same tabletki Slimcea tak bardzo pomogą mi zrzucić zbędne kilogramy. Schudłam blisko 10kg w 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie jedynym preparatem który naprawdę działa są tabletki z zielona kawa. Kawa jest tam odpowiednio skoncentrowana i nie ma takiego okropnego smaku jak przy piciu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porkowa
Fakt zielona kawa ma mega działanie przekonałam się o tym na własnej skórze zmniejsza znacznie łaknienie co jest mega wazne w niektorych dietach w mojej tez. Brałam iq green takie tabletki bo sama kawa jest jednak obrzydliwa bleeeh ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie tabletki wspomagające proces odchudzania działają.Jestem przykładem na to że dzięki diecie i tabletką można zrzucić zbędne kilogramy.Ja akurat brałam Foreverslim ale na rynku jest wiele różnych suplementów.Wystarczy wybrać takie które są bezpieczne dla zdrowia i zawierają tylko naturalne składniki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podziele się swoim osobistym doświadczeniem z produktem Slimcea, mianowicie zamówiłam sobie 23 opakowania,więc pełną kuracje jaką powinno się odbyć aby osiągnąć przyzwoite efekty, w pierwszym miesiący ustaliłam sobie diete ale nie ćwiczyłąm i schudłam 43,5 kilograma, w 2 natomiast dodałam jeszcze do swojego życia sport , no i opłacało sięto . W 3 miesiącu wszystko wyglądało tak jak i w drugim, tyleże schudłam 15,5 kilograma, łaczny efekt stosowania przezemnie slimcea to utrata 84 kilogramów, jak dla mnie to naprawdę bardzo pozytywny efekt można powiedzieć w tak krótkim czasie .Szczerze ją polecam, tylko pamiętajcie dziewczyny slimcea !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zielona kawa jest ohydna własnie bo kiedyś próbowałam ale da się ją kupić normalnie w tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam jakiś czas temu Foreverslim preparat działa rewelacyjnie.Waga spada,apetyt się zmniejszył po za tym zauważyłam zmniejszenie się cellulitu na udach i pośladkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla każdego lepsze jest co innego. Brałam te tabletki ale znacznie lepiej na mnie zadziały Tabletki Slimcea. Dużo bardziej hamowały łaknienie oraz przyśpieszały przemianę materii. Efekt odchudznaia widoczny był już po kilku dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam że zielona kawa działa, spadły mi już 3 kilo. Nie wiem jak działa jeśli ktoś ma do zrzucenia ze 40 kilo ale na kilka kilogramów jest skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja dieta nie była by utrzymana jakby nie suplement slimcea. Bez tego tłumienia głodu który mam po tabletkach zapewne dawno bym zaniechała diety poniewaz jestem łakomczuchem. Cieżko mi samej zrezygnować z różnych smakołyków. Slimcea mi pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupując Foreverslim myślałam sobie różne rzeczy.Że pewnie przereklamowany że może schudnę ale nie za dużo.Ale te moje gdybania na szczęście się nie sprawdziły.Foreverslim sie sprawdził i to w 100%.Schudłam i to się liczy najbardziej.Więc ja jestem kolejną zadowoloną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slimcea mi też pomogła. Będę chyba ponawiac kurację bo jak dobrze pójdzie do wakacji uda mi się zrzucić cały zbędny worek na brzuszku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynym sprawdzonym środkiem który naprawdę działa jest zielona kawa. Sama stosowałam i mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimcea działa. Sama sprawdziłam na sobie parę miesięcy temu. Ważyłam o 12kg za dużo. Całość udało się pozbyć. Dzisiaj nie mam już tego typu problemów. Nauczyłam się z głową odżywiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego doświadczenia wiem, że bez diety i ćwiczeń nie osiągniemy nigdy wymarzonej sylwetki, jednak ja postanowiłem zaryzykować i kupić preparat z afrykańskiego mango (tu link do produktu- http://nplink.net/52Bleehu ). Jako że jestem leniwy, pominąłem większość zalecanych ćwiczeń i ograniczyłem się do zwykłej dietu i trzydziestu minut ćwiczeń dziennie. Efekt po dwóch miesiącach: 5,5kg mniej i trochę wiecej energii i chęci do życia. Naprawdę warto kupic, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuskauska
a ja wychodzę z założenie, że sam suplement diety nic nie zdziała, chociaż sama kupiłam iq green. ALe oczywiście niemal codziennie ćwiczę no i mam dobraną odpowiednią dietę po około 6 tygodniach schudłam 10 kg co jest dobrym wynikiem jeśli chodzi o mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivkaaaaa
a ja nie wiem co cwiczyc zeby schudnac z brzucha( mam problemy z kregoslupem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybrałam Slimcea. Moja siostra nieźle na nim schudła. Około 10kg. WIęc Slimcea działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slimcea to dobry wybór. Wiem również po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myslalyscie może o młodym jęczmieniu w tabletkach czytałam opinie tez jest dość dobry.Zapytam jeszcze czy ta slimcea można kupić w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuteczna dieta to taka która właśnie dla CIebie bedzie odpowiednio dobrana. Suplement który polecam to zdecydowanie Slimcea. Ma najbogatszy skład i pomoże większości kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie liczy się tylko Foreverslim.To pierwsze tabletki po których zauważyłam jakiekolwiek zmiany od samego początku brania.Tempo odchudzania bardzo duże utrzymała się do samego końca co poskutkowało spadkiem wagi o 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odczuwałam efektu jojo po kuracji z suplementem figurena. Zostałam przy stosowaniu tej samej diety co podczas kuracji. Jest lekko trudniej bez tabletek figurena ale efekty się utrzymują. Tabletki zamówione na http://figurena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaderka2015
Witam forumowiczki. Podziele sie z wami moim doswiadczeniem, sama odchudzałam sie kilkadziesiat razy ale bez skutecznie. Moja znajoma poleciła mi sinsay2015@yahoo.pl i u tej osoby tabletki White LIon Tea, po mniesiacu schudłam 6,5 kg bez cwiczen i meczacych diet. Mam nadzieje ze Wam pomogą tkże sprobujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu udało mi się schudnąć.I kto by pomyślał schudłam dzięki tabletką Foreverslim.Na początku wydawało mi się to mało realne.Ale po wprowadzeniu zmian i trzymaniu się tego co jest napisane na ulotce dołączonej do opakowanie wcale nie okazało sie to takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaska
Generalnie podłączę się do wielu opinii, które przewijają się powyżej na temat tabsów iqgreen. Dobre amrykańskie tabletki, z solidnym składem i wszelkiemi certyfikatami. Jeśli do tego dołożymy mądrą i odpowiedzialną dietę to spokojnie da się tak jak ja zrzucić ok 6 kg 1,5 miesiąca. W sam raz na sezon plażowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×