Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

cześć kochane , i znowu tydzień pracy przed nami . Meg napisz co z córką , tak bardzo mi jej szkoda , pozdrów ją od nieznanej ciotki :D , 765 jak tam z twoja pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilka przerwy , czas na herbatkę , jest ktos chętny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trudno zajrzę jeszcze wieczorem , może będziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z wami dziewczyny , gdzie się podziewacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczyny jestem w próżni nic nie wiem i nic nie umię zrobić .:) Będę rozglądać się za pracą. Zmarzłam dziś bardzo nic mi się nie chce bębę lenuchować :) .Meg jak córka ? zycz jej zdrówka:).MYkam na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 nie wierzę w to , że nic nie umiesz i nic nie wiesz , już samo to świadczy o tym że to nieprawda . A jak w twoich okolicach jest z pracą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ja zagladam a tu nikogo nie ma , zimno na dworze, nic się nie chce,jestem lekko przeziebiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej treter :D o 13 g. to ja pracuję :( , co u ciebie słychać . U nas też ponuro i deszczowo , ale w kominku buzuje ogień i jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZień dobry :) a1sa jak Ci zazdroszczę tego kominka daje takie inne ciepło i nastrój taki bajkowy tak zawsze czuję u moje brata gdy jestem i pali w kominku :) .Treter kuruj się .Umnie też pada dzeszcz ijest brzydko ,Idę dziś odwiedzić koleżankę byłam u niej w zeszłym roku w maju ale spotykamy się czasem w moim miejscu pracy:) .Lecę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg odezwij sie :( jak tam córcia , trzymam kciuki i przytulam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z ploteczek pogadałam o niczym choć przez chwilę nie myśłam co będzie z mną :) ale mam doła już dawno tak się nie czułam 😭 ciągle bym płakała i tak mi jakoś dziwnie ale myślę że jakoś mi się ułoży .Czy wy teżczasem macie kłopoty z podjęciem decyzji jak nie jesteście pewne czy Wam to wyjdzie na dobre i co z tego będzie w ogóle:). Koniec bo nudzę aletylko tu mogępozwolić sobiena takie przemyślenia i nie boję się że mnie wyśmiejecie. KOLOROWYCH Snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzinka poszła do frezjera zostałam sama ipiszę do WAS .MEG co słychać u Ciebie jak córcia . ?:) :) . a1sa u jak u Ciebie przygotowania do komuni?:).Robisz w domu albo lokalu? Co z wczasami?:) DZiś same pytania .Czekam na odpowiedzi:). Idę robić sałatkę do kiełbaski z grila żeby rodzinka miała co zjeśc jak wróci :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się cieszę , że jesteście :D 765 komunię robię w domu , mam duzy więc nie będzie problemu no i już się cieszę , że wyjeżdżamy na Boże Narodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim , gdzie się podziewacie , co słychać ? ja się cieszę , że dziś piątek i trochę wolnego , w domu posprzątałam , pranie wstawione , mogę poklikać , jest ktos chetny ? Meg odezwij sie , napisz co z córką 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) zmokłam idąc z pracy jest mi zimno idę się grzać :) .To pagoda dobija mnie i moje samopoczucie ale trzeba przetrwać . a1sa masz rację komunia to rodzinne święto i jak jest miejsce to lepiej w domu tęz robiłam w domu choć mam tylko m3 ale wszyjscy bliscy sie zmieścili i to było najważniejsze. CIekawe co u Meg .Jak córka . Meg ma napewno dużo do załatwiania .MEG Tobie i córce powodzenia .Życzę miłego popołudnia. .Mykam ogrzać nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. dzięki wzytkim za pamięć.U mnie zwariowany tydzień. Z ćórką niespodziewanie dobrze,jakieśss anioły się nią zajeły:D.Goi się wszytko bardzo dobrze. Wczoraj byłymy u chirurga sciągać szfy. Warga wygląda bardzo ładnie, sam chirurg powiedział że może nic nie będzie trzeba robić ,ale jeszcze trzeba poczekać( będzie dużo sss,bo zacina mi się lkawisz)ąż zagoi się całkiem. Dziiaj pojechał z koleżankami na spotkanie do kościoła. żeby może zaczniemy robić w poniedziałek jak dziąsła troszke będą mniej obrzęknięte. Pogoda paskudna, pada śnieg z deszczem wymarzłam sie okrutnie te dojazdy mnie dobiły. Coś zrobiłam s obie w noge, boli mnie cała stopa, jet troche opuchnięta, nawet mylałam o wizycie u chirurga, ale moja mam dotała przepukliny, więc wybrałąm sie z nią. Musi uważać, to samo przejdzie, Zaglądne za chwile , bo nie moge piać przez to sssssssssss, może naprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg cieszę się ,że wszystko w porządku z córką , ale swoja droga masz jakiegoś pecha , teraz twoja noga :( w taką pogodę obie nogi muszą być sprawne , może lepiej idź jutro do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa i doczytałam ,że jeszcze mama też zachorowała , no po prostu pech :( trzymaj się dzielna kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) klawitury nie udało miie naprawić,trzeba kupić nową:( będzie ktoś jeszcze dzisiasj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochany synek dał mi swoją klawiature ,więc moge klikać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem , ale teraz pewnie poszliście ogladać Shreka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was w przerwie gotowania obiadu i pieczenia ciasta , pozdrawiam i życzę spokojnego wekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg jak dobrze że córce się fajnie goi a Ty uważaj na siebie i trzymaj się >Idę sprzątać .Życzę ciepełk:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zimowo. Za oknem biało sypie od rana.Mam nadzieje że uda nam sie zjechać i wjechać z naszej gorki.Dzisiaj jedziemy do szfagra na imieniny,a wieczorem na noc do pracy. Jutro jade z małą do dentysty mam nadzieje że będą mogli zrobić jej odcisk. bo od wtorku ma zamiar iśc do szkoły,i troche sie krępuje .Dentystka obiecałaże postara się zrobić do końca tygodnia. zaglądne w poniedziałek ,trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg lubię zime , ale u nas jej nie widać :( trzymam kciuki za córke 765 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie za oknem zima w pełni śniegu już fajna warstwa dzieci jeżdzą na sankach i bawią się w śnieżki. A mnie jakoś dziwnie nachodzą mnie czarne myśli .Co z mną będzie to pytanie wraca. Idę zobaczyć rodzinę zastepczom :).NARKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×