Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamcia83

Planujemy dzidzię na czerwiec/lipiec 2008

Polecane posty

też jestem ciekawa wyniku testu Asi, szkoda że jeszcze nie napisała co i jak, bo przecież już po 10, a test powinno wykonać się z rana, chyba ze tak długo umie wytrzymać bez kibelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby tak było. A ja dziś mam paznokcie krwisto bordowe hihihi.Wypada do pracy czy nie wypada, mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. A ja nienawidze lakieru gdziekolwiek, ale czasami trzeba. Kurcze kolejny dzień z kolei umieram, żołądek nie daje mi spokoju. Znów miałam iśc na solarium ale niestety, całe rano leżałam, albo kumplowałam się z kiblem. Wprawki przedciązowe (chociaż podobno u mnie żadna kobieta nie miała mdłlości). Dodoatkowo moja pralka już się całkiem wali a w mieszkaniu syf jak ta lala, a mi się tak nie chce sprzątać. Jutro jadę do rodziców. Podejdę może sobie spodnie w końcu kupie, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka mnie tez brzuch pobolewa, a poza tym to mi go wysadziło jak nie wiem. Masakra człowiek tu sobie odmawia wszystkiego a tu masz!!! Wczoraj sie najadłam orzechów włoskich i moze dlatego dziś sie męczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny strasznie dokucza mi ból brzucha i kręgosłup, nie wiem jak ja tu wytrzymam. Normalnie ledwo siedze za biurkiem. a za godzine jeszcze narada w firmie. Boże jak ja to zniose?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziękuje dorotko, ale właśnie zjadłam espumisan (koleżanka mnie poratowała) bo jestem wielka jak balon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem. Łap Mikulinka właśnie kupiłam kilka, mam też winogrona i świeżo zaparzoną kawę z pianką. Ale się wyleżałam na tym solarium. teraz byłam na jakimś lepszym, nie stresowałam się tak. O masz ci los ja to jestem głupia d... Zapomniałam sobie kupić meliske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka to trzbea stoperan i zadziała. Mikulinka a co się stało? Ja robie drugie pranie dzisiaj :D A b ałagan w domu niemiłosierny, jakby mi się chciało tak jak mi się nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu zachowują się jak dzieci z przedszkola...gorzej. Nie potrafią konkretnie określić swojego stanowiska w danej sprawie odpowiadając TAK, NIE , MOZE... sorry ale moja kuznka 5 letnia wie, że na zadane pytanie należy odpowiedzieć całym zdaniem. Oni widocznie tego nie wiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dobrze że jeszcze tylko 2 godziny do końca pracy, chociaż już dużo lepiej się czuję :) Może nawet w ciagu tych 2 godzin całkiem mi przejdzie i odwiedze znajomą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny żegnam się już, za chwilkę znikam z pracy, oby tylko udało mi się dolecieć do koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×