Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pasja

BIESIADA

Polecane posty

Nie wiem,gdzie podziewaja sie nasze kochane drzewka. Wierze,ze niebawem nas odwiedza. KOCHANE DRZEWKA🖐️_____________❤️❤️❤️❤️Pa,pa do zobaczenia na BIESIADZIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam BIESIADI 🖐️ JODELKO👄 GRABKU👄 WIAZKU👄 W głębi lasu na polanie Kolorowe wozy stoją. W barwne suknie Cyganeczki Zaraz się przebiorą. Stary Cygan ogień pali, Dzieci chrust przynoszą. A za pracę przy ognisku O cukierki proszą. Już strzelają iskry w górę, W garnku szumi woda. Tabor wkoło się rozsiada Każdej chwili szkoda. Słychać smętne dźwięki gitar Do śpiewu wabiące. Przy bębenkach w rękach kobiet Blaszki brzękające. Rozkołysał się tłum barwny, Spódnice szeleszczą. Gną się w tańcu smukłe ciała Iskry oczy pieszczą. Tęskna pieśń po lesie leci, Cygan ją układa. Romantyczna pieśń taboru - Cygańska ballada. Pozdrawiam i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy słońce na niebie, gdy wieczór zapada, Wędruje po świecie cygańska ballada. I śpiewa włóczęgom w dalekich dąbrowach, Jak dobrze z balladą wędrować. Usiądzie ballada przy ogniu wędrowca, I rzuci do ognia gałązkę jałowca. Kto raz się zachłysnął podobnym zapachem, Ten nigdy nie uśnie pod dachem. Niejeden próbował namówić balladę, By poszła do miasta i wzięła posadę. Że tam ją czekają przyjęcia i bale, A tutaj marnuje swój talent. Zaśmiała się lekko cygańska ballada Nie dla niej kariera, nie dla niej estrada. Bo w mieście balladom jest duszno i obco, I któż by zaśpiewał wędrowcom. Wędruje ballada bez płaszcza i boso, Spać idzie z księżycem a budzi się z rosą. I doli cygańskiej na inną nie zmieni Melodia szerokich przestrzeni. I poszła ballada na wieczną włóczęgę I śpiewa wędrowcom cygańską piosenkę. Wieczorem pod jednym sypiają namiotem, I nigdy nie przyjdą z powrotem. Są inne piosenki, dźwięczące jak młoty, Wesołe melodie codziennej roboty. A ona jest ptakiem, a ona jest wiatrem, Cygańską tęsknotą za światem. A kiedy cyganie do miast odjadą, Zostawią cię w lesie cygańska ballado. I może po roku pod starym namiotem, Odnajdę balladę z powrotem. DOBRANOC BIESIADO👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kochana JARZEBINKO🖐️ Jak milo,cieplutko w sercu ,gdy jestes na BIESIADZIE! Ale sie GRABIK ucieszy❤️ Piekne piosenki!!! Dziekuje👄 JARZEBINKO_____przytulam CIEBIE z calego serca❤️ PS. Pozniej napisze do Ciebie e-maila,,,,, Pozdrawiam CIEBIE bardzo serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec JARZEBINKO__________wirtualnie biegam po lesie w cyganskiej kreacji. A mam taka w domu i mam nadzieje,ze kiedys sie w nia ubiore.Juz wiem!!! Jak wroce,,,wystroje sie na powitanie z Toba! A potem urzadze cyganki wieczor.I co TY na to,,,,,???? Zaspiewam Ci cyganska ballade :D,,,,chociazby z Twojego repertuaru,,,, Tęskna pieśń po lesie leci, Cygan ją układa. Romantyczna pieśń taboru - Cygańska ballada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRABKU_______________-gdzie jestes?🖐️ Masz kolejne cyganskie ballady od JARZEBINKI! A ja dalej szukam,,,, Czesc juz masz na GG!!! hihihi chyba dotarly???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIZKU moj drogi____________czy Ty to widzisz? Czy mnie slyszysz? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUZ WIERSZ DLA WAS POSYLAM.................. „ Pochód nocnych myśli ” Dopiero nocą , gdy „życie” ludzkie zamiera Ja słyszę – swe wszystkie myśli tak wolno teraz płyną Lecz to nie jest cisza Za oknem przecież ptak śpiewa ... W betonowych miastach śpiewa tylko po ulicach syrena I roztrzaskany krzyk i poszarpany płacz dziecka Dopiero nocą , gdy „życie” ludzkie zamiera Życie wbiega przez drzwi , do okien puka I w głowie o myśl zrozumienia kołacze A ja słucham – A ja myślą patrzę w nie W głębie i w dno W PRZESTRZEŃ i w pustkę I nie śpię – i nie śpię CZUWAM słucham Cię życie Ja słucham – i TY Tych dobrych ludzi próśb wysłuchaj I Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ,ze przybieglam za pozno !!! Wiec do jutra biesiado. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Witam i pozdrawiam biesiade:classic_cool: Wyruszam na wycieczke po sklepach w poszukiwaniu cyganskich akcentow.Teraz wpadam na biesiade uslyszec Jarzebinki kochane Dzien dobry! 🌻 Jodelko,bardzo dziekuje!Poczte odebralam👄 🌻Jarzebinko,Twoje teksty juz wydrukowalam.Buziaczki👄 Milych pogawedek w gronie gosci! 🌻Wiazku,nie znikaj na dlugo, nie mozesz i juz.:D 🌻Nie zdawalam sobie sprawy ,ze bedzie tyle pracy.Wczoraj siedzialam do pozna w nocy i drukowalam teksty.Znalazlam tez sporo innych ciekawych rzeczy. Jestem dobrej mysli,ze zdaze na czas.Nie jestem przeciez osamotniona w przygotowaniach. 🖐️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻CYGAŃSKA BALLADA Słowa: M. Terlikowska , muzyka: E. Pałłasz Gdy słońce na niebie, gdy wieczór zapada, Wędruje po świecie cygańska ballada. I śpiewa włóczęgom w dalekich dąbrowach, Jak dobrze z balladą wędrować. Usiądzie ballada przy ogniu wędrowca, I rzuci do ognia gałązkę jałowca. Kto raz się zachłysnął podobnym zapachem, Ten nigdy nie uśnie pod dachem. Niejeden próbował namówić balladę, By poszła do miasta i wzięła posadę. Że tam ją czekają przyjęcia i bale, A tutaj marnuje swój talent. Zaśmiała się lekko cygańska ballada Nie dla niej kariera, nie dla niej estrada. Bo w mieście balladom jest duszno i obco, I któż by zaśpiewał wędrowcom. Wędruje ballada bez płaszcza i boso, Spać idzie z księżycem a budzi się z rosą. I doli cygańskiej na inną nie zmieni Melodia szerokich przestrzeni. I poszła ballada na wieczną włóczęgę I śpiewa wędrowcom cygańską piosenkę. Wieczorem pod jednym sypiają namiotem, I nigdy nie przyjdą z powrotem. Są inne piosenki, dźwięczące jak młoty, Wesołe melodie codziennej roboty. A ona jest ptakiem, a ona jest wiatrem, Cygańską tęsknotą za światem. A kiedy cyganie do miast odjadą, Zostawią cię w lesie cygańska ballado. I może po roku pod starym namiotem, Odnajdę balladę z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Burza Na morzu burza hula I wieje, wieje wiatr, Tęsknota mnie otula A ciebie miły brak Ref.: Zabrałeś serce moje Zabrałeś moje sny A mi pozostawiłeś Te łzy gorące łzy A mi jest szkoda lata I piękna białych bzów Tęsknota mnie oplata A ciebie nie ma już Ref.: Zabrałeś serce moje..... Tak chciała bym być z tobą Całować usta twe Ty przecież mnie kochałeś A już nie kochasz mnie Ref.: Zabrałeś serce moje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche namieszalam,hehhh 🌻Cyganeczka Zosia Znałem cyganeczkę Zosię kazali mi ją poślubić lecz me serce nie pozwala mojej cyganeczki lubić. x2 Na podwórzu na podwórzu cztery kare konie stoją lecz ty śliczna cyganeczko nigdy już nie będziesz moją. x2 A jak mi się znudzi wreszcie kupię sobie konia w mieście kupię konia i aksamit i pojadę z cyganami. x 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten odniósł sukces, kto żył dobrze, śmiał się często i kochał mocno, kto cieszył się szacunkiem inteligentnych ludzi, kto znalazł miejsce w świecie i wypełnił swoje zadanie; zostawił świat lepszym niż go zastał, czy to poprzez wyhodowanie piękniejszej odmiany maku, napisanie dobrego wiersza czy uratowanie czyjejś duszy; kto zawsze w pełni doceniał piękno Ziemi i potrafił to wyrazić; kto stale szukał tego, co najlepsze w bliźnich i dawał im to ci miał najlepszego; ktoś czyje życie było natchnieniem, a pamięć o nim jest błogosławieństwem. Bessie Anderson Stanley

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Cierpliwa Leszczynko!Witam.:classic_cool: 🌻Fajnie,ze jestes z nami. Bardzo ladna mysl. 🌻Posluchaj cyganskiej muzyki.Lubisz te klimaty? 🌻http://vasyl-junior.blog.onet.pl/2,ID195915986,index.html 🌻Jodelko,Wiazku-----wstawac spiochy :D Pozdrawiam🖐️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Nalezy kliknac na muzyke i otworzy sie.Wlasnie slucham... Przy okazji mozna obejrzec sobie mnostwo zdjec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ BIESIADO🖐️ DROGIE DRZEWKA________WIAZKU,JARZEBINKO,GRABKU,CIEPRLIWA LESZCZYNKO_________________witajcie❤️ Naprawde to lubie,,,bawmy sie,smiejmy sie!!! GRABKU_______ ciesze sie niezmiernie,ze posiedzialas dluzej na naszej BIESIADZIE!! Obudzily mnie cyganskie rytmy. Taka CIEBIE lubie!!! Faktycznie,wlozylas multum pracy!!!! Kochana,widze,ze juz dotarlas do wielu zrodel!!! Mam cicha nadzieje,ze juz znalazlas swoj upragniony szal czy chuste!! JARZEBINKO____________to teraz juz wiemy,dlaczego CIEBIE tak malo na BIESIADZIE! Na pewno spedzacie milo chwile,zatem z utesknieniem czekamy na kazde Twoje wejscie.Wiem,ze jesli tylko znajdziesz czas,wpadniesz do nas.Przeslij swoim gosciom ___________od biesiadnej ferajny___ najserdeczniejsze pozdrowienia!!!!! CIERPLIWA LESZCZYNKO___________jak milo CIEBIE ujrzec \"po latach\".Zagladaj do nas czesto,a najlepiej badz,,,badz z nami zawsze.Pieeeeeeeeeeknie napisalas❤️ Dziekuje,ze jestes!!! Pozdrawiam bardzo serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIAZKU,moje serduszko_____________a CIEBIE pominelam! Wybacz mi,,,,juz chcialam cos napisac na moj temat,ale ugryzlam sie w jezyk.,,,,, Wreszcie jestes!!! Zachryplam od wolania,,,,nogi odmowily posluszenstwa od szukania CIEBIE po lesie.Pytasz czemu ,,po lesie? Ostatnio hasalysmy po lesie ,,,,i slad po TOBIE zaginal. No wiec kochana,,,,juz nie oddalaj sie od BIESIADY!!! Przytulam CIEBIE bardzo mocno!! Pieeeeeeeeekny wiersz_____👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×