Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

narazie laski ja znikam,muszę auto uruchomić hahahahahahaahaahhaahhahaahahahahahahahhhahahaaaaa udanego weekendu papapapaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No topic chyba umiera powoli :( ja teraz mam zjazd, właśnie wróciłam a tu o 6 trzeba wstać :O I nic poza tym ciekawego ni widu ni słychu ;) Buziaki 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) co jest z wami?? nop cholera bo wam wszystkim łby pourywam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) co dziewczyny u Was? gdzie do cholerci Adzia,olenka,lomonka i reszta? smutno tu jest:( Marta co z Twoim amantem? moi "rodzice" wyjezdzaja za 5 dni wiec spokoju nadejdzie czas:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika a poczte Ty sprawdzasz ? :P ;) jestem jestem :) pizze jem hehe ;) a Ty jak z jedzeniem??? Summer ankiety chyba wypełnia hehe 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cienitko,wlasnie mialam zjesc sniadanie,stoi przyrzadzone, a ja nie moge:O podchody robie i nic,az mnie trzesie jak widze jedzenie:O ledwo do wody sie zmuszam zeby wypic :( jestem tymm przerazona!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam juz to dal mi skierowanie na morfologie,wyszlo ze wszystko niby ok tylko o glukozie to nawet nie chcial mowic:] mam jak u anoerektyczki w skrajnym stanie:O ale zdziwilam sie ze nie mam anemii,co powiedzial?kazal brac podwojna dawke witamin,w ogole to super lekarz,spytal czy mam jakies problemy w domu,nic nie odpowiedzialam tylko sie usmiechnelam,spytal jak sprawy sercowe-to samo,spytal o prace ,ile godzin pracuje i doszedl do wniosku ze powinnam wziac solidny urlop.Czyli tak jak mowilyscie,ale problem w tym ze ja urlop moge wziac dopiero w polowie pazdziernika:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm kurde tylko witaminy CI kazał brać? nie mam pojęcia co w zwiazku z taka sytuacja teraz.. bo zmusic sie by zjesc nie mozesZ... normalnie funkcjonujesz i nie jestes osłabiona (aż dziwne) :/ dobrze, że wrzesien sie konczy to bierz jak najszybciej urlop bo nie ma co czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez sie wlasnie dziwie,mam tyle energii co nigdy nie mialam,nie jestem w ogole oslabiona,w pracy wyrabiam ponad norme,ludzie sie ze mnie smieja ,ze jak robot funkcjonuje.On dal mi tylko witaminy,bo ja juz bralam takie leki na poprawe apetytu i nic nie daly,dlateto on uznal ze takie cos nic nie pomoze bo to przemeczenie,mowil zeby zmuszac sie do jedzenia no ale co to da jak mi sie robi niedobrze na sam widok a co dopiero zapach a co u Ciebie:classic_cool::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przesada , że z jedzeniem może byc taki problem :/ ot tak... u mnie... dobrze - czyli standard :D akutalnie szukam nowej pracy :P w przeciagu 33 tygodni mialam 2 hehe :P ale nie podobały mi sie wiec szukam dalej :P no i za tydzień w wekend zaczynam studiować pierwszy zjazd mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy przesada,ja sobie problemu nie wymyslam,po prostu nie chce mi sie jesc i tyle. I moze faktycznie nie jest to temat na takie dyskusje no no czyli studia i pelna parą zaczniesz:classic_cool: jakies obawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika ale ja nie powiedizłąm ,że sobie problem wymyślasz ;) i nie po prostu .. bo moze nie chce sie jesc komus nie wiem dzien , dwa ze stresu itd. a nie dluzszy czas. a studia... ja to bym poszła na rok do liceum jeszcze :P jakieś wykłady ... jak na razie nie widze siebie w tym hehe :) przecież ja na studentke nawet nie wygladam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie bylo bo na trening smigalam:):):):):):) eeee u mnie byl wczoraj moj trollik i wiecie co...hie hie stara sie chlopczyna:)zadnych fochow,urażen,zlosci no miodzio:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo Zołzy :) Marika zacznij jeśc bo przyjadę do Ciebie i Cię napakuję samymi tlustymi rzeczami. Zobaczysz ze to sie źle skończy dla Twojego organizmu bo w końcu go wykończysz. Zemdlejesz ktoregoś dnia i będziesz mieć 😠 Wysłałam Wam maila co u mnie takze MArika zobacz sobie. Choć w sumie nic ciekawego. Dopiero co skończyłam robote w domu. Padam ze zmęczenia. W ogóle jakas zmęczona jestem ostatnio chociaż jem :classic_cool: Moze za dużo? hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski jesteście??????????????????????????????????????? gdzie wszyscy?????????????????/ jak tak to sie obrazaja ze sie nie zagląda,a jak czlowiek ma troche czasu to nikogo nie ma jak zwykle...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uh a u mnie minie niedługo 24 godziny jak jestem na nogach..buuu co za dzień :O No ale kolejna katorga dopiero za 2 tyg :D Pustki pustki pustki..no ale melduje się ;) I dobranoc życzę Zołzuniom :):) 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny do cholery moze byscie zagladaly na nasz topik co?? bo jak nie to sie wkurze i do zadnej sie nie bede odzywac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto to jest Szubrawiec...?:> Nie znam Cie:D Witaj Taka jedna:* Co u Ciebie???:>Niedlugo imprezka urodzinowa co??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×