Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pasja

BIESIADA

Polecane posty

Szczęście nie jest przecież stanem wiecznym. Zresztą też i nie okresowym. Szczęście to po prostu taki skurcz serca, którego doznaje się czasami, kiedy człowieka przepełnia taka radość, że wprost trudno ją znieść. Znika równie szybko jak się pojawia. I nie ma go, dopóki nie nadejdzie znowu, by sprawić, że człowiek uzna życie za najwspanialszy dar. — Margit Sandemo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiejcie się ile tylko możecie, to dobrze robi. — Robert Baden-Powel Śmiech jest dla duszy tym samym, czym tlen dla płuc. — Louis de Funes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bal maskowy Wymyslny tworze szal, cudowny bal maskowy, fantazje ktos mi dal, bym w tancu pil kolory. Wodzirej wola znów: poetki prosza panów, w magicznym plasie slów taktowny rym wymaluj. Karnawal jeszcze trwa, na parkiet wchodza pióra, cichutko niby cma, a jednak krzyczy dusza, ze spiew, ze bal, ze sny, ze rytm upojnej nocy, tanecznym wierszem Ty, a z Toba wena kroczy. Pozostaw w cieniu lzy, a cieniom na pohybel, bal nie jest przeciez zly, dzis swiat wiruje winem. Chcesz bóstwem byc, wiec wlóz makijaz i szpileczki, w Krainie pelnej róz bedziesz mnie slowem piescic Poezjo! Ze mna tancz, poprowadz w swiat uludy, by kazdy z Toba walc pozwolil mury kruszyc, by zapomnienia noc po kres istnienia trwala, Poezjo ze mna badz, przy tobie moja wiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam JODELKO👄 WIAZKU👄ciesze sie, ze jestes z nami! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D a nie mowilam, ze dzien bez usmiechu jest dniem straconym !...... ale sie usmialam z Waszych dowcipow! :D GRABKU❤️ wiem, ze jestes bardzo zajeta, ale pokaz nam chociaz lapke! 🖐️ JARZEBINKO2 !👄 czy wrocilas juz z Twoich wojazy, czekamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JARZEBINKO kochana___________--witaj🖐️❤️ Nasz GRABIK zapracowany! Miejmy cicha nadzieje,ze pomacha nam!! Przezywa biedactwo,,,,mysle sobie,ze troche za duzo wziela na siebie.Tak to bywa,,,,,niestety,ze do pomocy jest zawsze garstka. Wiem o czym mowie,,,, Ojej,kiedys organizowalismy mnostwo tanecznych spotkan,,,,nawet Sylwestra skladkowego.I musze przyznac,ze obowiazki rozdzielone byly sprawiedliwie.Kazdy pilnowal swojej \"dzialeczki\".Wszyscy wywiazywali sie bez zastrzezen. Nie bylo,,,,nie mam czasu,male dzieci ,czy cos w tym stylu. Panowie dekorowali sale____oczywiscie pod nadzorem kolezanki,odpowiadajacej za to. Szalelismy do rana,,,a potem bralismy sie za uporzadkowywanie___aule /sale baletowa zostawialismy w idealnym porzadku. Och,,,ilez bylo tych zabaw!! Bylo naprawde zgodnie i radosnie. Jak milo powspominac,,,,👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JARZEBINKO 2___________wypatruje CIEBIE!🖐️ bedzie nam bardzo milo,,,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
: :D :D :D Rozmawia dwóch kolegów: - Podobno przestałeś pić? - To dzięki teściowej, stale widziałem ją potrójnie! :D :D :D - Panie dyrektorze, czy mógłbym otrzymać dzień urlopu, by pomóc teściowej przy przeprowadzce? - Wykluczone! - Bardzo dziekuję, wiedziałem że mogę na pana liczyć... :D :D :D Ile teściowa powinna mieć zębów ? Dwa ! Jeden do owierania piwa a drugi, żeby ją bolał ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ,,,dobre ,,JARZEBINKO! Dla CIEBIE spiewam :D Marek Grechuta » Godzina miłowania Dzień zasypia powoli i powoli noc brodzi czemu tobie się spieszy czemu szybko odchodzisz O, gdybyś chciała zostać na dłużej godzino miłowania łatwiej byłoby świat nakłonić do pojednania łatwiej byłoby prawdę mówić łatwiej składać słowa łatwiej tracić , łatwiej żegnać łatwiej wracać znowu Dni bez ciebie są puste co nam po nich zostanie o gdybyś chciała zatrzymać godziny przemijania O , gdybyś chciała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I niech mi ktos watpi w telepatie!!!! NO,,,, JARZEBINKO___________dokladnie o tej piosence myslalam i mam. Slucham i wspominam,,,Dziekuje❤️ Eleni » Zanim czas zmieni nas Gdy człowiek zdobył już wszechświata pył i kurz Nadziei bladą zieleń w swoich dłoniach niósł Na krótką drogę wziął miłości kruche szkło I wiarę, że pokona wszelkie zło Kto chwilkę życia skradł z milionów świetlnych lat Z wiecznością chce być za pan brat Kto mgnienie epok zna, kto wie, co śmiech i łza Ten poznał życie aż do dna Zanim czas zmieni nas, zakochajmy się chociażby jeden raz Bierzmy to, co daje los i nie mówmy, że już dość Cieszmy się z każdego dnia, póki miłość w sercach trwa Chrońmy świat zielonych lat, zanim młodość porwie wiatr Zanim czas odmieni nas, spójrzmy życiu prosto w twarz Zanim świt zapadnie w mrok, zróbmy chociaż jeden krok Niezmiennie płynie czas, spogląda w twarze gwiazd I niesie naszej ziemi tajemniczy blask Lecz planet srebrny pył nie wraca tam, gdzie był Dlatego nie spoglądaj nigdy w tył Nim słońca złoty krąg do naszych wpadnie rąk Na ziemi wznośmy szczęścia dom Nim nieba jasne skry wypełnią nasze dni Będziemy drogą życia szli Zanim czas zmieni nas, zakochajmy się chociażby jeden raz Bierzmy to, co daje los i nie mówmy, że już dość Cieszmy się z każdego dnia, póki miłość w sercach trwa Chrońmy świat zielonych lat, zanim młodość porwie wiatr Zanim czas odmieni nas, spójrzmy życiu prosto w twarz Zanim świt zapadnie w mrok, zróbmy chociaż jeden krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DRZEWKA kochane, czy Wy nas nie slyszycie! JODELKO! usiadzmy troche, moze dolacza do nas...... hej, hej, hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekny album,,,,to prawda,ze zycie tak krotkie jest! Uwielbiam Anne Jantar.Dziekuje Jarzebinko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D Jadą babcia i dziadek autobusem, strasznie trzęsie i mają kłopoty ze skasowaniem biletów.Nagle na światłach autobus sie zatrzymuje i babcia sie odzywa głosno: -Wsadzaj póki stoi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Północ. W domu kierownika sklepu monopolowego dzwoni telefon: - Halo. Czy to kierownik sklepu monopolowego? - Słucham? - O której pan jutro otwiera sklep? - Pan jest bezczelny! - kierownik rzuca słuchawkę na widełki. Godzina druga w nocy. W domu kierownika sklepu monopolowego dzwoni telefon. - Słucham? - mamrocze wyrwany ze snu kierownik. - Czy to kierownik sklepu monopolowego? - Tak. - Panie kierowniczku kochany, o której pan jutro otwiera? - Pan jest bezczelny i pijany! Pan już nie wie, co robi - denerwuje się kierownik i kładzie słuchawkę na widełki. Godzina czwarta nad ranem. Kierownika sklepu monopolowego znów wyrywa ze snu telefon. - Słucham? - Panie kierowniczku najmilszy, ja się tylko chciałem dowiedzieć, o której pan jutro otwiera. - Pan jest już kompletnie pijany - syczy kierownik. W takim stanie nawet wieczorem nie wpuszczę pana do sklepu! - Ale mnie nie chodzi o to, żeby pan mnie wpuścił. Mnie chodzi o to, żeby pan mnie wypuścił. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JODELKO 👄 Zycze milego popoludnia w towarzystwie sasiadeczki,🖐️ pozdrawiam!, biegne ogladac moj program... do pozniej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wylecialam z sieci,,,hihihi Moj kom dostal fisia,,,,z mojego smiechu.A juz myslalam,ze Janeczka uslyszy go,,,, JARZEBINKO_______________do zobaczenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JARZEBINKO_________________to tylko moje przypuszczenie. .Spokojnie!!!!:D Janeczka byla wczoraj wieczorem,,,nie sadze,ze zejdzie z gory:D,,,Slysze ,jak spaceruje po swoim mieszkaniu,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eleni » Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca Gdy słońce ześle na ziemię swój blask znów myśli me płyną od nieba do gwiazd gdy barwne kwiaty się chylą do rąk podnoszę do góry wzrok Tam w niebie wysokim jest dobro i zło podziwiam obłoki nim padnie z nich grom i szukam daremnie słów , które wziął wiatr i czego mi jeszcze brak Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca gdy dzień nie dzieli a noc nas łączy troszeczkę ziemi, troszeczkę serca tego pragniemy by piękniej żyć Troszeczkę ziemi, troszeczkę nieba bo chmur i cieni nam już nie trzeba Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca trochę nadziei i więcej nic Przyglądam się kwiatom i dobrze mi z tym dopóki trwa lato nie lękam się zim i chociaż jesienny powieje wnet wiatr odnajdę znów lata ślad Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca gdy dzień nie dzieli a noc nas łączy troszeczkę ziemi, troszeczkę serca tego pragniemy by piękniej żyć Troszeczkę ziemi, troszeczkę nieba bo chmur i cieni nam już nie trzeba Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca trochę nadziei i więcej nic To od lat jest moja pieśń , weź mój świat i w dłoniach nieś To od lat jest moja pieśń , weź mój świat i w dłoniach nieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×