Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajnyzakochany

pojechałem do niej po ponad 2 latach znajomości internetowej

Polecane posty

Gość Miła Dziewczyna
trzymaj się! Bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spadówwa
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gbuurek
Autorze - ciekaw jestem, czy ta kobieta o ktorej mowa w Twoim temacie, odzywa sie do Ciebie, sama od siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Odzywała się i to dość często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Minęło 1,5 tygodnia od naszej ostatniej rozmowy. Wczoraj przed snem napisała do mnie smsa. Dobrze wiedziała, że ja się zastanawiam co zrobić z tą znajomością. Po co o sobie przypomina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajniezakochany powiedz jej wyraznie ze nie zyczysz sobie jej smsow :O ona sie Toba bawi :( zmien numer telefonu, nie wiem co, ale nie zyj w takiej hustawce emocjonalnej !!!! Wykonczysz sie a fajny facet z Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi się ze
bo wie, że jestes miekki i ze pozwoliles sobie wejsc na głowe. i 1. ma jakis problem i potrzebuje ramienia by sie ZNÓW wypłakać 2. lubi sie bawić czyims uczuciami...czyimiś - czyli Twoimi 3. czuje, że sie od niej odsunales i zaczyna swoich sztuczek zebys cie zatrzymac ale tylko dlatego ze zawsze byles do jej dyspozycji , kiedy ona wielmoznnie znalazła dla ciebei czas. Nie łudz się - zamknij ten rodział i zacznij zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi się ze
miało byc znajdzie. Ale tez napisałabym jej, zeby sie odwaliła. Wierz mi jak sie od niej odetniesz raz na zawsze - ulzy Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Kiedyś jak zdecydowała się skończyć związek z facetem to martwiła się aby tylko udało się jej utrzymać z nim znajomość, bo jak twierdziła bardzo go polubiła...Czyżby tą sztuczkę próbowała zrobić ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech ona sie od Ciebie odczepi :O Powiedz jej to dosadnie !!! fajniezakochany Ty nie masz zycia :O obudz sie to nie ma sensu !!! ja kumam walczyc o kogos, bo sama to ostatnio zrobilam, ale nie znioslabym czegos takiego tyle czasu :O wiem,ze ciezko Ci sie od niej odciac, ale musisz bo inaczej sie nie wyplaczesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi się ze
nie rozumiem ???? jesli decycyduje sie zakonczyc znajomosc znajomosc to albo sie ja zakancza albo nie..proste. Mysle ze ona tez chce wychodzic za taka słodka, dobra dziewczynke w oczach innych. dla mnie jest dziewczyna bez skrupułów. pozatym nie wiem nad czym Ty sie jeszcze zastanawiaszz? Laska sprawila ze zyjesz w niepewnosci emocjonalnej co Ciebie niszczy ... a Ty jeszcze...sie zastanawiasz co stracisz jak urwiesz z nia kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Na razie wiem, że w niedzielę wyjeżdżam na prawie miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi się ze
i dobrze ze wyjezdzasz..mam nadzieje tylko ze nie do niej i nie w miejsce polozone blisko niej. I najlepiej kup sobie..karte do telefonu...a stara zostaw w domu, zebys do niej pisał, ew nie odpisywał. Pozyj bez kontaktu z nia..a dostrzezesz ze swiat potrafi byc bez niej piekny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelkaaaaa...
Drogi autorze postu jedyne co moge Ci powiedziec to ze Ci wspolczuje ze spotkalo Cie cos takiego a wyjazd to dobra rzecz . Wybacz jej i zamnknij ten rozdzial moze ona miala powody by tak postapic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjje jeje
wybaczyc..perfidna zabawe uczuciami? Nigdy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia.C.
kopnij w dupe te lalunie nic nie warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Sam nie wiem ile jest warta :( Kolejjna impreza...dziewczyny nie wpadają mi w oko...znowu po kilku głębszych zrobiło mi się smutno :( Jaki ja jestem żałosny :( Jej opisy na GG ewidentnie wskazują że myśli o kimś innym, próbuje kogoś zapomnieć...pije wino, aby zapomnieć....wysłałem smsa z pytaniem jak jej mija wieczór...nie odpisała :( Jak mi jest cieżko....chyba będę płakał o 3ej w nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia.C.
Faktycznie zalosny jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkhjkasz
Kasia.C : Zgadzam się z tobą :) Jest naprawdę żałosny, żyje w jakimś letargu. Chyba po tyłku dobrze od życia nie dostał ! :) To ma być mężczyzna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia.C.
Nie to nie jest męzczyzna. Po prostu nie potrafie go zrozumieć, jego postepowania. On chyba lubi być meczennikiem. Zal mi go i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia.C.
ta laska zrobila mu sieczke z mozgu. A on chyba poniekąd się ocknał...tyle, ze nie wyciagnal zadnych wniosków. Jak dla mnie żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie chłopakowi spokój. Sam juz wie, ze to nie ma sensu. Tyle tylko ze ma problem sie pozbierac!!! Wcale sie nie dziwię- kochał prawdziwie. iesz co masz zrobic, a najlepiej poszukaj sobie dziewczyny. Głowa do góry!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkhjkasz
Ech. Tak to już bywa. Mi go nie żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia.C.
MTKAWKA - czy ja mu cos robie? Poczytaj sobie poprzednie komentarze, to co on pisał i pozniej robił ( czyli całkiem cos innego). Ja mysle, ze on wciaz ma nadzieje, ze beda razem. Ze jesli on przy niej bedzie, i ona znów rozczaruje sie jakims innym mezczzyna to rzuci sie w jego ramiona i beda razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkhjkasz
W tym właśnie jego problem, że on nie szuka dziewczyny bo woli kochać platonicznie niż realnie. Może się boi kobiet. Na pewno z żadną jeszcze nie był i boi się poznać naprawdę jakąś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia.C.
Z tego co pisał , zadna nie jest taka jak tamta. On ciagle porownuje. Mysle, ze on sam sie z tego nie wyleczy ( bo jak dla mnie to juz chore) powinninen się wybrac do psychologa, bo to juz nie lada problem.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkhjkasz
Słuchajcie, napisał coś według mnie bardzo istotnego, że zdjęcie swoje wysłał po 9 miesiącach znajomości ! Czy to nie jest dziwne ? Nie za długo ? Może nie wygląda ciekawie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia.C.
No nie tylko wysłał zdjecie ale rowniez pojechal do niej, bez zapowiedzi. Laska sie wkurzyła ostro - miala tysiace innych spraw do zalatwienia. A moim zdaniem, prawda jest taka, ze gdyby jej sie spodobal nasz autor bo bez problemu zucila by wszystko byleby tylko sie z nim spotkac. Laska leci na wyglad i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia.C.
leci - hahaha :);P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorze radzę Ci dobrze: daj sobie spokój z tą laską, puść sobie 4 razy pod rząd \"Jak zapomnieć\" po czym dobrze się ugotuj (%) i idź na miasto w poszukiwaniu nowego lachona. To moim zdaniem najrozsądniejsze wyjście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×