Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hania grubasek

Jakie preparaty odchudzające działają ?

Polecane posty

Gość agatanogazamiata
Chyba własnie jak już dieta nie pomaga to czasami warto własnie wypróbowac suplementu. Tu na pewno bedzie mozna powiedzieć o tym ze jest skuteczny i ze działa tak jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandafg
for slim - nie działa; linea - tak sobie 50 na 50; slimgreen - zielona kawa - chyba najlepiej 80%, ale biorę 2 tabletki a nie jedną;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haliiina
A to działanie slimgreen na czym polega? Ja pierwszy raz o tym słyszę... Tyle teraz nowości, że łatwo się pogubić. A co myślicie o rozbijaniu tłuszczy za pomocą kwasów? Podobno pod skórę robi się zastrzyki i w ten sposób niszczy tłuszcz. Ktoś o tym słyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_kawa
ja bym się chyba bała zastrzyków, podejrzanie to brzmi. Co do slimgreen to po prostu zwykła zielona kawa. Tym się różni od tej co pijemy, że nie jest palona i tym samym jest bogatsza w zdrowe składniki. Jeden z nich to kwas chlorogenowy, który bierze udział w spalaniu tłuszczu i poprawia metabolizm cukrów, więc jak ktoś ma problemy ze słodyczami to też powinno trochę pomóc. Jak coś wybieram to staram się aby było to w miarę naturalne i zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelkowa333
Jesli juz to zdecydowanie wybrałabym wspomnianą kurację Double Detox. Nie lubie diet, wiec tu liczyłabym tylko na suplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikittax
Namówiłyście mnie i kupiłam tę zieloną kawę... dam znać czy w ogóle działa. Mój cel to 16kg ;((( tyle zostało mi po drugiej ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikittax
no u mnie ruszyło się trochę - pełne 3kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iire4
Hej! A słyszeliście coś o produktach z firmy Helfix ? Bardzo dużo czytałam na temat SCleanUp , podobno odchudza poprzez czyszczenie i sie zastanawiam czy sobie tego nie kupić. Jak myślicie warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka SS
Nie zawsze po tabletkach anty się tyje. Ale, jak nie jesteś do nich przekonana, to możesz kupić inny preparat na trądzik. Ja już od dłuższego czasu stosuję taki zestaw na trądzik Acnezine (stąd:http://www.vitalab.pl/1,acnezine.html ). Są w nim tabletki i krem. Kupiłam go, gdy drożdże i bratek na trądzik się nie sprawdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota Setka
Z tego co widziałam Helfix jest drogi, ale na pewno dużym plusem jest skład - same organiczne składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupla na lato
ja stosuje slim green od 36 dni na wadze 6kg mniej cm leca, dieta plus ruch i zielona herbata duzo. zastanawiam sie czy nie bede brala po 2 tabl, do wandafg jak sie czujesz skoro bierzesz 2 tabl, i jak dlugo jestes na slim green? ile schudlas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvakusia
A ja też musze przyznać ze Duble Detox jest bardzo dobrym suplementem. Tutaj na pewno spokojnie mozna mówic o oczyszczeniu organizmu i taka ciekawostka, juz po 7 dniach przyjmowania nawet zapach potu sie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzona już.....
Moją przygodę z odchudzaniem ( ważyłam wtedy 83 kg) , rozpoczęłam od diety kopenhaskiej, po 2 tyg, było mnie mniej o równe 5 kg.To dało mi wielką motywację, do dalszego chudnięcia .Starałam się , by nie nastąpił efekt jojo , o którym niektórzy mówili , i udało się , a nawet nadal chudłam , ograniczając nieco jedzenie , mniej więcej 1 kg miesięcznie.Jakieś 4 lata temu , na wadze było już 74 kg. Dużo czytałam na temat różnych diet , stosowałam amerykańską, nic to nie dało , próbowałam niełączeniowej i innych , aż doszłam do wniosku , że najlepsza to mż. Dziś ważę 63 kg , jem wszystko , ale w granicach kalorii , przewidzianych dla mojego wzrostu i wagi ( 166/63), ponadto spacery i cotygodniowe zabawy taneczne , wagę tę utrzymuję od 3 lat .Może nie jest to wiele , ale ogólnie schudłam 20 kg, co w moim wieku ( dojrzałym) , jest super wagą. Spacery , trochę ćwiczeń i taniec , spowodowały , ze nie ma obwisłego brzucha , zbędnej skóry na udach ( zresztą te, zawsze maiłam szczupłe , figura klepsydry).Jestem zadowolona z mojej wagi i wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylka95
Witam wszystkich ja osobiście polecam Dietę Light jestem z niej bardzo zadowolona lato się zbliża zbędne kilogramy znikają mam siedzącą pracę niby nie jem dużo, ale po zimie zrobiłam przegląd garderoby i nie mogłam się zmieścić w letnie ciuszki. Czytałam na ten temat dużo zasięgnęłam opinii farmaceutki znajomej i się zdecydowałam i nie żałuję! Odradzam kupowania w aptekach stacjonarnych, w necie ta dieta jest o wiele tańsza ja kupuję tutaj http://www.efarm24.pl/category/164 ,dieta-light w ciągu 2 tygodni schudłam 5 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamelka 0
Większość preparatów (szczególnie tych tanich) to ściema. Zazwyczaj w ogóle nie działają, a używałam ich naprawdę dużo i sporo kasy w nie wywaliłam. Naprawdę lepiej wydać na coś droższego, ale skuteczniejszego (jak np. produkty firmy Helfix). No i same suplementy niczego nie zmienią dopóki nie nie skoordynuje się ich z odpowiednią dietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FiniksP
A porpos Helfix, słyszał ktoś o programie odnowy biologicznej, który poleca firma Helfix na swoim fanpage'u? Myślę, że przydałby się tym, którzy myślą, że same tabletki pomogą im odmłodnieć albo schudnąć... Trzeba zacząć o siebie dbać i działać od środka i od zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskoala
na pewno nie da się schudnąć tylko dzięki suplementom -to na 100% i nie ma takich, że pozwolą ci stracić 5 kg, jak będziesz tylko siedzieć na kanapie i wżerać pączki. ALE jak już się ruszasz, to mam sprawdzone tabletki Figura Extraslim - biorę zawsze przed pójściem na rower i czuję, że mam wtedy więcej energii i jakoś lepiej mi się pedałuje. one przyspieszają spalanie tłuszczu, ale najpierw same musimy zadbać, żeby zacząć spalać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olesska
novoslim jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniejszalzejsza
forever slin - nie działa, bolał mnie żołądek zielona kawa - nie zadziałała Nopalina - działa dokładnie tak, jak opisuje producent (co za miłe zaskoczenie) aplefit - też żadnych efektów generalnie to prawie wszystkie środki to obiecanki cacanki. już nie będę eksperymentować, szkoda mi zdrowia. Noaplinę biorę, bo skład to w zasadzie jedzenie i nie ma możliwości, żeby cokolwiek mogło zaszkodzić. Ale też jak osiągnę cel to odstawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Finiks- ja słyszałam o tym bo mam ich na facebooku i własnie widziałam ostatnio że zajęli pierwsze miejsce w konkursie Złota Pieczęć Natury 2013 na najlepszy NUTRIKOSMETYK i dobrze mówisz trzeba sie wziąć za siebie ;) Mimo,że dużo pracuje to i tak musze znaleźć odrobinkę czasu na to. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAula834
mniejszalzejsza - miałam podobnie tak jak Ty, zwątpiłam swego czasu w te wszytskie specyfiki , suplementy itd, do momentu aż natrafiłam na pozytywne opinie na przeróznych forach odnosnie novoslimu , pomyslałam- a raz kozie smierc, spróbuje jeszcze tego, dzis wiem ze było warto bo ten srodek naprawde działa, przede wszytskim hamuje apetyt , głównie na słodycze , dzieki czemu przestałam podjadać miedzy posiłkami, do tego ćwicze dośc regularnie i naprawde po raz pierwszy widzę oczekiwany efekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka18181818
mniejszalzejsza - miałam podobnie tak jak Ty, zwątpiłam swego czasu w te wszytskie specyfiki , suplementy itd, do momentu aż natrafiłam na pozytywne opinie na przeróznych forach odnosnie novoslimu , pomyslałam- a raz kozie smierc, spróbuje jeszcze tego, dzis wiem ze było warto bo ten srodek naprawde działa, przede wszytskim hamuje apetyt , głównie na słodycze , dzieki czemu przestałam podjadać miedzy posiłkami, do tego ćwicze dośc regularnie i naprawde po raz pierwszy widzę oczekiwany efekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka18181818
mniejszalzejsza - miałam podobnie tak jak Ty, zwątpiłam swego czasu w te wszytskie specyfiki , suplementy itd, do momentu aż natrafiłam na pozytywne opinie na przeróznych forach odnosnie novoslimu , pomyslałam- a raz kozie smierc, spróbuje jeszcze tego, dzis wiem ze było warto bo ten srodek naprawde działa, przede wszytskim hamuje apetyt , głównie na słodycze , dzieki czemu przestałam podjadać miedzy posiłkami, do tego ćwicze dośc regularnie i naprawde po raz pierwszy widzę oczekiwany efekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula Ruda
mniejszalzejsza - miałam podobnie tak jak Ty, zwątpiłam swego czasu w te wszytskie specyfiki , suplementy itd, do momentu aż natrafiłam na pozytywne opinie na przeróznych forach odnosnie novoslimu , pomyslałam- a raz kozie smierc, spróbuje jeszcze tego, dzis wiem ze było warto bo ten srodek naprawde działa, przede wszytskim hamuje apetyt , głównie na słodycze , dzieki czemu przestałam podjadać miedzy posiłkami, do tego ćwicze dośc regularnie i naprawde po raz pierwszy widzę oczekiwany efekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula Ruda
mniejszalzejsza - miałam podobnie tak jak Ty, zwątpiłam swego czasu w te wszytskie specyfiki , suplementy itd, do momentu aż natrafiłam na pozytywne opinie na przeróznych forach odnosnie novoslimu , pomyslałam- a raz kozie smierc, spróbuje jeszcze tego, dzis wiem ze było warto bo ten srodek naprawde działa, przede wszytskim hamuje apetyt , głównie na słodycze , dzieki czemu przestałam podjadać miedzy posiłkami, do tego ćwicze dośc regularnie i naprawde po raz pierwszy widzę oczekiwany efekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara292
Ja też dłuuugo szukałam czegoś dla siebie. 170 cm i 81 kg. A jeszcze 3 lata temu ważyłam 56 kg. Okropnie się zaniedbałam. Podjadanie słodyczy zrobiło ze mnie morświna ;)) Początkowo nie ufałam żadnym preparatom, ale raz skusiłam się na koktajle i stało się niemożliwe. Zajrzyjcie na stronę http://wagastop.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara292
Ja też dłuuugo szukałam czegoś dla siebie. 170 cm i 81 kg. A jeszcze 3 lata temu ważyłam 56 kg. Okropnie się zaniedbałam. Podjadanie słodyczy zrobiło ze mnie morświna ;)) Początkowo nie ufałam żadnym preparatom, ale raz skusiłam się na koktajle i stało się niemożliwe. Zajrzyjcie na stronę http://wagastop.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pia27
Ja też dłuuugo szukałam czegoś dla siebie. 170 cm i 81 kg. A jeszcze 3 lata temu ważyłam 56 kg. Okropnie się zaniedbałam. Podjadanie słodyczy zrobiło ze mnie morświna ;)) Początkowo nie ufałam żadnym preparatom, ale raz skusiłam się na koktajle i stało się niemożliwe. Zajrzyjcie na stronę http://wagastop.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SingleLady88
novoslim zmniejsza apetyt i przyspiesza trawienie:) Czego więcej oczekiwac od suplementu. Nalezy połączyc to z odpowiednia dietą i ruchem a efekt murowany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresagrzesiak
nie zgodzę się z poprzednikami, którzy twierdzą, że żadne środki odchudzające nie działają, po prostu trzeba dokonywać odpowiednich wyborów. na rynku jest wiele firm oferujących produkty wspomagające odchudzanie, jedne są mniej skuteczne, inne bardziej. Do tego każdy ma inny typ organizmu, inną przemianę materii, inne nawyki i tak dalej. Na koniec, nie zapominajmy o tym, żeby środki wspomagające odchudzanie były skomponowane z naturalnych składników, bo po co dodatkowo faszerować się chemią jeśli mamy jej dosyć w codziennym jedzeniu? Żeby nie być gołosłowną, podam przykładowy ranking, w którym testowano kilka środków dostępnych na rynku: http://skutecznetabletkinaodchudzanie.com.pl/ Według mnie, środki na odchudzanie to dobra alternatywa dla wielu osób, ale wybierajmy je z głową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×