Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

Mewik zawsze z takim zalatwianiem jest tyle zachodu że ho ho :O a niepotrzebnie :P utrudniają nam tylko hehe :) Jak tam masz już jakieś typy na 1 taniec weselny ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adzia mam, ale komputer mój w domu działą, lecz niestety nie ma dzwięku :-( i nadal nie moge odsłuchać tego co mi przysyałałaś kiedyś... no i nie mam nero, więc nie moge wgrać do kompa moich typów :-( i wysłać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ice pewnie zapracowana jest, tak coś mi sie kojarzy ;-) Marika, ale co miałaś dozrobienia to zrobiłaś, zobaczymy co dalej, ale to już tylko czekać ci pozostaje ;-) Adzia mam ale w domu, przesle Ci na gg ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Marika składam na pedagogike uzupeł. mgr -edukacja społeczna i samorządność ;-) a wcześniej nazywało się: komunikacja społeczna i samorządność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaalllleeeeeeeeeee tu kiszkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😭 przez weekend to tu chyba nic nie będzie się działąo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba juz wszyscy zapomnieli o Unimilu:(:(:(:(:(:( to ja spadam:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unimil 🌼 Ja pamiętam :D ;) ❤️ Mewik 🌼 Dostałam Twoją wiadomośc na gg, za instrucjami robiłam wszystko i cholerka wywaliło mnie z gg :( Nie wiem co jest... Hm.. Ja rzadziej zaglądam, bo nic sie u mnie ciekawego nie dzieje i tyle... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra 🌼 Przepraszam, że tak póżno odpisuje, ale napisałam co wiedziałam i uciekłam z Kafe heh ;) No właśnie nothing specjal, po staremu, rycerza nie ma, zresztą nie szukam, faceci są be haha :P Ogólnie przestuj straszny, pogoda do d***, LEJE I LEJEEEEEEEE :oO:O i nic sie nie chce :O A co u Ciebie? :) 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lomona>>> u mnie nic ciekawego... szkola sie zaczela, znowu bedzie rycie na sprawdziany... z trollem jakos ostatnio dobrze,stara sie chlopak:P u nas tez zimno to znaczy raz zimno a raz cieplo i nie wiadomo jak sie ubrac... ehhhh i skonczylo sie slodkie leniuchowanie:( bede sie rzadziej widywac z moim trollem no coz takie zycie:(:(:(:( dziewczyny ja bede dzisiaj troche poznow bo mam w domu takie troche wieksze sprzatanie tak troche po tym calym balaganie:) papatki{kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczynki co sie z wami dzieje???? moja nieobecnosc przez kilka dni mozna wytlumaczyc ale wasza...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i moj troll od wczoraj nie dal znaku zycia... a zawsze jakjechal do pracy to pisal ze juz jedzie...😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam hogatki🌻 Dqawno mnie nie było na forum i mam spore zaległości ale już dzisiaj nie dam rady ich nadgonić jestem po pielgrzymce i nic mi sie nie chcejestem wykończona szliśy ponad 7 godzin i nogi mnie cholernie bolą a na dodatek mam pęcherza na stopie:(:(:( normalnie masakra:( Ale jutro ide spowrotem też:):):):) nie dam sie tak łatwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale dalyscie teraz dupyyyy!!!! dlatego ze was nie ma to az z nudow ide czytac ksiazke a raczej podrecznik z przedmiotu:KULTURA ZAWODU:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja podbiję, żeby nie umarło ;) Wychodze dziś na piwo (WOW nowość :P:P), i zbierać mi się nie chce, siedzę z ręcznikiem na łbie, a (teoretycznie:P) za 15 minut mam wyjśc...Tia :O Ah te soboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ten wieczor spedze siedzac przed telewizorem z paczka chipsow i ogladajac mecz:P:P:P:P oczywiscie bez mojego trollaaaaaaaaaaaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow żeście się rozpisały :P Ja wróciłam... Aj...znowu zaczełam jakieś netowe eh yh hm... narazie rozmowy, ale wcale sie nie obrażę, jakby były to romanso-flirty haha :P Matko..a mówiłam, że nigdy więcej :) Ajjjjjjjj... :P Dobranoc Zołzunie :) ps. jutro pifkuje przed kompem, sie dziś zaopatrzyłam, mam nadzieje, że w tą Leniwąąąąąąą Niedzielęęęęęęę się pojawicie i dotrzymacie towarzystwa :D Buziaki :* ❤️ 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej babiczki no co wami???? we diobłe we!!!! juz mi tu wracac!!!!!:):):) ha ha dziewczynki nasi wczoraj pokazali co potrafia;) hie hie wygralismy:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika>>przeciez wczoraj grali pilkarze z Polski przeciwko portugalczykom i nasi wygrali:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×