Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

Taka jedna 🌼 No No No :D Anglik mmmm.... Z wyglądu dyskotekowy podrywacz? Ciacho :D Ale pamiętaj FOTKI KŁAMIĄ! haha Ja zgooglowałam tamtego tzn tego no... netoego znajomego i znalazłam ponad 100 jego zdjęć ;) i zrobiłam poprawkę na wyobrażenia ;) Chociaz i tak fajny ;) Ale nic już nie odpisał hahahaha :D No cóż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaah to w czym problem,Ty pisz po polsku a on niech nawija po angliszansku:D:D:D nie no zart ale dogadujecie sie jakos? ile on ma w ogole lat? no nie badz taka tajemnicza:classic_cool:;) lomoniadka🌼jak to zgooglowalas? w jaki sposob dorwalas te jego fotki bez jego wiedzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika co mam pisac jak nie wiem w sumie czy się będzie chciał spotkac jak zobaczy moje zdjęcie :D Moze zwieje jak mnie ujrzy :D Choc na razie (jeszcze bez oględzin) mówi że ma nadzieję na spotkanie. Moja koleznka musiała mu nieźle naopowiadac że on taki napalony na spotkanie ;) Śmiejemy się ze spokojnie damy sobie radę: on z jego polskim ja z moim angielskim haha Zresztą kiedys tak gadałam z jednym znajomym amerykańcem który chciał się uczyc polskiego. Jak po angielski on po polsku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Lomonka w sumie to do ciacha mu trochę brakuje. Moze bardziej taki podrywacz z wiejskich dyskotek :D na zdjęciu trochę mi Stachurskiego przypomina :D no ale ponoć fotki kłamią więc jak ujrze na zywo to będe mówić jak wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 nie zakładaj, że on zwieje, bo to bez sensu!!!!!!!!!!! a tak na marginesie, to chciałam zapytac, czy nie uważasz, że może ... może ten Twój mocny kolor włosków facetów odstrasza? bo wiesz jak to jest u zwierząt na przykład, takie barwy mają działanie porażające ;-) ja wiem, że Ty masz ostry charakterek i Twoje włosy go jeszcze podkreślają, ale czy nie myślałaś żeby się farbnąc na coś bardziej stonowanego?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki widze ze sie w koncu wzielyscie za pisanie:):):):):) i widze ze nie ja jedna tu tesknie hmmm co taka jedna??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech Uni 🌻.... nie TY jedna. Jeszcze troll dziwne rzeczy wypisuje na gg. Ale gdyby coś chciał to by normalnie napisał, nie? A ja się głupia łudzę :O Napisał sobie najpierw \"czekając na (zdarzenie, wydarzenie, przypadek, szczęście) (różnie można to tłumaczyć z angielskiego) a chwilę później że zaprasza do knajpy (zresztą do tej do której ja często łazę) Dziwne, jakby chciał zaprosić swoich znajomych to wystarczy wysłac wiadomość... A z Amerykańcem (bo on z hameryki a nie z Angli, pomyliło mi się ;) mieliśmy pogadac wieczorkiem ale zostawił mi wiadomośc ze go nie będzie i żebym napisała mu cos na maila. Więc mu napisałam coś tam króciutko i ... wysłałam mu swoje zdjęcie. Stwierdziłam że piernicze, wole żeby wczesniej widział niż jak potem miałby mnie unikać czy zwiewać. W sumie miłe ze zostawił mi taką wiadomośc bo inni by się nie przejmowali tym, ze byli umówieni na gg :) Mewik 🌻... toś mnie zaskoczyła z tym kolorem włosów.... nigdy nie myslałam w ten sposób. Ale ja naprawde jestem bardzo spokojną i cichą i niesmiała dziewczynką ;) Więc jakbym miała bardziej stonowane to wyglądałabym zupełnie jak szara myszka... Ale zastanowię się nad tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dostalam dzisiaj milego smska:):):):):) niby taki zwyczajny ale bardzo milutki:) hie hie jakos to nieodzywanie do trollika samo mi teraz wychodzi i on sie chyba stesknil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna 🌻 oj, po tym co tu czasami piszesz, to bym nie powiedziała, że spokojna i cicha jesteś ;-) chodzi mi też o to, żeby może warto było tak złagodzic troszke swój wizerunek ;-) wiesz, ja kiedyś miałam czarne (farbowane) długie włosy i zazwyczaj dośc ostry makijaż robiłam... i faktycznie faceci się mnie bali... długo byłam sama i koleżanki mi mówiły, że mężczyźni się mnie chyba boją, bo wyglądam na taką stanowczą, konkretną bardzo kobiete, która jest dośc wymagająca. Szczerze mówiąc to znalazło swoje potwierdzenie, bo spotkałam się z takimi słowami mężczyzn, którzy mnie poznali, mówili oni cos w stylu: \"jak Cię nie znałaem, to miałem wrażenie jakbyś mówiła patrz na mnie ale nie podchodz do mnie\", albo \"wydawałaś się bardzo niedostępna\", czy \"miałaem wrażenie że bardzo krytycznie traktujesz takie osoby spoza twojego grona\"... Bardzo mnie to zaskoczyło, bo taka nie jestem, a na taką wyglądałam! Zmieniłam dosłownie kolor włosów, makijaż stał się delikatniejszy i sposób ubierania się tez troche zmieniłam... i są rezultaty, bo ludzie są bardziej otwarci i częściej się uśmiechają do mnie ;-) Marta pomysl nad tym, może warto małą zmianę zastosowac ;-) poza tym zmiany to dobra rzecz na \"nowy początek\" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika 🌼 A no zgooglowałam i znalazłam jego stronkę na necie z tyloma fotami haha :classic_cool: ;) Kij mu w oko bo do teraz nie odpisał phi ;) Mewik🌼 Taka jedna🌼 Ulalala ale nudny dzionek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynydopiero sie przyczla[palam do domu:O czuje ze tym razem kac mnie dorwie i to mocny;) troszke pobalowalam ale wysminice sie czuje:) pochichralam sie,dobrze mi to zrobilo,dzis chyba nikt nie jest w stanie spieprzyc mi nastroju:D oby taka chwila trwala zawsze...:) Marta🌼 lomoniadka🌼googlownico jedna:classic_cool: dla reszty tez po kfiaaatuszku🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo!!! dzień dobry!!! jest tu kto???????????????? dziewczyny pobudka!!!!!!!!!!!!!!! grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr MADAŚKA INVI CAFFEM SUMMER ADZIA gdzie sie podziałyście, że WAs w ogóle tu nie ma????????????????????????????????? ŚWINIE JESTEŚCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewik 🌻 złośnico mała :P No ale fakt faktem ze mało kto tu zagląda :( Powiem tylko w skrócie że Amerykniec odpisał na mojego maila, nie zwiał, a nawet napisał że mu się podobam. Że baaaaardzo podoba mu się kolor moich włosów - Mewik :classic_cool: :D no dobra, dobra wiem że to tylko takie gadki szmatki nic nie znaczące ;) Moze on to taki wyskzolony podrywacz? Stąd te komplementy? No ale zawsze miło posłuchac takich miłych tekstów ;) Mój troll nie mówił mi takich rzeczy więc choć te pare słówek dobrze mi zrobi :) Marika, gdzie to się balowało? :classic_cool: Lomonka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze Mewik do Twojej wczprajszej wypowiedzi bo ją pominełam ;) Masz rację z tym wizerunkeim. Ja też słyszałam że męzczyźni sie mnie boją bo wyglądam na ostrą kobiete. Ale to nawet nie tylko przez sam wygląd. Bo zdarzało mi się usłyszec coś takiego z kimś z kim tylko gadałam na necie, kto jeszcze nie widział mojego zdjęcia. Albo nawet jak ktoś tylko czytał mój profil. Gdzieś tu tkwi mój błąd. Nie wiem gdzie bo nie robię tego specjalnie. Samo tak wychodzi. Jestem spokojną dziewczynką tylko też jestem zasadnicza. Nie lubię niejasnych sytuacji, jak nie wiadomo o co chodzi (mam na myśli głównie sytuacje damsko-męskie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna :-D no widzisz... tak to jest... ale to dobrze, że amerykaniec sie odezwał :-) i że tak miło napisał... a Ty masz jego fotke??? :-) bo nie kojarze...chyba pisałaś że też Ci wysłał, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam jego fotke od tej kolezanki przez która poznałam go :) Stwierdziłam więc że jemu też wyslę bo tak będzie lepiej (i bezpieczniej) On sam się smiał zresztą że w rzeczywistości lepiej wygląda hihi ;) Miło że najpisał w ten spośób bo często panowie których się poznaje przez net nie potrafią nawet grzecznie podziękowac za fotkę :O No i napisał ze on też bardzo bardzo lubi kino :D Ciekawe czy tylko same amerykańskie filmy akcji czy inne kino też toleruje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna amerykańskie jest nudne, bo w kółko to samo tam sie dzieje ;-) mysle, że polskie by mu sie spodobało ;-) szczególnie polskie komedie i ich dialogi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta a balowalo wsrod znajomych:) jednak glowa nie boli ani troche;) a co do tego ze faceci boja sie kobiet \"ostrych\" to fakt i to niepodwazalny,boja sie zaradnych,pewnych siebie,niezaleznych kobiet..(to ostatnie chyba najbarfziej biorac pod uwage \"mojego\") a ogolnie jak Ci sie z tym hamerykancem godoli?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zarumieniłam się bo cały czas leci z komplementami. Dawno ich nie słyszałam to wiecie jak to jest ;) Bardzo fajnie mi się z nim gada aczkolwiek jak sie gada w obcym jezyku to nie czuje się takiej swobody (przynajmniej ja tak mam). No i ... być moze on takie komplementy prawi każdej lasce... Pytał się mnie jakich lubie facetów, co jest dla mnie ważne w związku, czy na pewno jestem rozwiedziona, że lubi takie dziewczyny jak ja (przecież nie zna mnie jeszcze.....) - jak na druga rozmowe to trochę za szybko na takie pytania........ :O Mamy się umówić w następnym tygodniu bo w tym jest baaardzo zajęty..... następny zapracowany i zajęty facet..... bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Marika bo faceci to najchętniej spotykaliby się z kobietami które nie mają własnego zdania, nie rozumieja niczego, nie znają się na niczym innym jak na gotowaniu, prasowaniu itp Oczywiście wszyscy faceci temu równo zaprzeczają tylko dziwne że często włsnie kobiety niezależen, samodzielne, inteligentne są... same :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna no to super się wydaje ten gościu :-D zobaczymy jak wypadnie w rzeczywistości ;-) ale z tymi pytaniami tak wyjeżdża...hm... dziwne troche ;-) ale trzeba wziąć poprawke na takiego delikwenta, bo jest zza oceanu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×