Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

Noooo proszę :P Waikiki (?:P) i SomeOneGirl (:P) Chwile mnie nie było a tu takie teorie spiskowe ? 😠 :D Ja się udzielam :) Marika 🌼 Słonko, jak on na ten list nie zareaguje to już sobie go tłuczkiem wybij z głowy 😡 ...on nic,nie kiwnal palcem aby cokolwiek zmienic,bo jego glupi uporo krzyczy NIE DAJ SIE!!!!!!!!!!! NIE NIE NIE! JAK NIE ZAREAGUJE NA TEN TWÓJ KROK - LIST TO JEST IDIOTA I TYLE! Jakby facet kochał to by zareagował! Jeszcze zbaczymy, on napewno musi na spokojnie pomyśleć, zrozumieć heh, może sam nie wie co odpisać...jak się odezwie GIT, jak nie OLEJJJ GO BŁAGAM 🌼 Taka jedna 🌼 ;) No niby mógłby byc takim kogucikiem niewyżytym, ale zgadzam się z Mariką - to by szukał w klubach :classic_cool: a nie przez znajomą i ona by Ci go napewno nie podrzucała ;) Może się zastopował, że przesadziłz tymi komplementami czy coś i musi być Zołzą haha i dlatego taki mały odwrót :) Trzymam kciukasy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhuhu żeście mnie zasypały odpowiedziami, jutro odpiszę, bo dziś już nie wyróbka :P Dobranocka Zołzunie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lomoniadka o taaa on to moze myslec dluuugo i jeden dzien dluzej:O ostatnio juz dluzszy czas nie bywam na gg...myslicie ze wejsc? boje sie...boje sie tego ze on sie nie odezwie... ech ostra szajba czuje ze mi odwala...i to chyba po czesci z przepracowania:O mowie sobie ze jeszcze troche i potem bedzie super,urlopik...ech nie chce mi sie juz gadac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratunku-Na moc-Help
A co tu tak pusto???!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki troche mnie nie bylo:(:(:(:( takie male pytanko kto to jest waikiki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj olenka...chyba waikiki nie po to zmieniala nicka zeby ktos znow mowil jaki miala poprzedni:O maly niewypal ratunku co sie stalo sie?:D niby nic,jakos dziewczyny podupadaja z czasem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej wy zolzy wstretne!!!!!! juz mi tu wlazic na nasz topik!!!!!! ale juz!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze nikogo nie ma:(:(:(:(:(:( a moj troll dzisiaj nie wroci do domu:(:(::(:(:(:(:(:(:(:(😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo sobie pojdzie do kumpla na \"inauguracje szkoly\" no kurwa cos mnie zaraz trafi1!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ble ble ble ale bele ble ble tu jest myslałam, ze mnie zaskoczycie i że jak po weekendzie wejde, to będę miała co czytać, a tuuu duuuuuuuuupa!!!!!!!!!!!!!!! :-p :-P :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już myślałam że tu nikogo nie ma:) hehe ale waikiki całe szczęscie jest na posterunku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie weekend całkiem całkiem, tylko stanowczo za szybko minął ;-) a u Ciebie jak tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze za szybko to racja:P u mnie....hmm....chyba dobrze....chociaż chyba ostatnio za mało zołzowaam i mój znowu wlazł do jaskini:/ Niby wszystko okey ale mi brakuje tych czułych słówek i takich tam pierdół innych:D zapomniałam na chwile o zołzie i mi facet się znowu za pewny czuje..... chyba muszę działać....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no summer trzeba zacząć działać ;-) żeby Ci facet na głowe nie wszedł ;-) musisz go na ziemie sprowadzić... ja swojego sprowadzam od piątku i to dość brutalnie... pogadanki mamy codziennie i choć to jest mało zołzowate, to niestety musi też być! pewne rzeczy trzeba facetowi \"wbijać do głowy młotkiem\" :-o czuje że czeka mnie ciężki okres :-( (pare tygodni z zołzowaniem i z ogrooomną stanowczością)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta mewik wbijac do głowy to racja, ale mój to czasem mam wrażenie niewiele rozumie:/ ja do niego jedno,, a jemu to i tak gdzieś tam wylatuje i nie ma sprawy..... kuźwa jak mnie wkurza to że ja chce żeby coś miłego powiedział a on jakby w ogóle nie wiedział że jedno czułe słówko zamknęłoby mi buzie na jakiś czas:P:P:P hehe faceci.....wrrr....jak ich zrozumieć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×