Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwina_28

DLA WSZYSTKICH KTORZY CHCA WYCHODZIC Z DOMU I SPOTKAC SIE Z CIEKAWYMI LUDZMI

Polecane posty

nie chodzi o ataki, tylko poprostu moze polaczymy jakos razem swoje sily...chociaz u nas jest ich garstka ale tez juz cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ty o kuzwa...jestes bardziej agresywna z tego co do tej pory zauwazylem i do tego czytalem kilka wpisow na sasiednim topiku: JAK MOZNA ROZMAWIAC SAMA ZE SOBA? moze zastanow sie nad swoim postepowaniem i nie przesladuj ona..30//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bardzo serdecznie i slonecznie bardzo milo sie czyta topik ktory dopiero zaczyna istniec tylko trzeba sie troche postarac o jego przezycie ale dolaczam do was.... i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie jestem agresywna...tylko jedna osoba tak stwierdzila oczywiscie bezpodstawnie.....a o kuzwa-->>teraz powtarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie...wcale ona30// nie jest agresywna bardzo duzo poswiecila sasiedniemu topikowi a teraz ja oskarzaja o agresywnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
witam slonecznie:) widze ze klubik zaczyna sie formulowac..:)milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja znikam do pracki, bo mam jej sporo a moze dzieki temu poprawi mi sie nastroj i w ogole humorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat nie chodzilo mi o fakt gadania ze soba w polaczeniu z agresja ....przeczytaj co piszesz o innych i do innych to wtedy stwierdzisz, co miałem na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa i ona - widze ze agresja i chamstwo wyszly juz z ram poprzedniego topiku i niebezpiecznie rozprzestrzeniaja sie po internecie :p coz... badzcie w czwartek to sobie wszystko slownie lub recznie wyjasnicie :p A jak nie to ja Wam wyjasnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×