Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwina_28

DLA WSZYSTKICH KTORZY CHCA WYCHODZIC Z DOMU I SPOTKAC SIE Z CIEKAWYMI LUDZMI

Polecane posty

Gość luki_30
czesc oliweczka wlasnie niewiem co sie dzieje z tym topikiem:( na ten z lodzia tez nikt ostatnio nie zaglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaajaaa
witam cos u was cichutko??? i co z tym wychodzeniem z domku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc tez bym chciala gdzies sie wybrac, poznac nowych ludzi swiat ostatnio jest bardzo smutny kazdy goni za jednym nie odwracajac sie za siebie nie zauwaza innych.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolny Śląsk Na Kafe chyba jednak znajomości zawiązują się przypadkowo. Dyskusje przy jakis tematch. I wtedy ktoś do kogoś na maila. Może dlatego takie topiki jak ten trochę gasną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nawet nie o to chodzi. Kafe nie wygra z portalami towarzyskimi. Chodzi mi o to ze ludzie poznają cudze myślenie, poglądy przy okazji toipików tematycznych. Później maile i poznanie (sam nie raz miałem maile typu \"zaitrygowałeś mnie\" lub podobne. A wcalle nikogo nie szukałem). I tak to chyba tutaj najczęściej działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam ze nawet tak do tego nie podchodziłem jak się tu pojawiłem. Zaletą tego portalu są topiki tematyczne. Na czatach zawsze jest to samo. Kilka osób poflitowywuje sobie, bez względu na temat. A to "podejście" (ja naprawde nie pojawiłem się tu z celem poznawania) ma to do siebie ze można poznać myślenie innych na wiele spraw. No tak , przypadkiem trafiłem na osobę o której pisałem. Znakomite zgranie się. Choć to wyszło w prywatnych mailach i późniejszym spotkaniu w realu. Ale od pisania na różne tematy, na różnych topikach, zaczęło się przykłucie uwagi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie pojawiles na kafeterii?przeciez to portal bardziej dla kobiet czy nie pomyslales ze piszac wlasnie tutaj predzej poznasz jakas kobiete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu się pojawiłem bo w gogle mi się to pojawiło przy okazji wpisania czegoś. Owszem , miałem swiadomość tego o czym piszesz, ale to nie był cel (ja zawsze najbardziej w tym temacie odnajdywałem się w realu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
a jednak ktos tu zaglada czesc usmiechnij sie czesc facet78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
wczesniej byly chyba 2 spotkania i jeden weekendowy wyjazd poznalem fajnych ludzi:) jezeli zbierze sie nas wiecej to mozemy cos kolejnego zorganizaowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUKI_30
z tych osob co ja spotkalem to wszyscy byli w porzadku akurat to ludzi mniej wiecej w moim przedziale wiekowym zatem super mi sie przebywalo w ich towarzystwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki_30 --/>>>wlasnie i to jest super jak mozna dobrze czuc sie w towarzystwie dopiero co poznanych ludzi kwiatek-->>na samym dole naprzeciwko \"raz na wozie\" , tam jest sklep z torebkami i porfelami:) stonoga--->>wydaje mi sie ze kwiatek ma troche poukladane....i wie co powienien zrobic:), to ze wyskoczyl z tym zdjeciami odrazu to ja tego tez nie pochwalam ale chyba wie jak sie zachowac w danej sytuacji- tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ktos podrywa....
a mowilam .....ze ktos podyrwa..... kwiatek bierz sie w garsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
a ktos podrywa...., ty chyba nie odrozniasz podrywania od rozmowy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, podjade tam jak bede z pracy wracal bo potem mi sie odechce. zobacze portmonetki i ojcu moze bluze kupie - musi byc z kieszonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×