Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hania grubasek

Jakie preparaty odchudzające działają ?

Polecane posty

Gość gość
Jak dla mnie tylko i wyłącznie zielona kawa z www.zakawowani.pl . Jest w 100% naturalna i niezwykle skuteczna. Tylko trzeba pamiętać o regularności i polubić ten specyficzny smak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba już wszystko wypróbowałam co istnieje w aptekach i sklepach z odzywkami dla sportowców i na mnie nic nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie sprawdzony a przede wszystkim działający to Foreverslim.Trzy miesiące i pozbyłam się nadwagi.Mam nadzieję że na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działaja tylko oczywiscie musimy tak naprawde wiedziec co przyjmowac zeby było mozna powiedziec o efektach. Ale ja mam bardzo dobre zdanie o Get Slim Noble Health. Na mnie ten suplement zadziałał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Wam dziewczyny bardzo fajny artykuł, w którym znajdziecie dla siebie naprawde bardzo wiele cennych porad jak uzyskac piekny i płaski brzuch http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,84929,15701992,Najskuteczniejsze_metody_wyszczuplania_i_modelowania.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z skutecznych preparatów sprawdzcie slimcea. mi ona dała po 2 miesiącach nie pełnej kuracji 6kg i odstawiłam bo już mi starczyło. ćwiczenia i dieta była oczywiście. to jest wspomagacz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamieniczka1
Na mnie w rewelacyjny sposób zadziałały tabletki Foreverslim.Skład to tylko składnik pochodzenia naturalnego.Schudłam dzięki niemu dużo ale w zdrowy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmariola
Ja bardzo się cieszę że trafiłam na Foreverslim.Bo nie tylko schudłam dzięki tym tabletką chociaż był to mój główny cel.Ważna również okazała się zmiana nawyków żywieniowych.Nauczyłam się gotować i jeść zdrowiej.Korzystam na tym nie tylko ja ale również moja rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejmij wyzwanie i zacznij ze mną odchudzanie :) Odchudzanie krok po kroku, jak się do niego przygotować i czego nie może zabraknąć w skutecznej kuracji odchudzającej, chętnie podzielę się własnymi doświadczeniami i skorzystam z waszych wskazówek, zapraszam na bloga: nadiecieodurodzenia.blogspot (wpisz w wyszukiwarkę) ... do zgubienia 10 kg nadwagi, też po ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam karczocha i morwę białą z chromem w tabletkach i przez dwa miesiące schudłam 15 kg, ale też ćwiczyłam sporo. Nie wiem czy to zaleta tych suplementów czy mojej woli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ReginaKowalak
A co sądzicie na temat takiego rozwiązania http://bioelektroda.pl/? Ja już stosuję dietę niełączenia, pływam regularnie, chodzę też na pilates, ale chciałabym jeszcze coś do tego wszystkiego dodać. Z opisu na stronie wynika, że produkt jest ciekawy przynajmniej moim zdaniem:) i wpływa nie tylko na odchudzanie. Stosowała któraś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuje tabletki na odchudzanie slimcea. Po za doskonałym hamowaniem łaknienia odczuwam znaczny efekt w procesie odchudzania. Jako dopełniacz mojej diety działa świetnie. Mam spory spadek wagi bliski 8kg w 2 miesiące. Jeszcze miesiąc przede mną więc liczę na lepszy rezultat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolipopi
Ja dla siebie wybrałam Forverslim.Z wyboru tabletek jestem zadowolona schudłam tyle ile zamierzałam bez żadnych skutków ubocznych dla mojego zdrowia.Pozbywając się nadwagi pozbyłam się również większości moich kłopotów ze zdrowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwazniejsze zeby wybrać też dla siebie odpowiedni sposób aby odchudzić sie i własnie wydaje mi sei ze tak naprawde to ten jest idealny o którym piszecie czyli Vital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtimon
Właśnie ciężko wybrać wśród takiej ilości tabletek, ale dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie w swoim przypadku postawiłam na Foreverslim, muszę przyznać że okazał się skuteczny.Ale jak widać nie tylko mi pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie wierzę w żadne ziółka, jak kupować to adipex albo sibutramina- chociaż z tą sibutraminą niestety cięzko bo dużo oszustów. Natomiast co do adipexu jestem mu wierna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic mnie tak nie motywuje do jeszcze większego wysiłku jak każdy kilogram mniej.Dzięki Foreverslimowi jest to znacznie łatwiejsze.Wydaje mi się że połowa tego co schudłam to właśnie zasługa Foreverslimu.Ale przede mną jeszcze parę tygodni i kilka kilo do zgubienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igguulla
Takie które są w pełni przebadane i przetestowane. Bezpieczne i zdrowe a takie są kapsułki z MEIERS LAB - bo to naukowo potwierdzona receptura i w 100% skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własniem chyba taka dieta z gotowymi produktami jest najlepsza jesli zalezy nam na konretnych efektach. Wiec ja też jestem jak najbardziej na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy diecie i ćwiczeniach doskonale sprawdzają się tabletki Slimcea. Dają efekty więc w rezultacie kopa i motywacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_098
Owszem działaja, ale tez musimy wiedziec po jakie siegac. Ja z pozytywnego doświadczenia po miesiącu stosowania polecam GET SLIM (Get Slim Morning, Get Slim DayTime, Get Slim Night). Jest to kompleksowa kuracja oparta na naturalnym zegarze czlowieka, ktory chce skutecznie zrzucic kiogramy bez efektu jojo. Program jest tak przygotowany aby odpowoedziec na potrzeby organizmu w roznych porach dnia. Przyjmuje rano,w południe - w pracy i wieczorem. I naprawde dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
42 Vital. Mało kalorii, niski indeks glikemiczny, czyli długo nie jesteś głodny, bez glutenu, łatwo się przygotowuje. Można przygotować i wypić, lepsze jest ciepłe. Ja dorzucam sobie 2 kostki gorzkiej czekolady i miksuję. REWELACJA! Człowiek jest syty,a zjadł mało kalorii. Jeden posiłek to 140 kalorii, no z czekoladką to trochę więcej :)Warto, warto spróbować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćflossy
Podstawa to mądrze podejść do odchudzania, stosowanie diet wiąże się z tym, że często się głodzimy i przez to niszczymy nasz organizm. Ja osobiście miałam nadwagę 14 kg, postawiłam na regularne spożywanie 5 posiłków dziennie .Ponadto stosowałam tabletki Foreverslim dzięki czemu udało mi się zrzucić 12 kg w niecałe 3 miesiące bez większych problemów i co istotne efekt jojo się nie pojawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walczyłam z kilogramami chyba z rok. Przez ten okres łapałam się różnych sposobów od diet po suplementy. W końcu opracowałam sobie odpowiednią dla siebie diete i połączyłam ją z tabletkami Slimcea. Rezultaty mam doskonałe. Slimcea hamiuje łaknienie wiec moja dieta to kwestia 'formalna'. Spadek wagi widoczny dzięki czemu ciagle jestem zmotywowana do dalszej kuracji. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×