Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

jej wawiak juz cię lubię;) wiesz co dobre ;) Ja uznaje japonskie marki za najlepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć33
Wiedziałam, pewnie toyota avensis albo corolla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie energy nie ma nic gorszego niż krawaciarz w japońskim aucie mam japońskie auto, ale nie powiedziałem że to toyota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawiaku złamałes komuś serce a teraz się to na Tobie mści...nie ma to jak rozżalona kobieta :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakbyś przyjechał na spotkanie na rowerze to już nie będziesz gburowaty??? ;) i nie bedziesz nas bił???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety będę bo nawet przyjeżdżając na rowerze nadal będę warszawskim krawaciarzem który biej kobiety, a jak krzyczą to wkłada im w usta knebelek Zreszta sama qrcze się przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć33
Wiecie czym się charakteryzuje Warszawiak w toyocie: wyprzedzanie na 3, szczególnie pod górkę i na 2 ciągłych liniach, trąbienie na wszystkich niewiadomo z jakiego powodu, parkowanie na wszelkich możliwych zakazach, opryskliwość i wyrobiony palec środkowy, do tego czerwona morda zza przyciemninej szyby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trafiłaś w samo sedno Kazdy z około 800 tys warszawików jexdzi toyota , wyprzedza na trzeciego, jest opryskliwi i wulgarny powinnaś napisac pracę naukowa i ja opublikować w \"New scienes\" albo Nature" czy innym magazynie naukowym Napisz tez tam rozdział o swoich kompleksach i uprzedzeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka blondi a gdzie miało być spotkanie jak nie w stolicy naszego pieknego kraju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czee.. wawiak nabroił??! kobiete za mało sponiwierał czy co? bo jakaś niezaspokojona sie pomarańczka uaktywniła.. :O oj , nie ładnie wawiak, jak sie brać to poniewierać do końca, jak grazynke naszą, a nie na pół gwizdka.. a ja kombinuje jak sie z chaty zerwać 6tego.. nie powiem przecież chłopu memu, że na zlot luźnych jade.. musze coś mało pokrętnego wymysleć, a poza tym nie wiem czy znowu mnie nie opuści, to będzie gorzej, bo nie bardzo mam z kim dzieci zostawić.. ale na razie sie tym nie martwie.. a co do przedmiotu... nie moge zabrać , bo skalpa musiałambym z męża mego zdjąć i to działa tylko w komplecie oIo ... :P ale to nie mi sie śmiał w sypialni tylko chyba qrcze właśnie... ja nie patrze czy sie śmieje, czy płacze , tylko używam-bezdusznie.. obciełam włosy.. na pół długo, czy pół krótko, jeszcze nie ustaliłam podobno wyglądam .. korzystnie(wersja moich koleżanek z pracy-czyli jest nieźle), a M. stwierdził, że nie zła ze mnie babka.. zdjęcia niebawem, wciąz brak \"międzyczasu\" na zgranie na kompa.. tyle zajęć wieczorami, tyle do zrobienia.. :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc blubla wymyśl coś na 6 tego ;) Energy da ci się przekimać o ile bedziemy wogóle kimać :D:D:D albo odrazu padniemy na twarz po kilku głębszych :D Ja tam jade nic mnie nie zatrzyma...muszę przecież posmakować słodkopści wawiaka posłuchać dowcipu Energy obejrzec loki blondi...nie wyobrazam sobie jakbym wtedy nie zobaczyła Twojego blubla nowego imicz ;) ehhhh co to bedzie za noc!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noc jak noc, ale dzień nastepny może być tragiczny.. :Opo takiej nocy.. ja to zaczne zaraz po porzyjeździe, do nocy to jak anioł przytulony romantycznie do wctu moge spać niewinnie.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak blubla poszaleje to jej nocleg na centralnym nie bedzie przeszkadzał :D:D:D:D mnie przynajmniej ktoś bezpiecznie odholuje i ułozy do łózeczka juz robię pierwsze kroki aby się tym obstawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie w2iem jak to rozumieć Blondi, bo.. ...Ambiwalencja (intencjonalność dwuwartościowa) - postawa, charakteryzująca się jednoczesnym występowaniem pozytywnego jak i negatywnego nastawienia do obiektu (np. ciekawość i strach dziecka wobec pojawiającej się w otoczeniu nowej osoby; jednoczesne uczucie miłości do rodzica oraz nienawiści za np. fizyczne znęcanie się), głoszeniem całkowicie sprzecznych stwierdzeń (ambisentencja) lub wykonywaniem sprzecznych ze sobą czynności (ambitendencja) bez świadomości ich sprzecznego charakteru. Stanowi jeden z głównych objawów dezintegracji psychicznej w schizofrenii... boje sie o ciebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie boję ;p, ja rozumiem dualizm jest wpisany w mój żywot jak jing i jang Z tym, że ja mam tak zawsze, Blondi :) (pocieszyłam?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energy musisz to koniecznie bardziej wyraziście okazać ;)( np na włosach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×