Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hania grubasek

Jakie preparaty odchudzające działają ?

Polecane posty

Gość gośćLola
Na rynku jest sporo tego typu preparatów ale nie wszystkie są skuteczne.Przetestowałam parę i tych tańszych i tych droższych.Najlepsze okazały się tabletki Foreverslim.To dzięki nim uzyskałam najlepsze efekty i co ważne trwałe efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandrra
Ja ze swojej strony olecam sprzedawców kapsułek Acetomale no i sam produkt również. Zamówienie dotarło do mnie po kilku dniach, sprzedający był bardzo kompetentny i pomocny, a towar odpowiednio zapakowany. Muszę się pochwalić, że w przeciągu pełnego miesiąca kuracji udało mi się zrzucić 5,5 kilograma! To nawet więcej, niż obiecuje na swojej stronie sprzedawca. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na wielu dietach czy suplementach. Najlepszym rozwiązaniem jest odpowiednia dieta dostosowana do organizmu oraz tabletki Slimcea. Efekt który przychodzi każdego dnia bardzo motywuje do przejścia pełnej kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę na siłownie trochę biegam i dodatkowo wspomagam się zieloną kawą max. Dzięki niej mam dobrą energie i nie podjadam . Zielonakawamax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonina K
Ja jestem bardzo zadowolona z wyboru Acetomale, ponieważ w ciągu trzech miesięcy udało mi się pozbyć aż 12 kilogramów zbędnego balastu. Czuję się lekko, nie odczuwam bólu kręgosłupa ani stawów, tak jak miało to miejsce wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika888
Z samego charakteru pytania ominę dietę, ćwiczenia itd. Spośród wypróbowanych przeze mnie "preparatów" najbardziej polecam IQGreen, po trzech miesiącach stosowania schudłam 13 kg. Odstawiłam z lekkim stresem o jojo, ale waga już nie wystrzeliła w górę. Wprawdzie w Polsce jest nowy i dostępny tylko przez neta, ale z tego co czytałam, to na świecie ma już wyrobioną markę. Pochodzi ze Stanów tak konkretnie, więc oni chyba się na tym najlepiej znają ;) wejdź na stronkę producenta www.iqgreen.pl tam są wszystkie informacje po polsku oczywiście i w razie potrzeby możliwość zamówienia ich. Jak ktoś chce więcej info od kogoś kto używał, to służę pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z bardziej znanych na polskim rynku polecam Foreverslim.Ich skuteczność jest bardzo duża.Trzy miesięczna kuracja z niewielką zmiana diety i lekkimi ćwiczeniami pozwoliła mi na bardzo duży spadek wagi.Mimo że od odchudzania minęło sporo czasu moja waga nadal utrzymuje się w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapatek
Sama dużo pracuje i wiem o czym mówisz, z swojej strony mogę ci polecić jazdę rowerem do pracy jeśli nie masz takiej możliwości i jedziesz samochodem lub komunikacją miejską radze ci stanąć troszkę wcześniej np. 2km i zwiększać dystans z miesiąca na miesiąc. Weź sobie buty na zmianę bo w szpilkach się zabijesz;p. To dobry początek z ćwiczeniami jeśli starczy ci sił po powrocie spróbuj zrobić sobie spacer na sen np. 20min p o jakimś miesiącu może 2 zaczniesz truchtać itd. Jeśli idzie o śniadanie radze kanapki zastąpić kaszą jaglaną. Sama wzmacniam się też suplementem zielona kawa max dzięki której mam więcej energii rano :) + zmniejsza łaknienie co za tym idzie przestałam podjadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malediwy
Jakieś herbatki te sprawy to na mnie nie działały, zielona kawa do picia obrzydlistwo, więc już zrozpaczona sięgnęłam po tabletki. Nie te wszystkie na drogeryjnych półkach, bo jakby takie cudowne były to nikt by nie narzekał.. A jak trafiłam na IQGreen to się poznałam, że strzał w dziesiątkę bo apetyt się obniżył od razu, a to świetny początek. Efekt się utrzymuję i po tygodniu już były oznaki działania! więc jeśli masz czegoś próbować, to właśnie je radzę.. Dostępne na necie allegro/ebay/stronka iqgreen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam Slimcea jako uzupełnienie mojej zbilansowanej diety. Hamuje łaknienie i zwiększa metabolizm. Dzięki temu mam spory spadek wagi bliski 3kg miesiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryśkaaaaaaaaaaaaa
Jest trochę preparatów godnych polecenia. Wśród nich ten popularny iqgreen bo ma naprawdę dużą dawkę CGA co jest ważne w tego typu środkach. Wiecie generalnie wybierając tabletkę kierujcie się składem - im bardziej chemiczny tym więcej efektu placebo. To nie znaczy też ze powinno się brać same naturalne bo to też nie tędy droga. Balans - to jest klucz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za to skusiłam się na tabletki Slimcea z tego względu że widziałam jakie efekty osiąga moja koleżanka. Wcześniej ani myślałam o tego typu środkach ale jak zaczełąm jej zazdrościć coraz lepszej figury zamówiłam kuracje ze slimcea. Nie zawiodłam się. Tak jak na nią, na mnie też zadziałały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRadka
Dla mnie numerem jeden są tabletki Foreverslim.Te tabletki dają 100% skuteczność.Schudłam w ciągu trzech miesięcy 13 kg.Bez stresu że mi się nie uda bez efektu jo-jo po prostu rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojawiła się świetna dieta 42Vital, oparta na koktajlach, które można przyrządzać wg własnego smaku.Niska wartość kaloryczna, niski indeks glikemiczny.Dieta pełnowartościowa, zawiera 42 różne witaminy, mikroelementy. Smaczna i co ważne skuteczna. Można stsować zamiast np kolacji, lub całkowiecie zastąpić wszystkie posiłki. Polecam!http://aliness.pl/pl/c/42-Vital/16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta Kasprzycka
Ja stosuję preparat Forskolin, który bardzo mi pomógł. Wahałam się czy go kupić, ale teraz wiem, że jest bardzo skuteczny. Ja znalzłam go za pośrednictwem tej strony: http://super-brzuch.pl/produkty-spalajace-tluszcz . Tam po lewej jest reklama tego preparatu "Antidotum na otyłość", po kliknięciu przekieruje do sklepu gdzie można go zakupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to Zielona Kawa jest najlepsza ale o tym Forskolinie też coś słyszałam że niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://natemat.pl/134829 ,za-30-groszy-napisze-pozytywny-komentarz-na-ceneo-jak-s ie-zarabia-na-handlu-internetowymi-opiniami?fb hahaha, ciekawe ile płacą temu osłowi co reklamuje to dziadostwo SLIMCEA!!!? rzekomo 9-10 kilo chudnie na 3 miesięcznej kuracji. Te komentarze po 70 kg to widać, że ktoś jaja se robi, ale wszystkie inne pozytywy pisane za kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aby pozbyć się zbędnych kilogramów stosowałam różne diety i suplementy. Albo część z tego na mnie tylko nie działała i jest to kwestia indywidualna albo na prawdę trzeba się postarać aby trafić na dobry środek. Trochę to trwało ale w końcu trafiłam na te tabletki slimcea, które po dołączeniu do mojej diety pozbyły się mojego zbędnego tłuszczyku. Kuracja trwała niecałe 3 miesiące i przez ten czas udało mi się uporać z tym problemem. Szczerze polecam kobietom które chcą a nie mogą odpowiednio się odchudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona Kawa jest chyba teraz liderem na rynku odchudzania z tego co się orientuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odchudzanie u mnie to była wielomiesieczna zmora. Do momentu w którym trafiłam na slimcea. Pokonały te tabletki moja przemianę materii w tym sensie że ją na tyle przyśpeizsył ze dieta która stosuje daje w końcu dobre rezultaty. Chudne wiele kilogramów zdrowo i naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polityczkaa
maryśkaaaaaaaaaaaaa a czy ty osobiście brałaś iq green?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam na tyle szczęścia że Foreverslim były pierwszymi tabletkami na jakie się zdecydowałam.Pierwsze podejście i pełen sukces.Jeżeli człowiek stosuje się do wszystkich zaleceń to schudnąc można bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biorę slimcea pierwszy miesiąc i osoby które się jeszcze zastanawiają, nie macie nad czym, super działający suplement już po pierwszym miesiącu ubyło mi 51 kilogramów aż mi oczka skaczą jak pomyślę co będzie później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netpoprostu
Magdaleno ty już chcesz skakać no wiesz co to za szybko na tym etapie świntuch z ciebie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMUCHA
Idealnie podczas odchudzania sprawdzają się tabletki Foreverslim.Bezpiecznie i skutecznie można pozbyć się nadwagi i to nawet całkiem sporej.W moim prywatnym rankingu to numer jede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja wybierałam suplement diety to również kierowałam się składem. Najobszerniejszy i najbardziej przemyślany skład miały tabletki Slimcea. Wiem bo trochę się znam na tym. Stosowałam 3 miesiące. Ten okres potwierdził mój dobry wybór. Tabbletki Slimcea skutecznie pozwoliły mi pozbyć się nagromadzonego tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona kawa jest ponoć najlepszym preparatem na odchudzanie z dostępnych na rynku. Mam zamiar ją przetestować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×