Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Novika_86

To dla nas ostatni dzwonek, szukam młodych dziewczyn, które chca zgubić kg.

Polecane posty

hmm impreza... raczej nie będzie imprezy a jak już to tylko zaszaleje z kumpelą... niestety...:o jedna ma już dziecko a jedna w październiku ślub więc też nie wiadomo czy brzuszek nie wyskoczy...:p zostałam jednym słowem sama ... jedyna z naszej 3 bez męża :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlozylam papiery na 2gi kierunek-psychologie, bede wiedziala czy sie dostalam. Bo prawo swoja droga, a pasja zyciowa swoja. To moje marzenie zyciowe, wec.....poza tym mamdrugi exam poprawkowy, i wraca moj chlopak z Anglii, a byl tam 3 miesiace....I od jutra sie do mnie wprowadza. Ogolnie: Dzien przelomu, ,,new life\'\':P Troche z tym stresu, ale zobaczymy...Taka jedna, ja tez czasem ,,czepliwa\'\' jestem. Gratuluje kolejnego kilograma, crazy i w ogole dzieczyny ja to dopiero dzis rozdygotana jestem. A o psychologii ni wie nikt, tylko Wy, na wypadek gdyby sie nie udalo.....:P Wiec sza heh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie ma sprawy :p a tak w ogóle to zazdroszczę Ci z tym facetem... też bym już chciała mieszkać ze swoim...:) i podziwiam Ciebie i te które studiują za to że macie taką silną wolę ... ja bym nie dała na studiach rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,taka jedna\'\'- co Ty mowisz w ogole???jestes mloda, inteligentna, i domyslam sie dlaczego nie lubisz swojego LP: bo jestes bardziej dojrzala emocjonalnie niz Twoi rowiesnicy i dlatego sie tam meczysz. Dlatego teraz wlasnie czas na to aby sie zastanowic , co chcesz robic- i zaczac dzialac, Mozesz byc tym, kim tylko zechcesz, jesli zechcesz.:P moja dieta dzis: 1.jaczenica+ 2 kromki chleba 2.rosol 3.bulka+jogurt 4.kawa 5.kawa od jutra ograniczam kawe, nie bede musial sie tyle uczyc. Jesli chodzi o faceta, to tez sie bardzo z tego cieszae, a troche boje, Jestesmy ze coba 2 lata, ale teraz dopiero wyjdzie szydlo z worka Ale dziewczyny: najwazniejsze; po 3 miesiacach celibatu: sex sex sex:P Musialam to napiac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście okropne :p :D tak gadacie o swoich facetach, chyba sobie muszę jakiegoś chłopa znaleźć :p tu śluby, tu dzieci, i jeszcze wspólne mieszkanie, normalnie zacofana się czuję :D :D :D kobitko, a Ty nie chcesz iść na studia? ja mam dopiero rok za sobą, ale powiem Ci, że jest super, nie uczysz się masy rzeczy których nie lubisz (matma np., bleeee), skupiasz się na 4-5 przedmiotach a poza tym... balujesz :D więc dalej, leć przeglądać ofertę uczelni blisko Ciebie ;) a jak nic ciekawego nie znajdziesz to zapraszam do Poznania :D tu jest chyba więcej studentów niż mieszkańców :D Haniu, ja też składałam w zeszłym roku papiery na psychologię, ale mi zabrakło chyba 1,1 pkt :D w tym roku składałam na filologię szwedzką, złożyłam odwołanie i pupcia, nawet nie napisali, że się nie dostałam... a powinni chyba jakieś pisemko wysłać, jak myślisz? chyba się do ichniejszego dziekanatu muszę kopnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam zaraz zacofana :p Ja się na studia nie wybieram bo wiem że nie zdam matury ... może kiedyś ją zalicze ale teraz nie jestem na to przygotowana i wiem że nie dam rady postaram się skupić tylko na zdaniu tego roku... a jedyne studia jakie by mnie interesowały to fotografia... Nie wiem to nie na moją głowe ja ucząc się 4 godziny i tak nie dostanę więcej jak 2 a inni uczą sie 2 razy mniej a dostaną 5... taki mój urok :o a co do imprez to mój zazdrośnik nigdzie samej mnie nie puszcza ... nie ma to jak zakochany romantyk haha:p hanno tylko uważaj żebyśmy ciotkami nie zostały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz się dłużej uczyć? trudno, każdy jest inny, ale nie od razu gorszy :) znam masę, naprawdę masę ludzi, którzy ryczeli nad książkami kiedy musieli się nauczyć 4 stron... i wiesz co? wszyscy zdali i wszyscy są na studiach! najwięksi debile z którymi nie dało się porozmawiać dłużej niż 20 sekund są na studiach - a z tego co się da zauważyć jesteś od nich kilkanaście poziomów wyżej ;) zobacz co musisz mieć zdane na fotografię, jeśli to jakaś ASP, to tam często matura nie jest tak ważna jak zainteresowania i umiejętności :) chodź z facetem na spacery, rób dużo zdjęć i zacznij myśleć pozytywnie :) i nie zakładaj, że nie zdasz, bo nie zdasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam szkoda gadać zobaczymy co będzie po 1 semestrze :) a co do debili to sie zgadzam też takich znam :) w ogóle w klasie to mam a raczej miałam ludzi którzy powinni zostać w podstawówce a jakim cudem oni do Liceum sie dostali to ja nie wiem... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crzy,mysleze na bank powinni wyslac. ,,Taka jedna\'\'-swiete słowa crazy. Ide spac, czuje sie jakby jutro mial byc moj sad ostateczny.ech:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu dobranoc, wyśpij się przed takim ważnym dniem :D kolorowych snów ;) kobitko, to jest porażające kogo dopuszczają do liceów, byłam w dwóch LO, nie wiem jak to jest w LP, ale w obu moich szkołach było parę fajnych, inteligentnych osób, a 3 razy tyle ludzi, którzy potrafili się chyba tylko koślawo podpisać i na tym się ich wiedza kończyła :D czasami jak patrzyłam na nauczycieli to widziałam, że się zastanawiają czy się śmiać czy płakać :D ja się zawsze śmiałam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Haniu :) Słodkich snów o ukochanym ;) Kurcze nie wiem może jestem ciekawska ale zastanawiam się jak wy wyglądać...tak pisze i pisze a nawet nie wiem z kim :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :D jeśli nie będzie gromkiego sprzeciwu to możemy się kiedyś wymienić zdjątkami :D co Wy na to? ;) też jestem ciekawskie stworzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moge się już ujawnić chociaż w sumie już mnie widziałyście ... :p www.nana89.fotka.pl no tak ta daremna fotka bla bla... :p czekam na wasze zdj może wstawcie na fotosik lub jak będziecie mieć czas to ana1989@o2.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra lasencje :D to tu jest mój mail :D dawajcie swoje to Wam wyślę swoje zdjątko, trochę stare, tak chyba jeszcze z 90 kg :D ale nowsze, z wakacji, jeszcze do mnie nie dotarły ;) jak dotrą to się podzielę ;) cgn87@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja przyjaciółka najwspanialsza u której był \"bal przebierańców\" (nie jest zwykle taka blada i ubiera się lepiej ;) ) i mój kumpel z liceum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D właśnie jem śniadanko, a potem uciekam na pół dnia z siostrą na miasto ;) postanowiłam że jeszcze przynajmniej przez 3 tygodnie nie kupię sobie ani jednego nowego ciuszka, więc pewnie ona będzie przymierzać a ja patrzeć :D ale może coś mi wpadnie w oko na za 3 tygodnie ;) zobaczymy ;) miłego dnia Wam i trzymajcie się cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zdjecia poszly ale czy cos dojdzie....jestem naprawde ciekawa bo nic mi to dzisiaj nie wychodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) no dziewczyny... jesteście śliczne:D szczerze to nie widać po was tej wagi :) Crazy to była jakaś imrezka czy co ?? :p fajne ciuszki :D Katinka a Twoja fota gdzie robiona?? wygląda jak morze ( pierwsze moje skojarzenie ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×