Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwina_28

DLA WSZYSTKICH KTORZY CHCA WYCHODZIC Z DOMU I SPOTKAC SIE Z CIEKAWYMI LUDZMI

Polecane posty

Gość malwina_28

witam wszyskich, którzy chca gdzies wyjsc z domków ale czasem nie maja z kim...moze zalożmy taki "klubik" zeby sie spotkac, wyjsc gdzies na piwko, ogrodek, jechac gdzies nad wode, opalac sie dopoki jest sloneczko:) oczywiscie ja namawiam Ludzi z Łodzi, bo akurat tutaj mieszkam:)ale oczywiscie wszyscy sa mile widziani:) zapraszam na poczatek do rozmowy i do poznania sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc \"usmiechnij sie\" jasne ze zapraszam, ale jak tylko znajdziesz czas to mozesz tutaj sie odzywac:) mysle ze ktos jeszcze dolaczy do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry malwina_28 obok jest chyba sasiedni topik ludzi ktorzy wlasnie sie spotykaja na takie rozne imprezy jeszcze sie z nimi nie widzialem ale zamierzam w koncu to zrobic ale ciebie tez milo bedzie poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piter 29
witajcie ja sie pisze na takie towarzystwo:))) mam 29 lat mieszkam w łodzi, zajmuje sie praca w firmie IT i obecnie mam duzo czasu na takie wypady:) no i lubie poznawac nowych ludzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
no no w koncu ktos sie odwazyl zaprosic ludzi z łodzi tez jestem łodziakiem mam 30 lat, pracuje w banku i z mila checia z wami sie spotkam czekam na kolejne...osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc piter i luki chlopaki, moze wlasnie cos zorganizujmy w sobote...to tak na poczatek, fajnie jak zbierze sie chociaz malutka grupka i wyjdziemy do jakiegos klubiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piter_30
w sobote moge sie spotkac....mam akurat weekend wolny i jak narazie nic nie planowalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piter_30
czytalem ten topik ale chyba pozostane na tym nowym:) dzieki bardzo solamina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli chodzi o sobote to sie przylaczam, bo na topiku obok raczej nie maja czasu na ten dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to proponuje jakis ogrodeczek na poczatek tak abysmy mogli sie poznac nawzajem tyle ze odpowiada wam godz 18 czy 19? czy moze macie inne propozycje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja tez proponuje zeby zebrac wieksza ekipe, wlasnie z tego topiku o ktorym pisala solaminka:) pozdrawiam wszystkich nowych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piter_30
na tamtym topiku cos wydaje mi sie ze sa ludzie wiekowi, i oni raczej do klubu pobawic sie to raczej nie pojda poza tym czytalem o tych gierkach - to chyba nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piter_29
jasne ze dwoch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) trafiłam tu z wątku sąsiedniego, ale widzę, że coś tu też cichutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze sie nie odzywalam, ale nie bylo mnie w lodzi i jakos nie mialam nigdzie dostepu do netu ale juz wrocilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze w koncu zbierzemy ekipe??? a wiekowi...chodzilo nam o fakt ze sa tam ludzie 40-50letni a tutaj jak narazie to 25-35 latek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia ale nie łódz
o kuźwa ja pierdzielę właśnie ciebie poszukiwałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×