Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Novika_86

To dla nas ostatni dzwonek, szukam młodych dziewczyn, które chca zgubić kg.

Polecane posty

i to czitaa wclae nie jest głu[ie, dlatego ze podobno czlowiek jest tak skonstruowany, ze jezeli ma zamiar zrobic so dla niego waznego, powinien utrawlic to na pismie- to go motywuje do dzialania.:P wiec piszmy ti piszmy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy jest ten koles... to naprawde ten sam?? najpierw taki zapuszczony a pozniej taka klata... looo... zaluje ze sobie nie zrobilam zdjecia w stroju kapielowym na poczatku diety i pozniej co miesiac wywolalabym sobie i przyklejala na tablicy korkowej obok siebie wtedy napewno byloby widac efekty super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez go wtedy bralam do szkoly i gdyby ktos go znalazl, to tez bym sie wtdy spalila ze wstydu, bo to jednak bylo takie.hmm.osobiste. Ja mam tradycyjna ale mysle ze lepsza jest elektroniczna, najlepiej taka gdzie pokzuje Cile masz procent tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze powiecie z jakiego jestescie miasta i ile macie lat?? fajnie byloby choc troche o sobie wiecej wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet gdybym zaczęła prowadzić taki zeszyt to bym po tygodniu zrezygnowała, brak mi systematyczności, tutaj piszę jak zaliczę jakąś żywieniową wpadkę i to mi wystarcza jako mobilizacja ;) w kalendarzu zapisuję tylko codziennie albo co parę dni zmiany wagi, żeby mieć jakiś pogląd na sytuację :D a co do wagi - lepsza, dokładniejsza jest elektryczna, one są generalnie drogie, ale w Ikei są za ok. 60 zł, najtańsze jakie znalazłam i którym ufam :D no i są nawet w miarę ładne :D ja mam taką aluminiową, okrągłą, bez dodatków i udziwnień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie uważacie że należy naszą tabelkę odświeżyć ??? niektórych dziewczyn już tu w ogóle nie ma... a ja siedzę i szukam bluzki na necie ... może kiedyś zajadę na ten dysk :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lublin i lat 22, UMCS studia- to dla crazy bo pytałam. a reszta pisze na topikum ale to juz tyle strono ze hoho:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry ten filmik... fajnie jest byc chudym chociazby dla samej siebie, to dodaje pewnosci i wszystko, ale najbardziej mnie wkurza jak ktos zaklada forum\"chude laski to blachary isa glupie\"... tym razem czuje ze uda mi sie schudnac do wymarzonej wagi:) Ja jestem z Poznania mam niecale 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra lece na rowerek godzinka pozniej moze rozciaganie godzinka i godzinka na spacer z psem... (jesli mi sie uda bo zwykle jak z chodze z roweru to klade dupe na kanape i ogladam seriale typu\" manuelu kocham cie....\" ,bo tylko takie leca w tak wczesnych godzinach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramię:28 talia 74 brzuch 92 biodra 99 udo 62 lydka 39 sorry ale nie wiem ktore wymiary byly potrzebne..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marhelo
dziewczyny, chcecie schudnac? zadne diety wam nie pomoga, sport jedynie. po dietach i tak sie wraca do swojej wagi. wiadomo, ze sport to najciezsze. bo trzeba sie ruszyc. a z wielkim tylkiem to jeszcze trudniejsze. i od razu wynikow nie widac. i jakie to nudne przecie.. po co biegac pol dnia i skakac przez skakanke przez ktora sie nawet nie umie skakac jak mozna po prostu posmarowac sie kremem i udawac ze lodowka nie istnieje. i tak wam takie diety na dluzej nie pomoga. sam widzialem jak kobiety wiele razy wracaly do swojej wagi bo w koncu kiedys dieta sie konczy, a wtedy nawet sie tyje wiele wiecej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marhelo
aha, i jeszcze te filmiki na youtube to zwyklas reklama stron dietetycznych (diaeta.com itd.) wiec jak im wiezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba troche nieaktualna ta tabelka, ale ja znalazłam najszybciej;) pare dziewczyn usunęłam bo dawno o nich słuch zaginął(chyba żadna się nie obrazi???:p) wiek wzrost waga początk. obecna cel Aniele......................22....177......68/marzec....... 64,5..........59 Taka jedna kobitka.....18....164..........80/maj.........63........ ..55 katinka................... 34....160........86/1.07.........79.4..........70 Emica......................21....170........69/luty..... ....60............56 Monik63...................22....170..................... ......66............60 Hanna......................21....173........63/16.08.... ..59 55 crazy......................20....160........92,7/maj.... ...81,7..........70 anula89....................18....170.................... .......55........51-52 Killy.........................25....158........60/08.24. .....59............55 Elewina....................19.....171........78/kwiecień...73...........67

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marhelo, jak np. ja jadałam po 3000 kcal dziennie, to mówisz, że sam sport i zlecę? bzdura :D teraz jem tyle ile naprawdę potrzebuję, ale nawet nie liczę kalorii, jem to samo, tylko mniej ;) i kto mówi, że nie ćwiczymy? w tym tygodniu byłam 2 razy na basenie, robiłam brzuszki, chodziłam po mieście zamiast jeździć, wyliczać mogę dalej ;) kremy to fajny dodatek ale nikt tu nie chce schudnąć po kremie! świat nie składa się tylko z tępych idiotek które się głodzą i żyją wodą i sałatą :p czitaaa - ja też jestem z Poznania :D mam 20 lat i studiuję sobie na UAM-ie :) Haniu, faktycznie, gdzieś mi się ten Twój Lublin błąkał po głowie, ale zwątpiłam jak mówiłaś o Okęciu, jakoś tak mi Warszawa do głowy automatycznie wskoczyła :D update tabelki, bo to jakaś stara :D Aniele......................22....177......68/marzec.... ... 64,5..........59 Taka jedna kobitka.....18....164..........80/maj.........63........ ..55 katinka................... 34....160........86/1.07.........79.4..........70 Emica......................21....170........69/luty..... ....60............56 Monik63...................22....170..................... ......66............60 Hanna......................21....173........63/16.08.... ...59............55 crazy......................20....160........92,7/maj.... ...78,9..........70 anula89....................18....170.................... .......55........51-52 Killy.........................25....158........60/08.24. .....59............55 Elewina....................19.....171........78/kwiecień ...73...........67

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie skonczylam jezdzic 1 h i 30 min rozciagania (mialam sie godzine rozciagac ale jakos mi sie nie chcialo.... zaraz lece na spacerek z yorkiem... taki pewnie tez z godzinny.... a na czym doklasnie jestes na UAM?? ja chce isc na medycyne po liceum, z ktorej czesci poznania jestes?? ja z piatkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odrazu po rowerku przyjemniej:D:D:D szkoda ze w tygodniu po szkole mi sie sie nie chce jezdzic tylko siedze pare godzin przed kompem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na stosunkach międzynarodowych, teraz będę miała zajęcia niedaleko Ciebie, na Morasku ;) też myślałam o medycynie, skończyłam biol-chem-fiz i miałam różne ambitne wizje dotyczące chirurgii, ale jak pomyślałam o polskich szpitalach i polskich realiach to mi się odechciało ;) i tak przy okazji - chodzisz do liceum na Sobieskiego? XIV? nie jestem pewna numeru :D no a ja mieszkam w centrum, właściwie mam za oknem Ratusz :D i wow, ile Ty ćwiczysz :D udaje Ci się tak codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze do IV na ogrodach... obok mnie troche za slaby poziom byl a poza tym nazwa szkoly zespol szkol zakonu pijarow... hehe no i z podstawowka i gimnazjum polaczona szkola eeee to nei dla mnie cos ty tyle chcialabym cwiczyc w tygodniu zwykle moje cwiczenia to 3 wf 30 min rozciagania i 60 jezdzenia na rowerze... no ale mam zamiar moze juz od tego tygodnia to zmienic i wlasnie cwiczyc 1,5 godziny dziennie , przez np 5 dni... glownie dlatego ze chce miec jedrne cialo takie fajne.... a do tego potrzeba duzo cwiczen,, no ale coz mam czas do maja zeby wygladac tak jak chce ,wiec chyba zdaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mi też by sie przydał rowerek stacjonarny, ale nikt mi go nie kupi:( no cóż...idę poskakać trche na skakance, moze to mi odchudzi te wstrętne nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam rowerek bo moja mama postanowila schudnac , i kupila... hehe nie sa az takie drogie ja kupilam magnetyczny za 260 a teraz sa juz po ok 200 mam go ponad rok i dziala swietnie, co prawda troche mnie boli tylek po nim,ale trudno... zaraz ide wziasc kapiel w lodowatej na maxa wodzie a pozniej na spacerek z pieskiem bo sie bezczelnie domaga i mnie gryzie...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do skakanki skakalam raz w pokoju mamy i..... zbilam jej lampe.... hehe w dodatku nowa myslalam ze mnie udusi.... wiec wole juz nie eksperymentowac.... chciaabym dom z ogrodem tam to moznaby bylo sobie pocwiczyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takie glupoty to tylko facet mogl napisac:P Po prsotu echh:p jasne bede jadla 5000 kcal ale pojezdze godzine na rowerze i na pewno schuden:P rece opadaja:P crazy, a jesli o okecie, no to po mojego lubego trza bylo wyjechac, dyc w lublinie lotniska jeszcze nie mamy:P taka jedna---ja Ci dam tłuka:P Hmm obawaiam sie ze luby dzis nie wroci separacja bedzie:/ pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i my na zadnej dietce nie jstesmy przeciez tylko mniej jemy, a to subtelna roznica normalnie cisnienie mi pdoskoczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu ktoś nowy:):) witaj a ja się zastanawiam w jakich butach będę chodzić tej zimy...a raczej w jaki się zmieszcze...:o kupno czegoś dłuższego niż do kostki odpada:( z wiadomych przyczyn:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×