Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajnyzakochany

pojechałem do niej po ponad 2 latach znajomości internetowej

Polecane posty

Gość Kasia.C.
Fenyloetyloamina : juz mu tak radzili ale on sie zaprał, ze zadna inna mu nie pasuje, zadna inna nie jest nią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia.C.
zaparł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia.C.
myslę, że wszyscy dali mu już wystarczająco duzo rad..ale wiesz dopoki autor sam nic nie bedzie chciał zmienić, my nie poradzimy. Na prawde szkoda mi go, bo facet stacza się emocjonalnie, ta znajomosc go niszczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela_ela
upu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Tydzień był fantastyczny....ale niestety do momentu, gdy napisałem do niej smsa wykraczającego poza ramy koleżeństwa, a ona po prostu go zlała, nie odpowiedziała, a smsy był pytaniem, miłym pytaniem.... Mam znowu doła...aż do łez :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guu guu
hehehe załosne to wszystko co robisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutne ale prawdziwe..
ludzie sie tu produkują, starają doradzić a ty co innego piszesz co innego robisz. po cholere zakladales topik . zreszta to twoje zycie.laska ci na glowe weszla ma cie w dupie a ty tego nie dostrzegasz tylko robisz z siebie idiote . jak dla mnie to przykre jest to ze jako facet nie masz za grosz honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podnosiciellll
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła dziewczyna
i co u Ciebie autorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniezakochany
Ano nic specjalnego...nadal jestem na wyjeździe...trenuje...mam co robić... Ona ostatnio ma jakiś kryzys...niby pokłóciła się z dwoma osobami, jedną ona zawiodła, druga zawiodła ją...Mówiła, że niedługo nie będzie miała z kim rozmawiać... Nie pytałem czy jedną z tych osób byłem ja... Pisze do mnie wieczorami, jak w pracy i takie tam...zresztą wesoła nie chodzi...czuć, że jest zmęczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła dziewczyna
Trzymaj się.. Jakos to bedzie !!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika moje imie to jest
czesc Fajnie zakochany przeczytałam cały Twoj topic...wspołczuje Ci, ze znalazłes się w takiej sytuacji....wiem, ze słowa kogos obcego pewnie Cie jakoś nie pocieszą, ale mam nadzieje, ze niedługo się otząsniesz z tego co sie z Toba dzieje! Trzymaj się dzielnie i pamietaj, ze kazdy zasługuje na miłość- zasługujesz na kogoś kto Cie pokocha!!! I tak na pewno się niedługo stanie- czego Ci zyczę :) Pozdrawiam p.s. jestem blisko z Twoich stron, tez znad morza :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosiciellll
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novem
fajniezakochany ty dalej zaslepiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urwiseek
? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?? ? ? ? ? ?? ? ? ? ? ?? ? ? ? ? ?? ? ? ? ? ?? ? ? ? ? ?? ? ? ? ? ?? ? ? ? ? ?? ? ? ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vattengirl
Hej fajniezakochany! Sledzilam kiedys Twoj topik, i co jakis czas zagladam tutaj z nadzieją ze coś napisałes:) Moge zapytać - jaki jest dalszy ciag Twojej historii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vattengirl
Oooo Hej !!! Usiadłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vattengirl
jestem troche niecierpliwa....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiem jak zacząć...może od razu napiszę, że Ona kogoś ma i miała go już wtedy jak do niej przyjechałem. Właściwie to był początek jej nowej \"historii\". Jak się o tym dowiedziałem mało co się nie zrzygałem....i bynajmniej o tym fakcie nie dowiedziałem się od niej! Ona oczywiście nie wie, że ja wiem. I na pewno nie spytam jej o to, bo właśnie liczy na to, że spytam czy kogoś ma...liczy na taki rozwój wypadków. Ten koleś to ktoś z jej pracy i przypuszczam, że to ten koleś co wtedy wpadł na chwilę do pracy, a ona była taka uhahana. Dobrze, że już wiem... Piszemy do siebie nadal, choć ja już rzadziej i nawet do wczoraj nie napisaliśmy do siebie przez prawie tydzień. Dziś w nocy ona napisała smsa, jeszcze nie odpisałem. Prawde mówiąc nie wiem o co jej chodzi, ale sądzę, że po prostu chce uratować to co jest, znajomość. 2 lata to spora historia i przywiązanie, mnie także trudno o niej nie myśleć...choć wolałbym aby nie pisała, a ja sam boję się napisać jej \"spadaj\". Może jakoś wykorzystać wiedzę jaką posiadam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vattengirl
ehhhh Fajniezkakochany !!!! Przykro mi, chociaz..przynajemniej wiesz na czym stois ztak naprawdę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze, że trochę opowiedziałem o mojej historii nowo poznanemu znajomemu, a on wspomniał o tym swojej żonie. Podobno jej pierwsze słowa to \"popycha ją ktoś inny\"....nie myliła się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vattengirl
a jak z Twoimi uczuciami??? Dalej cos do niej czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vattengirl
ciesze się, ze wkoncu przejrzałes na oczy !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×