Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pasja

BIESIADA

Polecane posty

GRABKU!!! Piekne linki muzyczne!!! Szabada ba,,,, No wiec,,,,slucham i wiruje jak cyganka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeeee,,,,,cos to nie tak!!! Poszukajcie sobie w linku od GRABKA.Nie potrafie ,a szkoda!! Wczoraj czytalam rozne wywiady,,,Usmialam sie ze Stefana z filmu "M jak milosc"_________/Stefan Mo"ller/ Na pytanie czy latwo sie wzrusza?_______odpowiedzial: ",,,mialem ciarki na plecach,gdy ogladalem papieza Jana Pawla II w tv w 1999 roku.Czekalo na niego 40.000 gorali w strojach ludowych,a gdy sie pojawil,wszyscy uklekli. Nie wiem,chyba chcialo mi sie plakac.To bylo wspaniale"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo ,,,o filmie "Pianista" "Trzy lata temu zglosilem sie do wytworni filmowej na Chelmska.Dostalem,jako jeden z dwustu "role" jenca wojennego.W wytworni,w ktorej jestem teraz codziennie,bylem po raz pierwszy.Na policzku,na moja prosba,zrobiono mi w charakteryzorni wielka krwawa rane.W marnym zniszczonym mundurze jenca niemieckiego udalem sie do autokaru,ktory mnie i innych jencow zawiozl na plan filmowy odlegly 40 km od W_wy. Byl poczatek kwietnia,godz.8:00 rano i lodowate zimno. Na miejscu czekal na nas osobiscie mistrz Polanski. Kazdy dostal od mistrza polecenie. Wy,po prostu,rozmawiacie,a ty____zwrocil sie do mnie,tak po prostu lezysz na podlodze,a po namysle,tak,tak po prostu lezysz. No wiec leze tak juz 4 godziny i nic sie nie dzieje.Zmarzlem na kosc. Nie wytrzymalem,podchodze do producenta i pytam:"Jak dlugo potrwaja zdjecia?" Przewidujemy do 20:00,ale moze byc dluzej. "O nie,nic z tego i ,,,,zdezertowalem,w zszarganym mundurze jenca ,z rana na policzku chcialem natychmiast wrocic do Warszawy. W tej sytuacji najlepszym wyjsciem byl autostop. Kierowca ciezarowki zapytal:____A pan co,swiezo spod Stalingradu?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieram sie za sobotnie porzadki______do zobaczenia🖐️ A muzyczka gra,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEKUJEMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Witam i pozdrawiam biesiade:classic_cool: 🌻Usmialam sie z pomaranczowych linkow :D 🌻Stefan jest super.Jest bardzo pogodnym czlowiekiem. Napotkany kierowca mial poczucie humoru.Swietna historyjka. 🌻Jodelko,dziekuje za piosenke❤️ 🌻Buziaczki dla zajetych drzewek: Jarzebinki,Wiazka i Cierpliwej Leszczynki👄👄👄👄 🌻Cos z tworczosci de Mello... MLECZE Pewien człowiek, niezmiernie dumny z trawnika w swoim ogrodzie, zauważył nagle, że na tym trawniku wyrosło mnóstwo mleczy. I choć próbował wszelkich sposobów, żeby się ich pozbyć, nie potrafił zapobiec temu, by stały się prawdziwą plagą. Wreszcie napisał do ministra rolnictwa donosząc o wszelkich usiłowaniach, jakie był podejmował, i zakończył list pytając: „Co mogę zrobić?” Wkrótce nadeszła odpowiedź: „Radzimy Panu nauczyć się ja kochać”. Ja również miałem trawnik, z którego byłem bardzo dumny, i również mnie dotknęła plaga mleczy, które próbowałem zwalczyć wszystkimi możliwymi sposobami. Tak więc nauczyć się je kochać nie było wcale łatwo. Zacząłem mówić do nich codziennie. Serdecznie i przyjaźnie. One jednak odpowiadały mi gorzkim milczeniem. Jeszcze ubolewały nad walką jaką im wytoczyłem. Prawdopodobnie miały też jakieś wątpliwości co do moich motywów. Nie musiałem jednak czekać długo, by zaczęły się uśmiechać i uzyskały spokój. Wręcz zaczęły odpowiadać na to co im mówiłem. Szybko zostaliśmy przyjaciółmi. Oczywiście, że mój trawnik uległ zniszczeniu, ale za to jak uroczy stał się mój ogród!... Stopniowo tracił wzrok, mimo że starał się tego uniknąć wszelkimi sposobami. Kiedy lekarstwa już przestały działać, dalej bronił się gwałtownie. Musiałem nabrać odwagi, aby mu powiedzieć: - Radzę ci, byś nauczył się kochać swoją ślepotę. To była prawdziwa walka. Początkowo nie chciał nawiązać ze swoją ślepotą kontaktu, powiedzieć do niej jednego słowa. Kiedy wreszcie osiągnął tyle, że mógł z nią rozmawiać, jego słowa były pełne złości i goryczy. Ale nie przestawał mówić i z czasem słowa przybierały ton rezygnacji, potem tolerancji i wreszcie akceptacji aż pewnego dnia, ku jego zdumieniu, stały się słowami sympatii i ... miłości. Nadszedł dzień, w którym był zdolny objąć ramieniem swoją ślepotę i powiedzieć jej: „Kocham cię”. I tego dnia zobaczyłem, że znowu się uśmiechnął. A jaki słodki był ten uśmiech! Naturalnie, stracił wzrok na zawsze. Ale jak piękna stała się jego twarz! Dużo piękniejsza niż była, nim przyszła żyć z nim ślepota. 🌻Milego niedzielnego popoludnia! 🖐️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Zabieram sie do poszukiwania materialu. Piosenki super:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ BIESIADO🖐️ KOCHANE DRZEWKA!! GRABKU i CIERPLIWA LESZCZYNKO_____________witajcie🖐️ Wszystko to prawda! Cieszmy sie zyciem i bo ono jedyne jest najdrozsze!Rozpieszczajmy sie ! U mnie zimo,bialo ale slonecznie.Wybieram sie do kosciola,wiec za dlugo tu nie posiedze.A potem wyruszam na obiadek do mojej ulubionej restauracji goralskiej. Pozdrawiam was bardzo serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie ma tyle kolorów, ile potrafisz w nim dostrzec. — Małgorzata Stolarska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEZDROZE,,,,, Czymze jest ZYCIE,jesli nie bycie dobrym i serdecznym dla innych? Chyba,ze jestes juz do tego stopnia martwy, ze zapomniales,ze masz zyc,ze ze srodka do zycia uczyniles jego cel? Tak wlasnie jest: Musisz pracowac i zarabiac pieniadze, by zyc.Cel to zyc.Zyc szczesliwie. Ale najbolesniejsza pomylka naszych czasow jest fakt, iz wielu ludzi uczynilo ze srodka cel. Zyja,by pracowac,a przede wszystkim, by zarabiac pieniadze,jak najwiecej pieniedzy. I w ten sposob wiklaja sie w problemy nie do rozwiazania. Podstawa ich zycia jest z gruntu falszywa. Nie daj sie omamic tym wszystkim pokusom, ktore sa ci oferowane niczym zycie za gotowke. Zycie jest przeciez wlasciwie bardzo proste.jesli masz co jesc, w co sie ubrac i gdzie mieszkac____czego wiecej chcesz. Nie musisz przeciez robic nic innego jak byc radosny i radowac innych. nie zazdrosc nigdy tym, ktorzy flirtuja ze zlotym cielcem. Sa bowiem tak samo glupi jak ow zloty cielec. Kto sie z nim zada,siedzi w ciasnym wiezieniu. Pamietaj,by zyc,zyc dzis. Pomysl o innych,ktorych powinienes lubic i dawac im z siebie to,co najlepsze. Pamietaj,ze kazdy dzien jest ci dany jak wiecznosc po to,abys byl szczesliwy. Phil Bosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE DRZEWKA____________JARZEBINKO i WIAZKU!!! Pozdrawiam WAS.Mam cicha nadzieje,ze pomachacie do nas!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRY WIECZOR 🖐️ BIESIADO! 👄 JODELKO, WIAZKU, GRABKU , Cierpliwa Leszczynko! ❤️ Cierpliwa Leszczynko!❤️ piekne haslo dnia....... dodam cos do tego! http://www.radosc.1k.pl/🖐️ GRABKU! Piekny pomysl z Biesiada Cyganska, wiem , ze kosztuje to duzo pracy, ale ile bedzie radosci ......a potem ile wspanialych wspomnien!:D :D :D NIECH ZYJE BAL! 🌻🌻 BAL CYGANSKI 🌻🌻 A panującą na nim atmosfera, niech zostanie na dlugo w Twojej GRABKU pamieci! Cygańskie rytmy brzmią wesoło. W tańcu wiruje już wiele par. W kolorach tęczy błyszczą stroje. Czuje się miłych zapachów czar. Blaski ogniska lśnią na scenie. Pieśni wesołe płyną hen w dal. Sceneria Sali jak marzenie. To cygański bal. Potrawy cygańskie są na stołach. Każde danie ma poezji smak. Wodzirej do loterii woła. Wróżka wskazuje przyszłości znak. Szczęście kwitnie na wszystkich twarzach. Taniec dostarcza wciąż wrażeń moc. Taki bal tylko raz się zdarza. W sercach zostanie upojna noc. JODELKO!👄 tak kochana , zycie ma tyle kolorow...... Wiec moje kochane Drzewka: zyjmy nadzieja, chwytajmy kazdy dzien, zawsze na twarzy usmiech miejmy i nie poddawajmy sie !👄 ❤️❤️❤️ CHCE SIĘ ŻYĆ Boże Ty wszystko wiesz Co jest w naszych sercach i myślach Boże Ty wszystko możesz PRZY TOBIE Przy Tobie DZIĘKI TOBIE Dzięki tobie I DLA CIEBIE I dla Ciebie Choćby wiatr w oczy wiał to chce się żyć I z piersi wyrywa się Chce się żyć Bo jakie cudowne jest życie Gdy wiesz, że nie jesteś sam I chce się żyć To takie proste, Że ktoś przy tobie jest I nadzieję daje ci I wtedy wołasz do Boga Ja chcę żyć! Ja chcę żyć! Wtedy już nie jest trudne nic. :D WIAZKU, czekamy na Ciebie!👄 http://kartki.onet.pl/2354,,,,,tesknie-tesknie,kartki.html 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRAB..... zajeta szukaniem materialu do cyganskiej biesiady :D Cierpliwa Leszczynka ... odmierza pogodne godziny :D Jodelka...... w swojej ulubionej goralskiej restauracji :D A na Wiazka sie nie doczekalam...ale posylam Ci ....:D Kochane Drzewka mowie juz dobranoc, bo jestem zmeczona!💤 DOBRANOC BIESIADO 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIAZKU!......widze, ze link sie nie otwiera,juz nie wiem jak wyslac , kliknij prosze w kartki i wybierz \"TESKNIE\"; ten misiaczek z serduszkiem jest dla Ciebie :D👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY 🖐️ BIESIADO!👄 🌻🌻🌻🌻 W gorącym słońcu Casablanki, W piekącym skwarze elizejskich pól Szukałeś cienia swego domu, Który na długo z oczu znikł W paryskim zgiełku, wśród bulwarów, pod skwarnym niebem marokańskich wzgórz Słyszałeś nieraz dźwięk znajomy, Choć nierealny jak ze snu Ref. Tu jest twoje miejsce Tu masz swój ciasny ale własny kąt Tu jest twoje miejsce, tu jest twój dom 2. W najdalszym kącie tego świata, Dokąd cię zawiódł twój wędrowny los Tęskniłeś zawsze do tej ziemi, Na której nigdy nie brak trosk I tak jest zawsze, tak być musi Bo tylko jeden mamy w życiu dom Dokąd się wraca, gdy w potrzebie, Nawet z najdalszych świata stron Zycze Wam kochane drzewka milego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ BIESIADO🖐️ KOCHANA JARZEBINKO___________witaj🖐️ O tak,marzy sie nam ciepelko,,,,gorace rytmy,,,a tu za oknem zima w pelni.Oby do wiosny,,,jak czesto mawiamy! Niedziela przeminela milo i radosnie. JARZEBINKO___________czy juz goscie wyjechali? Ciesze sie,ze jestes ze mna,,,,Niestety,naszym drzewkom chyba brakuje czasu ,,,nie widze ich.Miejmy cicha nadzieje,ze przybeda. A naszego WIAZKA____________jak nie bylo,tak nie ma. Nie doczekalas sie,niestety. I ja tez.Smutno,,,,Ale,,czekajmy cierpliwie👄 Pozdrawiam Ciebie i nieobecne drzewka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE DRZEWKA! Czy WY slyszycie te piekne rytmy i wzruszajace slowa? ❤️ JARZEBINKO___________piekna piosenka.Uwielbiam ja,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POGODZIC SIE,,,, Aby choc troche byc szczesliwym, miec troche radosci na ziemi, musisz pogodzic sie z zyciem, ze swoim wlasnym zyciem,takim,jakie ono jest, teraz,w tej chwili. Musisz zaakceptowac swa prace, ludzi cie otaczajacych, ich bledy i wady. Musisz pogodzic sie z ograniczeniami swojego portfela, ze swoja twarza,ktorej sobie nie wybrales, swoimi zdolnosciami i warunkami zycia, nawet jesli u sasiada wszystko jest lepsze. Pojednaj sie z zyciem. Tkwisz we wlasnej skorze. W innej skorze nie czulbys sie juz bezpiecznie. Zawrzyj pokoj z samym soba, ze swoim losem,swoimi domownikami, z wszystkimi lidzmi i z Bogiem. A wtedy odnajdziesz spokoj i bedziesz o wiele szczesliwszy. Phil Bosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×