Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

wiedziałam ze wczesniej czy p[ozniej to się stanie :O skasowali nam topic :(:(:( Blondii a obiecałaś !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co się stało że go skasowali? przeciez nic zlego sie nie działo na tym topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież blondi sie ostattnio wcale nie udzielała Nie sadzę żeby to była jej wina. Musze przynzac że komuś z modów sie najwyraźniej nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ostatnio nawet sami pisali na tym temacie Pani Cenzor wiec nie wiem czemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kjebac to qrcze mamy drugi a jak nam wykasuje to założymy trzeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten, na którym jesteśmy.. ufff na lużnych nie ma rady, skasuja jeden pojawiają sie trzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dwa może.. :O ale i tak jest przyrost jak z bakteriami.. nie wiem skąd to porównanie mi przyszło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to jak z tym piątkowym romansem? bo na tym ostatnio staneliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blubla wiesz Twój wezmiemy jak nam ten skasują oki ;) jeden na zapas :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki.. a co to za romans?? tylko sie człowiek do pracy weźmie i już go omijają ciekawe rzeczy w życiu..:O nic beze mnie... beze mnie.. oo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawiak sie zapytał a ja mu prawde napisałam i wtedy jasny szlag topik strzelił albo Energia swiatło zapaliła :D:D:D ja tam bym chciała trójkacic mnie nie przeszkadza ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byłaby nowa jakoś cna kafe na chwilę spadam ale niedługo wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze, trójkącik, trójkącikiem , ale dwóch facetów i ty (ewentualnie ja ) jedna, a nie... co , o wawiaka bedziemy sie bić?? chyba , że ... e przecież my pedały jesteśmy, nie lesbije..:O nie kasowć topika!!!! a costy mu takiego szczerego napisała, że nawet moderatorzy sie za nim postawili??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz wawiak juz mówił jak byłas na urlopie ze ma fajnych kolegów ;) musiamy poważnie o tym pogadac:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, kolejne słodkie pomarańczko sie odezwało.. :O:O:O mojego topika już nie ma... 😠 bydlaki.. 😠😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee czytajm tylko te najwiecej odwiedzane ;) szukam czasem czegoś dla siebie ;) ale Was nie mam zamiaru opuscić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! wchodzę na moje tematy a tam topiku nie ma! Qrcze to NIE MOJA WINA!!! 😠 mnie nie było ostatnio na Kafe :o a co się stało, że usunęli, bo niebardzo rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jakies takie dziwne te zachowania adminów...rano i w nocy piszą ludzie co chcą a rano przychodzi taki admin do roboty i masowo kasuje co mu pod reke podchodzi :P wkoncu sie ludziska na inne fora przeniosą :O Czesc Blondi🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę nie wiem co się stało. Rano byłam i byliście :O Napisałam do admina prośbę o odzyskanie tematu, ale... jeśli się nie uda, przepraszam zawczasu i piszcie tu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja siedzę u nas... poza tym myślę, że moderzy i tak mają full roboty więc nie wiem po co się czepili waszego topiku... no nic, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×