Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hania grubasek

Jakie preparaty odchudzające działają ?

Polecane posty

Gość ulka5222
thermal pro revolution- nic nie zadzialal a niby w nim jest jakas tam ilosc efedryny. glowa mnie tylko po nim bolala. najlepsze co mialam i schudlam przez miesiac 10 kg to adipex ale bralam polowe tabletki (kroilam nozem) bo cala tabletka byla dla mnie za mocna glowa mnie bolala i zimno mi bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę z autopsji polecić Betalip z błonnikiem z owsa, skutecznie spala cholesterol z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicolka.....
2 szklanki wody przed posilkiem i chociaz 30min dziennie szybkiego spacerku. Woda spowoduje ze zjesz mniej. A spacer poprawi krazenie i przyspieszy przemiane materii. Ja teraz amiazs spaceru jezdze wszedzie na rowerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie preparaty owszem
działają w odchudzaniu , ale naszego portfela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Wawa
Dla mnie to: http://mojaptekarz.pl/090048/bio-c-l-a.htm , chociaż to suplement diety;) Generalnie i tak uważam, że dieta "mniej żreć" jest najlepsza;) Tak serio - od kiedy bardziej zwracam uwagę na to, żeby jeść regularnie, mniej i przede wszystkim nie na noc - widzę efekty. Pamiętajmy, że można wspomagać się lekami, czy suplementami, ale tylko wspomagać. Inaczej moim zdaniem odchudzanie nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warecky
Nie ma czegoś takiego jak tabletki na odchudzanie. Są suplementy i odżywki które pomagają w tym procesie ale bez odpowiedniej diety i ćwiczeń nic nie wskórasz. Polecam zaopatrzyć się na www.twoje-odzywki.pl i wziąć się za trening oraz dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaajka
A ja sie zastanawiałam nad tym co jest tak naprawde skuteczne jesli chodzi o takie prawdziwe oczyszczenie organizmu.Ale chetnie spróbuje bo przynajmniej raz w roku powinnismy tak dobrze i dokładnie oczyścic organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silll-aczka
Preparaty na odchudzanie w erze mody na szczupłą sylwetkę są chętnie wybierane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Szczególne miejsce wśród nich zajmują suplementy diety z Acai Berry, które mają nie tylko doskonały wpływ na wygląd sylwetki, ale również na codzienne samopoczucie oraz często nadwątlone zdrowie. Ja stosuje Slimette i muszę Wam powiedzieć że działa!! zachęcam Was do przeczytania ciekawego artykułu na ten temat http://schudnijzslimette.pl/najpopularniejsze-preparaty-na-odchudzanie-z-acai-berry.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeelkowa
Ja polecam Wam dziewczyny poczytanie takie poradnika http://www.lepszylek.pl/czytelnia/artykul/739,schudnij-na-zawsze-zapisz-sie-na-bezplatne-porady-dietetyka- To tutaj własnie znajdziecie wiele odpowiedzi na swoje pytania związane z odchudzaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Welinka malinka
Czerwona herbatka!!! Blonnik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaka anaka
dieta MŻ i ruch , powodzenia nie stosuj MEIZITANG bo to ma wiecej minusów w działaniu ,poczytaj o dietach ,uczysz sie ,pracujesz dostosuj diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssulska
A ja musze przyznac ze Colostrum działa. I nawet postanowiłam ze będzie to tez teraz dobry pomysł na prezent dla mojej przyjaciółki i mamy. Kupie im Colostrum od Noble Health.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jollanda2
Nie wiem czy wiecei ale Colostrum można kupic taniej w zestawie z innymi suplementami tutaj nawet jest fajna promocja www.kosmetolog.sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weeeoska
A po co od razu sięgac po takie preparaty, skoro tak naprawde wazna jest odpowiednia aktywność fizyczna, i ja zdecydowanie na taka bym postawiła http://www.aqua-aerobik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollikvkiki
No własnie, ja tez na kosmetolog.sklep kupiłam zestaw suplementów Colagen, Colostrum. Po 2 mc stosowania już widze pierwsze efekty, zwłaszcza jeśli chodzi o cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhgftdscthgrefd
SPOSÓB NA MNIEJSZY APETYT- SPRAWDZONE ! Polecam mój sposób na zmniejszenie łaknienia i tym samym jedzenie mniej bez bólu i wyrzeczeń : pijcie Yerba Mate ;) Jest to napar z ostrokrzewu paragwajskiego, 100 % natury bez chemii i szkodliwych substancji;) Z Yerbą dużo łatwiej wytrzymać na diecie, bo zwyczajnie czujemy się nasyceni i pełni energii, a do tego szybciej spalamy to, co jemy;) Ten napój ma właściwosci odchudzające, zmniejszajace apetyt, przyspieszajace przemianę materii i ułatwiające trawienie. Do tego mnóstwo witamin i działąnie jak po kawie- czyli dużo energii do pracy i nauki, wysoka koncentracja, lepsze samopoczucie. Wszystko w jednym! :) Poczytajcie na blogu o Yerbie, może komuś z Was pomoże tak jak mnie : http://yerbomaniaczka.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamk88
Witam. Polecam gorąco Monavie RVL MonaVie RVL zawiera AaVie - najczystszą i najbardziej wartościową dostępną postać owoców aai. Każda porcja to ekwiwalent przeciwutleniaczy zawartych w ponad 10 porcjach owoców i warzyw. Ponadto, koktajl ma w sobie błonnik probiotyczny, dla zdrowego funkcjonowania układu trawiennego, oraz białko serwatki, dla utrzymania masy mięśniowej. Zatem przestań zapychać swój organizm pustymi kaloriami i już dzisiaj zacznij cieszyć się pysznym koktajlem MonaVie RVL. Zdrowe odżywianie nigdy nie smakowało tak dobrze. Najważniejsze Korzyści Pomaga utrzymać masę mięśniową Zwalcza głód, dzięki czemu spożywasz mniej kalorii Zawiera 26 niezbędnych witamin i składników mineralnych, w tym witaminy A, C i E, co pomaga zaspokoić ich zalecane dzienne spożycie Pomaga skutecznie kontrolować wagę ciała Pomaga naturalnie ograniczyć apetyt info zdrowiezacai@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edddl2
No ja własnie zaczełam swoja przygode z Double Detox. I licze na to ze własnie teraz przed wiosną uda mi sie oczyścic organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynianka34
Tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynianka34
Tak??? Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie chemii typu meizitang to błędne koło i pewne jo-jo. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do picia Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Lida itp. Tylko naturalny susz ziołowy. Oraz trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń piłam zioła i schudłam tak 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggneska
No ja w połaczeniu z aktywnością fizyczną przyjmuje Double Detox. I juz widze ze pomaga miedzy innymi na moje problemy z zaparciami. Wazne to aby nie przerwać kuracji i też przesadnie sie nie objadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alowi
Sprzedam Adipex retard 15 mg. Kontakt: alowi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeskoska
Zgadzam sie, Double detox rzeczywiście jest skuteczny i po 3mc przyjmowania zauwazylam równiez spadek wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×