Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

Są fantastyczne , ale z tego wynika że sporo też podróżujesz , to tak jak ja . Teraz mąż nie ma czasu , bo ma dużo pracy , więc jak tylko mogę pakuję małego i znim podróżuję po Polsce , choć wtym roku byłam z nim na Słowacji w Tatralandii , Już się nie mogę doczekać kiedy mąż będzie miał trochę wolnego , mamy zamiar ruszyć w Europę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A1sa____dziekuję za mile slowa ...🌼 to zaledwie ułamek moich prac. Robię duzo zdjęc. Wczoraj tylko zrobilek ponad dwieście. Ale to tylko wtedy jak mam interesujący temat:) I owszem duzo podrózuję. Tatralandię też znam. Fajne miejsce ale dużo tam ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz , my w tatralandii byliśmy w majowy weckend , więc dużo ludzi nie było , ale mały miał ogromną frajde , ale co tu gadać , dziś przejeżdżałam przez Spałę , Matko ile tam było ludzi , a naprawdę znam fajniejsze miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1sa Dobranoc 😴 Chetnie z Tobą tu sie podziele wrazeniami z podróży.Ale dzis zmykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! a ja jestem z maja!! czy ktos jeszcze? chetnie poznam swoich rowiesnikow tym bardziej ze nie mieszkam obecnie w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kunieczka z maja jest mój mąż ,a ja tylko na chwilę żeby się przywitać bo szykuję się do drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D wszyscy zapracawani,zmykam ija czas zabrać sie za prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:D buber--> zdjęcia piękne, zazdroszcze tym ,ktorzy mają pasje i potrafią ją pielegnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyko
tez jestem z tego rocznika, poczytalam wszystko i w to wchodzę, nie mam teraz zbyt wiele czasu, ale jeszcze tu wrocę, pozdrawiam wszystkich bez wyjatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie po połudnu:) Meg___ dziękuję za miłe slowa tudzież za uznanie moich prób fotografowania( nawiasem mowiąc czynie to od liceum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyko
jestem a tutaj nie ma nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
hej jak minął dzień czytałam że byliście w Tatrolandi też udało mi się tam być w tym roku z rodzinkom bawiłam się tam świetnie . Meg co z rękom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich cóż za cisza w domu mąz jeszcze w pracy corka, u koleżanek a syn zdrajca uciekl do cioci oglądać Angelike wśród piratow. oglądał wszystkie odcinki ,troche dziwne zainteresowanie dla 7-latka. 765--> z rączką już lepiej ,tylko na zgjęciach troszke boli , ale trenuje na klawiaturze to się rozrusza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniedziałek widzę pracowity...A moze to jeszcze ten ciepły sierpniowy wieczór odgania ludzi od komputera:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
Meg życzę powrotu do zdrowia . Buberku od kompa odciągają obowiązki i dzieciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765-> dzięki Obowiązki ,obowiązki..... Jakoś ostatnio , wszystko odkladam na bok, robie to co musze,a wlaściwie powinnam być wypoczęta po urlopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
jeśli można zapytać to gdzie spędziłaś urlop a ja muszę posprzątać dokładniej bo w sobotę wpadnie rodzinka a ja ostatnio sprzątam jak to się mówi tylko rynek bez bocznych ulic więc niechcę żle wypajść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wpadlam jeszcze na chwilke, bo dziewczyny wyszły i zaraz wracają .Dzisiaj mają babski wieczor u nas . wieczor a wlaściwie nocne pogaduchy ,więc z mojego klikania nici:( 765-> urlop spędzilam na Mazurach , w tym roku trafiliśmy na fajną pogode. więc wszelkie niedogodności obozowe znosilam dzielnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze wszystkich wymiotło:( zaraz mnie pogonia od klawiatury ,wiec chyba do jutra , spokojnejnocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze zajrzałem Meg:) Nie daj sie wygonic od klawiatury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj wieczorkiem:) na nastolatki nie ma mocnych:) gdzie byłes na wycieczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
w jakich okolicach bo my kilka ktotnie byliśmy na Mazurach w okolicach Węgorzewa i Giżycka . dobranoc bo chyba też przegrałam walkę o komp .Życzę miłgo Idę śnić o MAZURACH .wiesz MEG córka mi pokazuje teraz że za podkładkę mam jej albumum o Mazurach który robiła w liceum . i na 1 stronie kamping ''rusałka '' w Węgorzewie gdzie mieszkali śmy .mykam bo słyszę jęk mamo z kompa ale się rospisałam . do jutra Narka podpowiada młodzież. się pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×