Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pasja

BIESIADA

Polecane posty

Wyrazy wspolczucia jarzebinko! Z mysla o twojej kochanej mamusi...ten krotki wiersz. Nie widzą Ciebie moje oczy, Nie słyszą Ciebie moje uszy; A jesteś światłem w mej pomroczy. A jesteś śpiewem w mojej duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich biesiadnikow. Przeczytalam ta smutna wiadomosc Jarzebinki. Tak mi przykro ..... Moja droga wiem ,ze nie ma teraz dla Ciebie slow pocieszenia. Wiem jak bardzo jest rozdarte twoje serce. Jarzebinko -Jezus kontynuuje swą mowę pożegnalną podczas Ostatniej Wieczerzy i mówi do uczniów: Słyszeliście, że wam powiedziałem: Odchodzę i przyjdę znów do was. Gdybyście Mnie miłowali, rozradowalibyście się, że idę do Ojca… (J 14, 28). Twoja mamusia juz tam jest. Wierze w to ,ze jest jej tam dobrze i jest szczesliwa. Tylko ty jarzebinko musisz sobie poradzic z pustka i samotnoscia jaka odczowasz po smierci mamusi. Jarzebinko wspominaj wspolnie spedzone szczesliwe chwile . Mow o Niej. Placz jesli chcesz plakac. Ten którego opłakujemy, nie jest nieobecny, lecz tylko niewidoczny, jego oczy promieniejące chwałą odbijają się w naszych oczach pełnych łez.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
» Asnyk Adam » \"Ach,jak mi smutno\" Ach, jak mi smutno! Ach, jak mi smutno! Mój anioł mnie rzucił, W daleki odbiegł świat, I próżno wzywam, ażeby mi zwrócił Zabrany marzeń kwiat. Ach, jak mi smutno! Cień mnie już otacza, Posępny grobu cień; Serce się jeszcze zrywa i rozpacza, Szukając jasnych tchnień. Ale na próżno uciszyć się lęka I próżno przeszłość oskarża rozrzutną... Cięży już nad nim niewidzialna ręka - Ach, jak mi smutno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęsknota Na progu My wszyscy I rośnie w nas Niepokój Uchyl drzwi Może tam Już chodzi się Po gwiazdach Adam Ziemianin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotni jak gwiazdy Czasem tak po ludzku Współczujesz nam Boże Bo nawet Ty nie zawsze Pomóc nam możesz Nie żebyś boskość swą Czy moc bożą tracił Lecz zbyt jasno widzisz Że my mali tacy Chowasz więc nasze sprawy Do bocznej kieszeni I jakbyś zapomniał Że my tu na Ziemi Samotni jak gwiazdy Które w ruch puściłeś Lub jak kruche gałęzie Którym wiatr skradł siłę A Twoje święte nakazy Tak niezwykłe plany Często nam niepojęte Więc jak im sprostamy? Choć Ty najlepiej wiesz Po co zsyłasz burzę Wiesz też kto cierpliwy A kto nie zdzierży dłużej Tyle jest cierpliwości W Twej boskiej postawie Czasem tak nam trudno Ty najlepiej wiesz- Panie A świat się kręci Coraz bardziej szalony Jakby wyrwał się nagle Spod wszelkiej kontroli Adam Ziemiani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem martwy. Idę jedynie na drugi brzeg. Życie się zmienia. Wszystko będzie światłem. Wszystko będzie miłością. W Bogu spełnią się wszelkie marzenia. Mogę być tylko wdzięczny. Moje szczęście jest pełne. Żyję. Jestem spokojny, ponieważ znajduję się w ramionach nieskończonego miłującego Boga. Phil Bosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpiękniejsze są miłości, których nie ma Najpiękniejsze są miłości, których nie ma. Które jutro przyjdą albo nie. Najpiękniejsze są miłości, których nie ma. Światło z nieba nie wiadomo jak i gdzie. (...) Najpiękniejsze są miłości, które były. Są jak stare wino kiedy płynie czas. Najpiękniejsze są miłości, które były. Taka chwila przyjdzie na każdego z nas. Jonasz Kofta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej portret Naprawdę jaka jesteś Nie wie nikt Bo tego nie wiesz Nawet sama ty W tańczących wokół Ciemnych lustrach dni Rozbłyska twój Złoty śmiech Przerwany wpół Czuły gest W pamięci składam wciąż Pasjans z samych serc Naprawdę jaka jesteś Nie wie nikt To prawda niepotrzebna Wcale mi Gdy nie po drodze Będzie razem iść Uniosę twój Zapach snu Rysunek ust Barwę słów Nie dokończony Jasny portret twój Uniosę go Ocalę wszędzie Czy będziesz przy mnie Czy nie będziesz Talizman mój Z zamyśleń nagłych twych I rzęs Obdarowany Tobą miła Gdy powiesz do mnie kiedyś - Wybacz Przez życie pójdę Spoglądając wciąż wstecz Naprawdę jaka jesteś Nie wie nikt To prawda niepotrzebna Wcale mi Gdy nie po drodze Będzie razem iść Uniosę twój Zapach snu Rysunek ust Barwę słów Niedokończony Jasny portret twój Jonasz Kofta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała początek życia. Owijała na palec serdeczny jak pierścionek, chciała uchronić. Toczył się po ostrych pochyłościach, czasem piął się pod górę. Przychodził splątany i milczał. Nigdy już nie powróci na słodki tron jej kolan. Wyciągnięte ręce świecą w ciemności jak stare miasto Zbigniew Herbert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęsknię... Jak dziecko z dala od rąk swej matki - tak ja tęsknię za Tobą, Jak ziarno porzucone na kamienistej drodze z dala od żyznej gleby - tak ja tęsknię za Tobą, Jak owoc zawcześnie zerwany z drzewa mającego obfite soki - tak ja tęsknię za Tobą, Jak kamień na polnej łące, marzący o tym by stać się lilią wodną - tak ja pragnę nasycić uczucie mego serca pełnią Twej boskiej Miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość matki do dziecka jest bezgraniczna, pełna ciepła i zrozumienia. Dlatego tak wielka jest rozpacz przy jakimkolwiek dłuższym rozstaniu, a co dopiero śmierci. Warto pamiętać, że przez całe swoje życie można naprawdę polegać tylko na swojej matce, która, bez względu na wszystko, potrafi pocieszyć, doradzić i wysłuchać. Jest ona swego rodzaju bliską przyjaciółką, którą łączą z nami więzi rodzinne. Jest osobą najbliższą i najczulszą, wyrozumiałą i kochającą. Śmierć zaś jest najgorszym, co może spotkać bliską komuś osobę. Utrata kogoś takiego jak matka, jest stratą bolesną, jaka tylko może się przytrafić. Towarzyszy temu długotrwała rozpacz, smutek, łzy i żałość. Brakuje slow pocieszenia,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość matki do dziecka jest bezgraniczna, pełna ciepła i zrozumienia. Dlatego tak wielka jest rozpacz przy jakimkolwiek dłuższym rozstaniu, a co dopiero śmierci. Warto pamiętać, że przez całe swoje życie można naprawdę polegać tylko na swojej matce, która, bez względu na wszystko, potrafi pocieszyć, doradzić i wysłuchać. Jest ona swego rodzaju bliską przyjaciółką, którą łączą z nami więzi rodzinne. Jest osobą najbliższą i najczulszą, wyrozumiałą i kochającą. Śmierć zaś jest najgorszym, co może spotkać bliską komuś osobę. Utrata kogoś takiego jak matka, jest stratą bolesną. Towarzyszy temu długotrwała rozpacz, smutek, łzy i żałość. Brakuje slow pocieszenia,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstepna podszywaczko,,,, Okresl sie sama ____kim naprawde jestes! Przyjrzyj sie mojemu nickowi,,,pisze L bez kreseczki,,,, Uszanuj innych,,,skoro sama sie nie szanujesz! Moze do rana wykasujesz swoj wpis,,,,,,jak zawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane biesiadniczki❤️ Credo przyjaźni Wierze u Ciebie przyjacielu. Wierze w Twój uśmiech otwarte okno twojego istnienie. Wierze w twoje spojrzenie odbicie twojeje uczciwości. Wierze w twoje łzy znak obecności w radosciach i smutkach. Wierze w twoją dłoń zawsze wyciagniętą by dawać i otrzymywać. Wierze w twój uścisk szczere przyjęcie twojego serca. Wierze w twoje słowo wyraz tego co kochasz i czego oczekujesz. Wierze w ciebie, przyjacielu tak poprostu w wymowe ciszy. Elena Oshiro Pozdrawiam Was bardzo serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do podszywaczki. Takim jak ty juz nic wiecej nie pozostalo !!! Ale niestety pomylilas topiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIAZKU________---to psychicznie chora osoba. Jej juz nic nie pomoze! Tylko po co tu do nas zaglada? Spojrz,,,,ile staran wlozyla,zeby zblaznic sie pod czarnym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet moja stopke sobie przywlaszczyla! Stuknieta na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodelko mysle,ze ona nie jest warta tego by o niej rozmawiac. Widzisz pochwalila sie jedyna rzecza jaka potrafi i znikla. Na cale szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodelko tak sobie siedze i wspominam. Poszla bym znow z Toba na kluski ze schabowym. haha .Pamietasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwila wyszla Jasia.Wrocila z pogrzebu tesciowej___b.dobrej kobiety. Posiedzialysmy troche i juz odeszlo mi spanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tobą choćby pomilczeć Jakże jest ciekawie Gdy siedzisz cała piękna Przy swej małej kawie I podnosisz filiżankę Nie nazbyt wysoko Jakbyś chciała sprawdzić Czy jest jeszcze po co Włosy twe kochane Oczy twe kawowe Jakże cię podziwiam W tej cichej rozmowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak mi przykro nie wiedzialam ,ze zmarla jej tesciwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie tam bylo. Zreszta Jodelko z toba zawsze jest weslo i ciekawie, A muzyczka gra............ tra la la.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIAZKU_______zapomnials,ze mam zdjecia z tej wyprawy:D Musze sie sprezyc i wyslac Ci je!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×