Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szylusia

Ametyst,Coralbay,MoniaAnia,Miffy,Ja-neczka, itd.ZACZNIJMY OD NOWA!!!

Polecane posty

HEJ HEJ🌼 Hmn narazie nie mysle o testowaniu,jakos tak sie odstresowałam w tym Aqua parku wczoraj i jest mi miło,przyjemnie i lekko;););)Objawy w sumie zniknęły,tzn.boła piersi ale nie mocno,po wczorajszym masazu męża lędzwie też prawie nie bolą,dół brzucha delikatnie.Więc ja-neczka nie martw się będziemy razem na pózny maj zafasalkowane;);););) Poczekam do czwartku jak do tego czasu będe miała objawy typowe przed okresem to wiadomo nie bedzie sensu nawet robić testu:(:(zobaczymy Staram sie o tym nie myśleć,bo nie ma co się stresowac ,co ma byc to będzie!!!! Ojj kurcze ciekawe jak tam nasza Coral❤️oby chociaż jej się udało!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Coral, daj znać jak tylko poznasz wynik. Ale sie denerwuję, jakbym to ja czekała na wlasny :) Serduchem jestem z Tobą, trzymaj się :) Szylusiu, fajna taka Twoja postawa, podoba mi się:) Ale ja i tak myślę ze to ciąża :D Milego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj MoniaAnia:) Powiedz mi kochana, zadam moje odwieczne pytanie córeczka była zaplanowana czy pełen spontan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coral 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Ehhhhhhhhh ja też strasznie to przeżywam i juz sie nie moge doczekać az Coral tu wpadnie i powie nam szczęśliwą wiadomośc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼 ja-neczka Ty nie bądz taka pewna tej mojej ciąży,bo to moje poczatki starania poza tym jak wiesz bo pisałam o tym jakoś tak nam sie nie składało w robieniu fasolki;););) A poza tym co nie chcesz mieć mnie za towarzyszkę w końcu maja????;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem pobrali mi krew rano i czekam ........ale stresik duży nawet bardzo,wynik powinien być ok 13tej. Dzięki za kciuki i doping jak tylko dostanę wynik zaraz dam wam znać jak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coral❤️ kochana sie tak nie denerwuj,bo wiesz fasolkę miec mozesz w sobie;)Ojjj ja sama siedzę w pracy i patrzę co chwila czy coś piszesz i mam stresa tak jak ja-neczka ;)jeszcze godzina ufffff Coral 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekamy - wszyscy zniecierpliwieni na wyniki Coral , a jutro chyba na Twoje Szylusia - czy jednak nie? Ja wysłałam dzisiaj moją córcię (14 lat) na 2 tygodnie z dziadkiem do Grecji. Moi rodzice bardzo ją faworyzują. Ja nie do końca uważam, że to fajnie, gdy tylko jedno dziecko jedzie na taką wycieczkę. Ale chłopcy są młodsi i nie okazują za bardzo zazdrości. Mąż za to przeżywa, ile nas to kosztowalo. Ale co roku na takie drogie imprezy nie jeżdzi - więc niech sobie odpocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że ogólny stres na topiku......dziewczyny spokojnie trudno nie uda sie teraz to może kiedyś....tam w przyszłości. Dzięki Szylusia za piękny bukiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja-neczko pierwszego mam syna, dziecko planowaliśmy, płci nie, udało się za pierwszym razem - 17. dnia cyklu... Teraz staraliśmy się o córkę, czyli do owulacji na maksa, a potem czekanko, ale nic z tego nie wychodziło i w 4. miesiącu starań przytulaliśmy się przez calutki cykl, a termin z pierwszego USG wychodzi 2-3 dni póżniej niż z OM, więc pewnie znowu zaskoczyło pare dni po owulacji i raczej będzie chłopczyk... Nie wiem... tak sobie gdybam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik pozytywny beta Hcg 1500 więc bardzo dobry wynik.......ale jeszcze mam powtórzyć za dwa dni. Ale się cieszę ....i boję jednocześnie żeby wszystko było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CORAL !!!!!! ALE MI SIĘ GĘBA CIESZY ... SSSSSSSUUUUUUPPPPPPPPEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRR !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyliłam się z wynikiem bety 1050 a nie 1500 ale to też bardzo dobry wynik ....lekarz już mi gratulował. A mój M dumny jak paw......❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmnnnn Jerta🌼 wiesz sama niewiem ale chyba jutro to sobie odpuszczę jakoś wyzluzowałam narazie,Aqua park zdzialal cuda;););) Ale myślę tak sobie,ze chyba we czwartek rano zrobię test(maz bedzie miał służbe i albo będzie miał niespodziankę albo nie).Choc staram się wogóle o tym nie mowic,bo i po co zyjemy normalnie ja sobie mysle co mysle mam objawy jakie mam ale nic mu nie mowie bo po co ma sie nastawiac.........on sam czasami przytula sie do mojego brzucha i mowi do siebie cos w stylu\"no i co juz jest tam fasolka tatuisa??\";););) Wczoraj tez jak bylismy w aqua parku to mowil cos,ze jak bede w ciazy to bedzie mnei zabieral min.raz w tyg.na basen na ich jednostke,bo to dobrze mi zrobi!! Coral 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Przestań kochana takie rzeczy mowić,jesteś zafasolkowana i tyle bez dyskusji i nie wkręcaj sobie,ze moze kiedys sie uda!!!! Fakt co ma byc to bedzie ale poczekamy zobaczymy;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tu sie rozpisuje a już wszystko wiadomo!!!!! Coral 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 AZ MNIE ZAMUROWAŁO,GORACO MI SIE ZROBIŁO!!!!! HURRRRRRAAAAAAA HHHUUUURRRAAAA BOŻE JAK SIE CIESZĘ CORAL GRATULACJE❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia dzięki za gratulacje i kwiaty już mam cały pokój ukwiecony. Teraz czekam na ciebie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coral te kwiatki to z radości,bo naprawdę jestem szczęśliwa,ze Wam sie udało!!Kto jak kto ale Ty zasługujesz na to najbardziej!!!!❤️ Ja testuję może we czwartek jeszcze zobaczę,więc jak coś to ty powtarzasz bete w srodę a ja robie test we czwartek i wszystko będzie wiadomo!!!!! Choć mam przeczucie,ze ja............. Ze dostanę jednak @;( Ale nawet jak tak bedzie top i tak ciesze sie bardzo,ze Tobie sie udało!!! buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Szylusia ja powtarzam bete w środę żeby sprawdzić czy przyrasta prawidłowo.....cieszę się cholernie ale uwierzę chyba dopiero jak zobaczę na dzidzię nz Usg. To ja czekam na twoje testowanie z niecierpliwością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coral - gratuluję i trzymam kciuki. A za jakiś czas dowiemy się ile fasolek zamieszkało u Ciebie w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerta dzięki wielkie za gratulacje,o tym ile bedzie dzieciątek to chyba nie dowiemy się wcześniej jak za jakieś dwa tyg.ja narazie proszę gorąco Boga żeby wszystko tym razem poszło jak należy. Narazie po tym stresie mam ochotę na drzemkę.....w nocy jakoś nie mogłam spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczka dzieki śliczne......szkoda mi tylko że nie możemy się razem cieszyć...a taką miałam nadzieję. Teraz tylko muszę zrobić wszystko żeby utrzymać ciążę i żeby nie powtórzyła się sytucja jak ostatnio. Dzieki za kwiatki nie pomiętam kiedy tyle dostałam. Nadal mam leżeć ....ale wcale mi to nie przeszkadza teraz zrobię wszystko co mi każą. Trzymajciesię ciepło ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×