Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hania grubasek

Jakie preparaty odchudzające działają ?

Polecane posty

Gość Grażyna_Tychy
Ostatnio brałam tabletki acai berry i są naprawdę warte polecenia, schudłam ponad 8kg już na nich, tutaj więcej info: http://acai-berry.soup.io

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaaaaaaaaaaaaa
acai berry Hoodia Gordoni XLS Medical Formoline Nuvoryn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edimax
Działają także tabletki spod tego adresu aurelina@onet.pl ta pani ma xiyouji i jest oryginalne ja schudłam 5 kg w miesiąc bez ćwiczeń i głodówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia 12
Dobre są Adipex Retard. Biore je już 2 tydzień i jestem zadowolona z efektów:) Zakupiłam u Pani Aldony 730640357:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie na Helfix.pl są odpowiednie kompozycje ziołowe, które warto stosować. Nie jest to żaden szajs, tak jak sprzedają w wielu sklepach internetowych, a czasem i nawet w aptekach. Ja stosowałam na dożywienie 4MuchMore, bo niestety niektórzy myślą, że wtedy należy nic nie jeść i głodować, co jest koszmarnym błędem... A potrzeba witamin!!! Mogłam też pozostałe zakupić, ale nie było mnie stać w tamtym okresie. A wiecie co jest najlepsze? Że pomimo stosowania jednego opakowania waga mi znacząca spadła po 2 miesiącach... Proponuję tym się zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu Chiński meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex NOVOSLIM, ASYSTORSLIM, Meridia i itp- trucizny. TO TOKSYCZNE CHIŃSKE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz i dwa i trzy
4MuchMore - rewelacja. Dziękuję. Nie spodziewałam się, że zaczną powoli pojawiać się efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietawbieli
Figura noappetait, bo w realny sposób hamuje mój głód. Mnie tylko pozostaje walczyć z łakomstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamparam88
zgadzam się z figurą no-apetite, pomaga kiedy mam wieczorne napady głodu, tylko smak ananasowy mi nie odpowiada niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Slimcea. Chamuje łaknienie już po paru dniach kuracji. Waga spada od 2 tygodnia stosowania w moim przypadku. rewelacja jak na ten moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladyna29
Moje drogie.wszelkiego rodzaju preparaty wspomagajace odchudzanie,to gownianie suplementy,ktore odchudzaja ale nasze portwele i tyle,sa jednak leki dostepne w deutschland dostepne do leczenia otylosci,wspomagania odchudzania i sa to leki,dlaczego sa niedostepne u nas bo sa za dobre,i reszta firm niebedzie zarabiac,wiem bo stosowalam i stosuja je moje kolezanki,potwierdzam ze sa to leki na recepte -drogie ,skuteczne,ale dostepne ,jak macie pytania to bardzo chetnie odpowiem.Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chrom na mnie dziala..biore 3 ci miesiąc i zero słodkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie najlepiej zadziałał UltraSlim. O Ty że jest to najlepszy suplement oraz że statystyki nie kłamią przekonałam się osobiście i to co piszą na www.najlepsze-suplementy24.pl sprawdziło się w 100% kuracja trwała 3 miesiące zrzuciłam 13kg przy średniej aktywności fizycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta 33
Nie wierzyłam w działanie suplementów wspomagających odchudzanie aż nie zobaczyłam jakie dają efekty. Koleżanka z pracy (również pulchniutka jak i ja) zastosowała Ultra slim po miesiącu miała mniej o 4kg co już było po niej widać. Pełna nadziei również kupiłam ten suplement na www.najlepsze-suplementy24.pl i rozpoczęłam kuracje. Jem tak jak wcześniej w niewielkich ilościach i niemal wcale słodyczy. Podkręciłam aktywność fizyczną by osiągnąć jak najlepszy efekt. Rezultat to 4,5kg w miesiąc. Już zamówiłam kolejne dwa opakowania bo łącznie chce zrzucić 15kg. Polecam. Przekonałam się że działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żółta żarówa - ja też piję zielona kawę z zakawowanych. Pije już 2 miesiące i 4 kg mniej. Może to nie jest szybka utrata wagi, ale mnie sie jeszcze nigdy nie udało schudnąć więcej niż 2kg:) Ja jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi877
Jeśli chodzi o Helfix, który z nich działa najlepiej? Bo widzę, że każdy ma odmienne właściwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobroczynna Bydgoszczanka
Szczerze mówiąc, próbowałam każdy z nich. Uważam, że to zależy od osoby, kwestia indywidualna. Musisz wiedzieć jaki prowadzisz tryb życia, jak się odżywiasz, jaką masz pracę. Na tej podstawie najlepiej dopasować leki do swoich potrzeb. Generalnie każdy, nieważne jaki zastosujesz, powinien się sprawdzić. Sęk w tym, że jeden bardziej, inny mniej, tak więc dobrze się zastanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewwka
Nie wierzę w takie super odchudzające produkty! Polecam Perfect Diet dobre jedzenie, konsultacje z dietetykiem przez cały czas trwania diety i to jest zdecydowanie zdrowsza opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grebcka
Do swojej diety dodałam slimcea, bardzo dobrze wpłyneła na mój organizm. Wcześniej męczyłam się z zrzuceniem kilogramów bo sama dieta i spotr średnio mi pomagał, ale jak dodałam slimcea do sytuacja odwróciła się o 180 stopni, zaczełam gubić kilogramy w takim tempie jak oczekiwałam, ogólnie w okresie 3 miesięcy schudłam 11 kilogramów, tylko niestety podczas pierwszego miesiąca były to tylko 2 kg, dlatego dziewczyny nie warto się poddawać tylko brnąć dalej, na niektórych wpływa to odrazu, a na niektórych po upływie pewnego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się wspomagam zielona kawą z www.zakawowani.pl i póki co jestem szczuplejsza o 4kg! Hura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odchudzałam się z tabletkami EDIXAL kosztowały ok 30 zł trochę piekło w żołądku ale dało się wytrzymać a jeśli chldzi o efekty to 6 kg w przeciągu miesiąca jak za tę cenę to efekt suuuper tym bardziej że brałam takie tabletki które kosztowały i nawet 300 zł a efekty były mizerne prawie zerowe a edixal mi pomógł i jeszcze będe je brała bo przedemną jeszcze 10 kg pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co powiecie o różnych herbatkach odchudzających? warto to stosować? jakieś tanie to nie jest, ale jeśli skuteczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×