Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nonemi

South BEACH --REWELACJA--- prosta smaczna i odchudzjąca ---

Polecane posty

chudy ser- tak, ale trzeba uważać na nabiał bardzo, bo spowalnia proces chudnięcia fasolka i groszek z puszki- dopiero w II giej fazie, w I fazie jedynie biała fasola, gotowana/ sezam- jak najbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbata zawiera kofeine wiec raczej w ogole nie mozna pic normalnej herbaty, jedynie herbatę bezkofeinową rooibos i wyłącznie tą!! jak już pisałam zresztą wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo za odpowiedz. Szkoda ze bede musiala odstawic moja czerwona herbatke, ale mam nadzieje ze herbata rooibos jest smacza ;) Acha jeszcze mleko, oczywiscie niskoprocentowe. Czy wiesz moze jakie sa ograniczenia w jego spozywaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam, : \"...mozna pic mleko w kazdej fazie w ilosci 2-3 szklanki (240 ml) dziennie, jesli tylko jest odtluszczone\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rooibos jest świetna!! naprawde pychota ;) milion razy lepsza od czerwonej ;) a mleko lepiej do szklanki ogranicz bo nabiał naprawde szkodzi tej diecie. mi ją zepsuł bo stwierdziłam aaaa jak mozna to mozna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluseczka - tym zastojem sie nie przejmuj, jak ja byłam kiedyś na sb to przez prawie 2 tyg na wadze żadnej róznicy, a potem zaczęła spadać dość szybko 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepsza od czerwonej?? rooibos i czerwona to to samo, albo jestem niedoinformowana albo nie zakumałam żartu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak zachwalacie ta herbatke, to chyba musze ja sprobowac :) . A mlekopijca nie jestem, uzywam je tylko do kawy, ktora i tak dosc rzadko pije. dziekuje za wszystkie porady i zycze wytrwalości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwona to czerwona, spala tłuszcz, ma kofeine rooibos ma kolor slomkowy, nie ma gorzkawego posmaku charakterystycznego dla herbaty i nie jest czerwona tylko jest z czerwonego krzewu afrykjanskiegoi (co nie znaczy czerwona!!) bardzo zdrowotna :P ojj pijana jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość southbeach
Ja też chcę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość southbeach
Czy ktoś zaczyna tą dietę czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynam pewnie od nowego miesiaca :( :( dopiero.... musze oblać przeuczenie pomaturalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość southbeach
Od nowego miesiąca??? To z kim mam zacząć, zawsze lepiej jak jest wsparcie. A nie możesz zacząć od poniedziałku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta napisze Ci jeszcze w poniedziałek co i jak, czy sie podejmuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, no i nadszedł dzień zero czyli dzień wyjazdu nad morze :P Oczywiście nadal ważę o te dwa legendarne kg za dużo ale przynajmniej pogoda jest do bani i nie będę musiała paradować w bikini :P Jakby coś mam pareo. A na przyszłość już zaplanowałam zdrową dietę (czerpiącą z SB) i ćwiczenia, będę próbowała powoli zmieniać tłuszcz w mięśnie. Powodzenia Wam życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość southbeach
Oczywiście, że zacznę, bez względu na wszystko ale razem razniej. Piszesz, że dziewczyny są na różnych etapach to może coś się rozkręci bo cicho tu na razie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ja zamierzam zacząć, ale dopiero od poniedziałku bo dziś wyjeżdżam i nie dam rady tam sie odżywiać dobrze... chciałabym schudnąć tak 5-7 kilo i byłabym już hepi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość southbeach
Dzieciak007 zaczynamy razem od poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość southbeach
Pożyjemy, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość southbeach
Napisz coś o sobie: ile masz lat, wzrost, waga itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwki na wierzbie
naczytałam się Was , aż nabrałam ochoty na tę dietkę :) mam do schudnięcia 5 kg. moja najsłabszą stroną są słodycze :/ brak u mnie silnej woli, ale wierzę, że się uda nareszcie! zaczynam od jutra. dodatkowo ćwiczę hula hop a teraz będę ćwiczyć jeszcze solidniej zobaczymy czy się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość southbeach
śliwki na wierzbie od jutra???? Toż to masakra zacząć katować się w weekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość southbeach
To znaczy od dzisiaj?!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwki na wierzbie
zaczęłam!!!! jak na razie nie jest źle, ale kryzys przyjdzie wieczorem, jak zachce mi się słodyczy. jutro upiekę quiche i będę się nim ratować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwki ---> może zakup chrom podobno wyhamowuje apetyt na słodkie, ale nie wolno z nim przesadzać. A jak już Cie przypili tak mocno to proponuję wymieszć jogurt naturalny z kakao gorzkim i słodzikiem - ja sie tak ratowałam albo ugotować kakao ze słodzikiem na mleku 0% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×